Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
automātiskā pārnesumkārba
|
|
| Kristofers |
Publicēts 17.01.2018 17:42
|
|
Offline Ieraksti: 74 Reģistrējies: 27.06.2017 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: BMW E46 320D TOURING |
2.0d facelifts ar tomātu, šodien biju aizvedis čipot, 4tajā robā, pie 3,5k RPM ir zudums, aiziet līdz 3,5k un nokrītās uz 3,2k RPM, tāda sajūta ka izslīd kārba. kur meklēt vainu? eļļa kārbā? hidromufta? |
|
|
|
| AF |
Publicēts 17.01.2018 17:50
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Tev pats čipotajs neminēja iespējamos iemeslus problēmai? Un diagnostiku neveica? Mainījis(usi) AF, 17.01.2018 17:54 "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Kristofers |
Publicēts 17.01.2018 17:54
|
|
Offline Ieraksti: 74 Reģistrējies: 27.06.2017 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: BMW E46 320D TOURING |
minēja to pašu eļļu, lai pārbaudu un tad jāskatās tālāk, iespējams hidromufta. bet nu moš ir vēl kādam versijas. |
|
|
|
| AF |
Publicēts 17.01.2018 17:54
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Nu ja veiktu normālu diagnostiku tad redzētu ja hidromufta izslīd.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Kristofers |
Publicēts 17.01.2018 17:58
|
|
Offline Ieraksti: 74 Reģistrējies: 27.06.2017 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: BMW E46 320D TOURING |
ko nozīmē normāla diagnostika? pie kompja pieslēgt? |
|
|
|
| AF |
Publicēts 17.01.2018 18:02
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Pieslēgt pie kompja tas jau iz 20% no panākumiem, tālāk vajag nedaudz pelēkās vielas lai saprast ko nozīmē visi cipariņi nerunājot par banālo klūdu nolasīšanu. Jūtu līdzi ka tev nepaveicās un uzrāvies uz amatiera kurš vai nu neko nesaprot vai viņam bija slinkums tev to izskaidrot. Principā te var filozofēt par daudziem iemesliem kas tev par gluku, vai hidrotransformators izslīd, vai frikciju diski, vai rati, vai vispār krūmu čips no torenta. Nav ko minēt, dodies uz diagnostiku labu un tur tev varēs pateikt vismaz ar 95% precizitāti. "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Kit |
Publicēts 18.01.2018 12:44
|
|
Offline Ieraksti: 72 Reģistrējies: 25.11.2016 Dzīvesvieta: RIX Brauc ar: 330Ci |
Sodien pec nakts stavesanas un pec 100 metriem stavot luksafora negaidits speriens un automats avarijas rezims. Kur ieteiksiet doties uz diagnostiku? |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 18.01.2018 13:22
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
principā jebkur, kur var pieslēgt pc - pirmais etaps jāsaprot no kurienes kājas aug...problēmai. Vai tā ir kārba vai arī kas cits... Tālāk ja kārba - tad pie kārbiniekiem...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Kit |
Publicēts 18.01.2018 13:42
|
|
Offline Ieraksti: 72 Reģistrējies: 25.11.2016 Dzīvesvieta: RIX Brauc ar: 330Ci |
Cik redzeju karbas maksa 50-100e, tatad remontet nav jegas? |
|
|
|
| AF |
Publicēts 18.01.2018 13:51
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Nu skatoties kas par kārbu un vai tev der. Remontēt maksā 1k + Bet nu tiec galā no sākuma ar noskaidrošanu. Ja ir erors tad vismaz klūdu nolasi "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 18.01.2018 14:02
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
un lietota kārba var būt vēl sliktākā kondīcijā nekā tev jau ir - bet tā ir laimes spēle - varbūt vienkārši kārbas drošinātājs izbeidzās piemēram....jo nu tā vienkārši kārbas reti izbeidzas - kā pēc tava apraksta...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Kit |
Publicēts 18.01.2018 15:27
|
|
Offline Ieraksti: 72 Reģistrējies: 25.11.2016 Dzīvesvieta: RIX Brauc ar: 330Ci |
Sapratu, paldies kungi! |
|
|
|
| AF |
Publicēts 18.01.2018 15:41
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Tik pat labi kkas nospruka nost.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Kit |
Publicēts 18.01.2018 16:14
|
|
Offline Ieraksti: 72 Reģistrējies: 25.11.2016 Dzīvesvieta: RIX Brauc ar: 330Ci |
Vakar protams izbaudiju sniegu, bet nu nekadu traucejumu karbas darba par nebija manijis |
|
|
|
| AF |
Publicēts 18.01.2018 16:34
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
Nu nemini un netērē nervus, dodies uz normālu bmw servisu un problēmu atradīs.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Kit |
Publicēts 18.01.2018 16:51
|
|
Offline Ieraksti: 72 Reģistrējies: 25.11.2016 Dzīvesvieta: RIX Brauc ar: 330Ci |
Saraksts ar normaliem bmw servisiem Riga loti palidzetu |
|
|
|
| AF |
Publicēts 18.01.2018 17:28
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
http://e46.lv/for...ad_id=3702
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Kit |
Publicēts 18.01.2018 17:29
|
|
Offline Ieraksti: 72 Reģistrējies: 25.11.2016 Dzīvesvieta: RIX Brauc ar: 330Ci |
Paldies! |
|
|
|
| elenberg |
Publicēts 28.01.2018 14:47
|
|
Offline Ieraksti: 1 Reģistrējies: 28.01.2018 Dzīvesvieta: Olaine Brauc ar: bmw e46 coupe 2.8 |
Visiem chau , nopirku bmw 2.8 1999 gada e46 coupe automats. problema ir tada ka ieraudziju zem mashinas no karbas eljas nopludi, problema tada ka auto vairak nereagie uz D N P R . nebrauc vispar met karbas kluudu. elju vajag pieliet vaj jamainja karbu ? liels paldies ! |
|
|
|
| marchello |
Publicēts 28.01.2018 14:56
|
|
Offline Ieraksti: 572 Reģistrējies: 23.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E46/2S |
pielej elju un brauc tālāk kamēr atkal neiztek ārā. |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |






