e46.lv

October 23 2019 06:24:29
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 28
· Lietotāji: 1
Imre

· Vispār lietotāji: 5,217
· Jauns lietotājs: Danielchannel
Random user photo

Meets 02.08.2012
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Manuālā kārba
BeryBad
Sveiki. 330xd 2001 135kW manuala ātrumkārba iesprūda robā, laikam trešajā. Nevar izvilkt. Sajugs strada, bet kad sajūgu uzspiež nevar tāpat pastumt. Iedarbinot sajugs strada labi bet kad atlaiz mašīna pat nekustās vienkarsi noslapst. Pa lielam kautkas ir noklemmējis. Varbūt te kādam tāpat bijis.

AF
Nu pēc visa spriežot kārba ir salūzušo, bet nu nepalienot apakšā un neapskatot neko vairāk nepateiks tev neviens.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

odaiz
Īsti nezināju kur rakstīt...

Šorīt metot 3 robā bija tāda kā "salūztoša skaņa" . itkā metāls pret metālu/plastmasu atsistos.

Tas gan netraucēja brīvi mētāt pa robiem, no ātruma ar arā nemta, jaudas izmaiņas arī itkā nav.

Prolēma ir ceļot līdz apm 2.4k apgriezieniem, ir tāda kā strīķējoša/svilpjoša skaņa. Pēctam skaņa pazūd, vai arī es viņu vienkārši vairāk nedzirdu. Tuvākais raksturojums ,ko varu iedomāties skaņai ir skārda bundžas vilkšana gar ķieģelu sienu.

Neitrālajā skaņu nedzird ceļot apgriezienus gan stāvot gan ripojot, tikkai kad auto ir kustība un robā.

Ieplūdi virspusēji apskatiju, nevienu uzplēstu trubu nemaniju.
Dzinēja dzeses ventilātors vietā un nav brīvkustības.
Šķidrumu līmeņi visi arī takā ok, liekas vibrācijas no dzinēja arī takā nav.

Varbūt kādam ir kādas idejas ?

AF
Lien zem auto, paluko vai kkas uz kardāna nemētajas
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

roberts656
Sveiki, vai kāds ir saskaries ar problēmu kad aukstam grūti ielikt 1 ātrumā un atpakaļgaitā. Ja liek caur trešo ātrumu tad var ielikt aukstam 1 un atpakaļgaitā.
Auto ir bmw e91 320d un arī ātruma kloķis dreb (kustas) tukšgaitā.
Eļļas maiņa var palīdzēt, vai kārbas bukses beigtas varetu būt?
Dedzini riepas nevis dvēseli!:hourra:

MAXixt
Sajugu ar spararatu samaini.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

roberts656
Uzgāzējot lai lielāki apgriezieni, tad var ielikt ātrumos viegli.
Dedzini riepas nevis dvēseli!:hourra:

GirtzB
Sajūgs un spararats, pēc tam profilaksei arī kulise.

AF
Sākumā var atgaisot izspiedējcilindru. Bet ja ir vibrācijas tātad spararatam un sajūga komplektam ir gals..

Atgriezties forumā: