e46.lv

June 21 2018 13:27:27
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 32
· Lietotāji: 11
alex7
andranik4
Beez
chaboska
devilangelo
hiverty
kaaaarlis
kasikss
Maksimo
mfg
UldisUldis

· Vispār lietotāji: 4,791
· Jauns lietotājs: Fokins
Random user photo

Minimeet 03.12.2015
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Aizdedzes atslēga/pults
KildisS
Varbūt jelgavā kāds kādu var ieteikt?

Teds
Izlauzt slēdzeni neiesaku. Lētāk tad stiklu izbirdināt.
:ulostot:

www.instagram.com/Daaaviiids
devilangelo
Sist stiklu būs lētāk nekā es braukšu uz Jelgavu (kā arī citi kolēģi)

uldisa
kas raksturīgi priekšējo - nomaiņa ātra un stikls arī lēts...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

KildisS
Stikls ara,jauns ieksa,

KildisS
Taka neesu nekads ifanats,nevaru uplaudot bildi sheit,kur visa vaina,sledzenei gabals noluzis,kur taisit sledzeni? Rit braucu uz rigu,ir varijanti?

modjo
Varijanti braukt pa šrotiem. Sedans/unis lēti, kupejai jau automātiski noplēsīs.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Martinss
Problēma sekojoša - 2 dienas nekustināju mašīnu, nevarēju atslēgt ar pulti, pienesot pulti tuvāk spogulim atslēdzās, ar atslēgu arī slēdzās. Dienu pabraukāju, pults strādā normālā distancē. Šodien no rīta atslēdzu, atbraucu uz darbu, aizslēdzu ar pulti, tagad vakarā ar pulti atkal neslēdzas. Pults baterija pusmirusi/nomirusi? Cik maksā nomainīt?

devilangelo
Raksti PM..

Jurecs123
Sveiki, problēma sekojoša suns sagrauza pulti e46 itka bojats tikaij atslegas korpus chips dzivs bet ar pulti nekadigi vairak nesledzas ciet, pirmās 2 reizes aizsledzas un viss,vairak nekadas reakcijas.

devilangelo
Raksti Pm, remontēju..

AF
+ devilangelo.
Cik esmu ieteicis šo te čali visi stāvus laimīgi, pašam gan vēl nācies saskarties , bet dodu 5as zvaigznes par tiem,kuriem ieteicu , jo te šeit neuzturās.
P.s devilangelo ieliec nummuru parakstā lai vieglāk tevi sadzīt rokā Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Vēl paprasi vai var ar karti norēķināties:shura:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

devilangelo
Ar karti gan nē, bet ja tev vajag čeku varu iedot.. ( protams cipars būs UP..)

devilangelo
AF rakstīja:

+ devilangelo.
Cik esmu ieteicis šo te čali visi stāvus laimīgi, pašam gan vēl nācies saskarties , bet dodu 5as zvaigznes par tiem,kuriem ieteicu , jo te šeit neuzturās.
P.s devilangelo ieliec nummuru parakstā lai vi
eglāk tevi sadzīt rokā Wink

Citā forumā reiz uzrakstīju, baigi bieži zvana visādi debili ar stulbiem jautājumiem.. Ja kādam vajag lai raksta PM, Esmu katru dienu ( stundu) uz sakariem..:naac:

Kit
Jauna diena, jaunie prikoli ar bmw ))) No rita auto parstaja reaget uz atslegu. Palasiju internetu un pats iespejamakais variants ir, ka atslegu vajag "piesaistit" autinam.
Man ir jautajums, vai ir jamaina batareju pirms tam?

uldisa
Kit rakstīja:

Jauna diena, jaunie prikoli ar bmw ))) No rita auto parstaja reaget uz atslegu. Palasiju internetu un pats iespejamakais variants ir, ka atslegu vajag "piesaistit" autinam.
Man ir jautajums, vai ir jamaina batareju pirms tam?

nu par sliktu nenāktu batereju nomainīt - bet tas tikai glābs centrālās atslēgas funkciju. Ja auto nevar piedarbināt - tad gan paša speķiem galā netiksi un batereja šai funkcijai nav vajadzīga...

Kit
Ok, tatad meginasu piedarbinat vispirms, paldies!

emc
Uldi, nav gadījumā tā, ka iekšā atslēgā ir imobilaizers? Ja atslēgas baterija beigta, tad arī tas nestrādā?

uldisa rakstīja:
nu par sliktu nenāktu batereju nomainīt - bet tas tikai glābs centrālās atslēgas funkciju. Ja auto nevar piedarbināt - tad gan paša speķiem galā netiksi un batereja šai funkcijai nav vajadzīga...

Love my e46! :love:

uldisa
nav tā - imobilaizerim batereju NEVAJAG!

Atgriezties forumā: