e46.lv

July 18 2019 09:39:45
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 34
· Lietotāji: 4
emc
KristapsP
proTEST
UldisUldis

· Vispār lietotāji: 5,161
· Jauns lietotājs: Shonce
Random user photo

e46.lv minimeet 24.julijs 2012
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Starteris
keksis323
sveicinati, jautajums ir radies, tatad e46 323 2.5 170zs reizem lec labi reizem slikti tiesi kad auksts tikai, biju atradis ar degvielu sakritibu, bet tur tikai bija sagadisanas, bet tagad salidzinaju 4 e46 323.328.330 320, iznemot sukna drosinataju, meginaju griezt un cau BC pogu caur 7.3 laikam, skatities cik griez starteris, visi 4 auto lec labi, par tas ar 323 ar pus dzivu akiti, visi grieza 230-240 apgziezieni minute, bet man rāda 170 apgriezieni/minute, vai tiesam starterim ir vāks, un vins nespej iegriest auto kad ir auksts, jo sajuta tada ka nepietiek kaut kur kaut kas, domaju masas vads visi nomainiti. šajā gadijumā ko ieteiktu remontet starteri vai likt citu.

un vel jautājums ir man starteris e36 318 jauns nelieots , bet ir jautajums , vai vins derot e46 323, pec kataloga rada der, varbut kads ir sastapies..?

uldisa
laboratorijas darbi turpinās...:D
a tahometru pieliki kloķenei - lai mērījumi būtu precīzi?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

keksis323
Sveiki, ir radies jautajums , ja starteri griez ,un atlaid atslēgu masina pielec,sajuta ka atlaizot atslēgu,vins taa kaa nedaudz pat ilgāk pārgriež kad auto jau ir iedarbinajies,vai tas varetu but ievilcēja problema?

R-M
Atlaižot atslēgu starteris turpina griezt vai arī vienkārši sajūta, ka vēl kādu laiku sazobē ar spararatu turas? Ievilcējs un bendikss jāpaskatās

keksis323
Sajuta ka vina griez vai tas varetu but ievilcejs kas neatnak atpakal?
Vispār kādas pazimes ir ja ievilcejs slikts? Kā var parbaudit nenonemot starteri?
Mainījis(usi) keksis323, 13.11.2018 07:53

uldisa
nu nenoņemot starteri neko nepārbaudīsi...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

keksis323
Bet tas ir ik pa laikiem nav tā ka katru reizi, varbūt 2 dienas vis oki,un tad tresaja dienā laid no rita it ka velkt lidzi noslape,panem vēlreiz vairak nevelkt lidzi

Mojo
Problēma sekojoša - vienā jaukā dienā iekapu auto, griežu atslēgu uz darbināšanas pozīciju, bet nekas nenotiek. Lampas panelī deg, bet no startera puses nekādu skaņu ( nav dzirdams, ka ievilcējs aktivizētos). Ievelkot, viss iet, auto rūc. Nomainīju ievilcēja solenoīdu, un problēma uz to dienu pazuda. Nākamajā rītā atkal tas pats. Ievilka, un pārējo dienu atkal gāja, starteris grieza, kā nākas. Pēc tam no rīta atkal tas pats. Izjaucu aidedzes slēdzi, kontakts, kas padod 12v uz ews bija bēdīgs, notīrīju, pārbaudīju ar testeri, viss notiek. Saliku, lec, bet nākamajā rītā atkal klusums. Nav kļūdu par ews, ews relejs kikšķina tā, ka internets raksta, kā jābūt. Idejas?

keksis323
Mojo kaut kā izskatas ka starteris, iet uz galu iespejams, kad auksts vins vnk saucami KLINII, pamegini ieslegt cau BC pogu 7.3 laikam iedalu lai redzetu cik starteris griez apgriezienus minute....tik iznem sukna drosinataju

Mojo
Ok, varu pamēģināt, bet ja starteris ķīlētu, tad vismaz man vajadzēja dzirdēt, kā solenoīds izbīda bendiksu. Vai es kaut ko līdz galam nesaprotu startera uzbūvē un darbības principā??

AF
Ja ievilcējrelejs beigts tad būs kapa klusums
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Mojo
Piemirsu uzrakstīt, ka bija tāda doma, ka ievilcēja relejs beigts. Noņēmu no cita startera, kuram cita kaite bija, un uzliku savam. Uz to brīdi nekas neizmainījās. Tagad vakarā mēģināju darbināt, atkal kapa klusums. Iebelzu ar lomiku pa starteri un aizgāja. Noslāpēju, atkal klusums. Vēlreiz iebelzu, atkal griež. Laikam tomēr būs viss starteris jāmaina.hvz

keksis323
Man bij arii, ka sapratu ka starterim caw bija maz grieza,dabuju starteri no pazīstamā..neparbaudiju :D to vai ievilcejs strādā...uzliku un cik cik .nekaaa :S uzliku citu startetu viss foršiSmile
Tak ieliec lietotu starteri un brauc laimigs Wink

Didzha
Sveiki. Problēma ar piestartēšanu.
Starteris uzvedas kā grib. Reizēm piestartējas no pus apgrieziena, reizēm starteris vispār nenostrādā(tik ar otro vai tešo reizi aiziet normāli), reizēm ilgi griež līdz pielec. Nereti pat gadās, ka iedarbojas uz ne visiem podiem.
Vaina ir pašā starterī?
Kompim kļūdu vajadzētu uzrādīt?

Auto 330CI FL

Atgriezties forumā: