e46.lv

June 05 2020 19:42:13
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde


e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 35
· Lietotāji: 3
kaamis
Laacis
rovnald


· Vispār lietotāji: 5,346
· Jauns lietotājs: yungrocky
Random user photo


e46
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
vibrācija
REL
Paldies, vīri, par ieteikumiem un padomiem.
Mainot buksi, tad arī krustiņu nomainīšu. Krustiņam itkā lufte nav, bet to, iespējams, arī ar neapbruņotu aci var nemanīt.
Par to sazobi man arī servisā teica, ka mēdz būt mikroplaisa, ko nevar manīt, bet pie lieliem apgriezieniem sāk vibrēt.
Katrā gadījumā nomainīšu šobrīd tās detaļas un tad jau uzrakstīšu, vai problēma atrisinājās.
 
AF
Huiņu tavs serviss stāsta, nekādas mikro plaisas tur nerodas, visbiežāk dēļ sadilušiem gultņiem sazobe novirzās un sāk gaudot un ātri vien pizdec atnāk, vai arī zobi pēkšņi nolūzt.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
keksis323
Sveiki, netieku gala..braucot auto vibre var just..automasinai pakalu pacelu, iesledzu 5 parnesumu..un uz 100 saka vibracija...tatad karajosais kardana gultnis vis oki svaigs, riepas jaunas + nobalansetas, kardan mufta arii tika cita nomainita, vienalga vibree, gultni jaun aizmugure, pusass citas uzliktas no autona kuram nevibreja nekas..kas var but? atlicis..bremz diski nav mainiti..un pamaniju..ka viena riepa atrak griezas otra lenak nedaudz.. vai varbut ka bremzu diski slikti..likumoti? TAMDEL vibre? Supports ja nestaigaa..tad varbut ka vibre? Supporti parlaisit..bet maac saubas par smeri ko smereju lai supports staigatu..labak..liekas ka vins tur nestaigaa..nezinu isti..
 
keksis323
Sveika, tauta, nevaru atradt risinājumu, autins vibre , biju pacelis aizmuguri vienalga vibre virs 100 km/h...braucot vibre virs 100 km/h , vai parnesuma, vai ari neitralo ieliekot, vibre un viss..kadi ieteikumk kur skatities? RIEPAS jaunas, balansetas, tika likti citi diski...supporti partiriti, vis oki,,.karajosais kardana gultnis jauns, mufta arii kardana...ciku citas pusass arii nekas nemainijas, reduktors cits..kur vel meklet?
 
gpower
Iespējams amīši ir pizģets un braucot rati lēkā kā jojo pa ceļu hvz to vajadzētu redzēt blaus braucot vai otrs variants pastīties uz amīšu stenda
 
zaqs
skaties, kādā frekvencē: riteņa apgrieziena, kardāna apgrieziena, vai cilindru darbības ciklos
 
lubraks
Kā šito var salīdzināt? Ar kādu instrumentu? Jo bez absolūtās dzirdes to noteikti nevar..
 
keksis323
Amisi jauni , tur vis oki, autins stingrs viss kaa nakas, nonemu pameginat, cieti, kaa jauni

Isti nesapratu par cilindru darbibas ciklu...
 
zaqs
braucot riteņi griežas. ja purināšana sakrīt ar riteņa pilnu apgriezienu, tad pusass, vai kas cits kas , kas reizē veic apgriezienu. ja mainās braucot ar dažādiem pārnesumiem, tad motora spilveni, kāds nestrādājošš cilindrs, ja vibrē ātrāk par ripuli, tad kardānā vaina
 
keksis323
Es pamaniju kad pacelts autins, aizmugure, disbalans ir pie 60km/h neatkarigi kads parnesus, iznemsi araa, kamer bus 60 km, vienlaga vibre, arii kad no parnesuma iznem..pec 120 to var just izteikti
 
zaqs
tātad: motors atkrīt.
 
keksis323
Sveiki, interese, nedaudz jutsma vibracija zem auto..vai atrumkarbas manualas, spilveni , var izraisit vibracjju? pakustinaju likas kaut kaadi miksti...vai viniem jabut miksti
 
stalker
Nopērc jaunas un nemoci sev galvu. Viņi maksā ļoti maz un nomainīt pāris minūtes. Spilveni var atplīst un zem svara tu to vari nepamanīt. Otrkārt, skaties motora spilvenus, tos arī zem svara nevar pateikt.
29555218
 
keksis323
Motora jauni ...bet sie man palikas ka karbu qr roku surp turp kaut pakustinaju...oki meginasim pirkt
 
stalker
Bet cik liela tā vibrācija? Tukšgaitā cik apgriezieni(600-1000). Kad uzsilst vai kad jau uzsila pie luksoforiem?
29555218
 
keksis323
Nee tas ir tikai kad brsuc...100 km/h..iznemu parnesumu...un jutu ka vibracija pa kuzovu iet, , visu pameklēju vainss,,hz nav nekur...vai var but ka karbas bukses vibre?
 
stalker
:faceoff: kāds tev tur sakars ar kārbas spilveniemAngry Manam iepriekšējam bembim bija izrauts viens motora spilvens un vibrācijas nebija uz ātruma!!! Nobalansē ripas ja viņas tev ir normālas. Ja atlikums 2-3mm, tad nau ko brīnīties. Varbūt disks uzsists.
29555218
 
AF
Vai riepa olā
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink
 
keksis323
Ripeas jaunas , ovalas nav, liku citus diskus arii no cita auto virsu kuram viss ir cikinieka...

Vibre..arii neitralaja....ripinoties uz 100 km/h
 
stalker
Vibrācija pa stūri iet, jeb vairāk no aizmugures? Pastāsti pilnībā visu kas ir darīts un mēģināts lai novērstu šo problēmu!!!
29555218
 
Atgriezties forumā: