e46.lv

May 19 2019 11:20:55
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 38
· Lietotāji: 5
chaboska
Lawwr
omglsr
steinmanisk
zaqs

· Vispār lietotāji: 5,108
· Jauns lietotājs: Namainais
Random user photo

Black bullet
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Virsbūve, stikli, lukturi
 Izdrukāt tēmu
Touring aizmugurējais vāks / stikls
naurius
Hola. Jautājums spečukiem. Vākam nestrādā slotiņa un nedeg arī tas gaismeklis, sarkanā/baltā lampa no iekšpuses. Loga apsilde darbojas. Vads kurš pienāk vākam izskatās labā stāvoklī, nav pārplīsis vizuāli. Ar ko sākt? Kur meklēt?

Schecter
Pamēğini izņemt attiecīgo drošinātāju kas atbild par vāku. Notīrīt/nomainīt. Var būt ,ka tik vienkārši viss aizies . Man tā bija.

Ryan
Sveika tauta, neliek mierā aizm. Touring stikla tīrītājs, tātad papētīju, kas citiem tur ir.... Man motors strādā, bet tas pipsis, kas, ir otrā pusē slotai ir īss, skatījos čomam, viņam garš un kā var saprast, tad viņam ieiet iekšā tas stienis, kur jāieiet. Kā manā gadījumā varētu novērst vainu?

Imre
Nu sāc ar visvienkāršako, sākumā iztīri vai sapūt ar kaut ko! Pamēģini izkustināt viņu.
Sliktākajā gadījumā atspiedošā atsperīte salūzusi

Ryan
Oke paldies par padomu, kāda brīvdienā būs jāpieslēdzas.

bikeman1
Kāds nezin kur lv var tādu iegādāties,vai līdzīgu?
https://www.alloy...-plug.html

laacis91
Hello,
Savam touringam arī nesen amputēju to pogu/stieni. Bija galīgi ierūsējis, izkustināt nekādīgi neizdevās, tad nu ar brutālām metodēm sanāca viņu dabūt ārā. Pagaidu variantā esmu aizbāzis caurumu ar parastu gumijas korķi, kurš nopērkams praktiski jebkurā autoveikalā (ja pareizi atminos tad cauruma diametrs stiklā=24mm, korķi nopirku 25mm). Pagaidām itkā OK, turās, ūdeni cauri nelaiž. Meklēju arī pa šrotiem to pogu/asīti, bet izrādās, ka ir diezgan liels deficīts atrast tādu, kuru arī varētu smuki salikt atpakaļ kopā. Izārdīju es viņu tāpēc, ka kāds tur jau iepriekš bija kaut ko darījis un daļa kas redzama ārpusē kārtīgi nebija pievilkta, bija sprauga starp to gumijas blīvi un stiklu - gāzās iekšā ūdens bagenē. Lai bildes runā -
i.ibb.co/tp3vzXM/IMG-20181101-114212.jpg i.ibb.co/zVybdM9/IMG-20181101-114501.jpg i.ibb.co/jk3zT7p/IMG-20181101-151228.jpg i.ibb.co/LtSCVJf/IMG-20181101-152341.jpg i.ibb.co/Nx4hzYz/IMG-20181101-160802.jpg
PS. Vai ar šādu korķi ies cauri TA?

bikeman1
Nice,tieši tas ko meklēju!
Kurā veikalā pirki ja nav noslēpums?

laacis91
Nosūtīju PM, lai nav reklāma Wink

raibacuka
essential rakstīja:

Touring īpašnieki, padalās ar info, vai Jums aizmugures vāks to attaisot pats brīvi ceļas augšā?
Manējais ar visu to, ka ir jauni amortizātori, līdz augšai ir jāceļ ar roku. Bez amortizātoriem liekas, ka vāks kustas brīvi, cik nu var saprast ar to smago vāku.

Man tieši tāda pati problēma. Neesmu atradis atrisinājumu. Amīši jauni, nekas nav ierūsējis, bet vāks jāceļ ar spēku, arī ciet veras pagrūti. Tiešām neviens nezin risinājumu? :hmm:

dzhonsons
Tas vāks ir diez gan pasmags un tas ir ok, ka psts tā īsti meceļas. Var kaut ko meistarot ar atsperēm, un tā tālāk hvz

Man atkal problēma, ka jācērt ciet ar riktīgu cirtienu, lai vāks iestājas tur, kur tam jābūt. Pieļauju, ka vainīga slēdzene :hmm:

DaavidsB
Var arī pieregulēt vāku lai iestājās savā vietā bez ciršanas
:yo:

modjo
Pieļauju, ka enğēs nav kaut kas pareizi. Man pat neeļottas veras viegli.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Schecter
Ir doma nākotnē ņemt pilnīgi jaunu vāku bagažniekam,tajā pašā laikā ir doma beidzot notonēt logus,lai nav dzīve akvārijā. Kā tur ir- vai varēs veco jau notonēto logu izņemt un ielikt jaunajā vākā?Kāds ir tā darījis?

lubraks
Jā, stikls nāk uz atsevišķām eņģēm, kas jāpieregulē..

Atgriezties forumā: