Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
automātiskā pārnesumkārba
|
|
| marchello |
Publicēts 28.01.2018 14:59
|
|
Offline Ieraksti: 572 Reģistrējies: 23.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E46/2S |
bet ja nopitni ved uz servisu to auto, kamēr neesi nokācvis pavisam. |
|
|
|
| AF |
Publicēts 28.01.2018 15:23
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
elenberg rakstīja: Visiem chau , nopirku bmw 2.8 1999 gada e46 coupe automats. problema ir tada ka ieraudziju zem mashinas no karbas eljas nopludi, problema tada ka auto vairak nereagie uz D N P R . nebrauc vispar met karbas kluudu. elju vajag pieliet vaj jamainja karbu ? liels paldies ! Pelēkā coupe ar gāzi? "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| Michus |
Publicēts 20.02.2018 13:42
|
|
Offline Ieraksti: 47 Reģistrējies: 30.07.2016 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E90 LM-330 |
Sveiki, vai var automātu vilkt ar striķi? Visi saka ka nevar, citi saka ka var lēnām. Vai to var, un kādas var būt sekas, diezgan steidzami jāzin ko darīt ![]() |
|
|
|
| chaboska |
Publicēts 20.02.2018 13:56
|
|
Offline Ieraksti: 491 Reģistrējies: 26.02.2012 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: 330dA ///M |
Domāju, ka ar automātu vilkt var, jo tad jau sanāk ka piekabi vilk arī nevarētu ![]() |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 20.02.2018 13:58
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
ja jāvelk līdz 50 km tad var - bet ja tālāk - ņemem evakuatoru...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Michus |
Publicēts 20.02.2018 14:16
|
|
Offline Ieraksti: 47 Reģistrējies: 30.07.2016 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E90 LM-330 |
Nevis ar automātu, bet pašu automātu vilkt striķa galā. Un kāds būtu optimāls ātrums? ![]() |
|
|
|
| Chip |
Publicēts 20.02.2018 15:53
|
|
Offline Ieraksti: 7 Reģistrējies: 17.08.2015 Dzīvesvieta: Rīga |
Prasās nomainīt 2 caurules tomāta dzesēšanas sistēmai (bildē - 4 un 5, motors - 6 cilindri), atradu tikai oriģinālu (~80 EUR/gab.). Vai Latvijā kāds restaurē vai izgatavo? http://ills.bmw-a...ru/r7t.png |
|
|
|
| Martinss |
Publicēts 20.02.2018 16:53
|
|
Offline Ieraksti: 128 Reģistrējies: 17.02.2016 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: BMW 330D, Ford Sierra |
Michus rakstīja: Nevis ar automātu, bet pašu automātu vilkt striķa galā. Un kāds būtu optimāls ātrums? ![]() Es noņemtu tās caurules, ar caurulēm rokās aizbrauktu/aizietu uz hydroscand/hansaflex, tur uztaisīs no rokas. Vai arī, ja tev tek tikai kāds savienojums, tad iespējams viņi var uzvalcēt jaunus galus. |
|
|
|
| Michus |
Publicēts 21.02.2018 14:11
|
|
Offline Ieraksti: 47 Reģistrējies: 30.07.2016 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E90 LM-330 |
Tātad tas automāts tikai aizvilkts kopumā ap 35 km, un ar ātrumu ne vairāk kā 40 km/h, un ik pa pāris km (6-8) taisot pauzes (8-12min). Ārā bija ap -18 grādiem. Ņemot vērā visus šos apstākļus redzēsim vai kārbai viss būs ok. ![]() |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 21.02.2018 14:24
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
viss būs labi
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| renatz |
Publicēts 07.03.2018 23:03
|
|
Offline Ieraksti: 103 Reģistrējies: 13.09.2016 Dzīvesvieta: Tērvete Brauc ar: E46 330d |
Sveiki.Pēc ziemas BMW e46 330d 150kw Čipots automatiskajai karbai ir paradijies defekts vai arī kas cits.Problema sekojoša.Ieliekot Sport režima un no 0 agresīvi dodot virsū pie ātruma 120km kad karba laikam iemet pedeja roba apgriezieni nokrīt uz 3000 un turpini dot virsū sāk purinat mašinu ka tāda virbracija itka manualim spararats butu beigts un tahometra bik apgriezieni raustas,bet paugstinoties apgriezien pazūd un ātrums ar visu purninašanos tapat uzņem ļoti ātri.Vel bija reize kad bija ielikts M5 parnesuma un zem 2000apgriezieniem devu virsu ļoti purinaja mašinu velak purinašanas pazūd.Vel kad ir ielikts kruiz kontrole un brauc pa kalnu leja staiga minimāli apgriezieni. Kārba kad mierigi brauc sledzas labi,eļļa mainita Recro,adaptaciju veikt ari var,visi režimi stradā,sitienu nav,labi darbojas gan silta gan auksta.Braukšanas stils-agresīvs ja ko maina tas. |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 08.03.2018 11:05
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
nu izskatās, ka hidrotransformatora bloķējošais sajūgs iet uz galu...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| renatz |
Publicēts 08.03.2018 21:06
|
|
Offline Ieraksti: 103 Reģistrējies: 13.09.2016 Dzīvesvieta: Tērvete Brauc ar: E46 330d |
Tieši tā. Karbu došu remontet Vladimiram |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 08.03.2018 22:02
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Kas ir Vladimirs? Vai kāds pārbaudīts tomātkārbu guru?
![]() |
|
|
|
| renatz |
Publicēts 08.03.2018 22:30
|
|
Offline Ieraksti: 103 Reģistrējies: 13.09.2016 Dzīvesvieta: Tērvete Brauc ar: E46 330d |
vladimirs rascoskins @ parnesumkarbas remonts. Atsauksmes labas |
|
|
|
| dj_zii |
Publicēts 14.03.2018 07:08
|
|
Offline Ieraksti: 2 Reģistrējies: 06.11.2013 Dzīvesvieta: riga Brauc ar: e36 |
kads var iedot kadam labamm karbu meistaram ,kontaktus savadak sajukshu prata no situacijas (varbut kadam ta ir bijis) dzinejs 3.0dizelis un tomats , karba bija restaureta 1.5 gadu atpakall, stradaja vienkarshi perfekti , 2 nedelas atpakall sakas brinumi ,kamer auksta saka slegties uz 3,2k ramp uz aukstako parnesumu no 3uz 4 atrumu , tada sajuta ka sporta iesledzas kad uzsilst viss atkal stiga ,sledz perfekti , kompis kludas nemet ara iznemot karbas temperaturas devejs (meistars saka ka tas neietekme) bet pa motoru bija problema ar sprauslu ko samainija un nomainija ari visas vakuma trubas turbinai un vakuma varstu ari, pec ta visa mashina brauca un stradaja perfekti 1nedelu tagad met ara kludu ka egr ir aizaudzis ciet un sakas veca problema ko lai dara ? |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 14.03.2018 09:31
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
kā reiz temperatūras devējs kārbā izsauc tevis aprakstīto problēmu, jo kārba strādā eļļas sildīšanas režīmā
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| INFINITE |
Publicēts 14.03.2018 09:37
|
|
Offline Ieraksti: 372 Reģistrējies: 15.04.2016 Dzīvesvieta: V-pils Brauc ar: Estoril Blue 330Ci |
Tev pie tā "meistara" gan laikam nevajadzētu braukt vēlreiz... Gan jau, ka būtu Tev visu kārbu pārlasījis un piestādījis 4 ciparu rēķinu. |
|
|
|
| dj_zii |
Publicēts 15.03.2018 18:57
|
|
Offline Ieraksti: 2 Reģistrējies: 06.11.2013 Dzīvesvieta: riga Brauc ar: e36 |
@uldisa; nu tas karbas temperaturas devejs rada visu laiku 110 gradus, laikam nokaries , kludu gan dzesh bet pec laika atkal nokaras .nezinu cik te pajautaju apkart visi saka ka vinsh neko neietekme.man jau liekas ka vinsh varetu ari brinumus darit vel joprojam mekleju labu shtuceri lai panem prieksha manu automatisko atrumkarbu ![]() |
|
|
|
| uldisa |
Publicēts 15.03.2018 20:56
|
|
Offline Ieraksti: 4052 Reģistrējies: 19.10.2014 Dzīvesvieta: Ogre Brauc ar: BMW R1200RT F20 120i |
kā variants pats devējs, viņa vadi, kārbas vadības bloks....
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu
![]() Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!! ![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |








savadak sajukshu prata
kad uzsilst viss atkal stiga ,sledz perfekti , kompis kludas nemet ara iznemot karbas temperaturas devejs (meistars saka ka tas neietekme) bet pa motoru bija problema ar sprauslu ko samainija un nomainija ari visas vakuma trubas turbinai un vakuma varstu ari, pec ta visa mashina brauca un stradaja perfekti 1nedelu
ko lai dara ?