e46.lv

June 16 2026 14:50:32
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde


e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 39
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,636
· Jauns lietotājs: Desolate330
Random user photo


E46.lv Pirts 2013.03.02
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Piekare, bremzes
 Izdrukāt tēmu
Amortizatori
maize
ohoo, interesanti, šitādas atsauskmes nekad nēesmu dzirdējis
nevar būt neveiksmīga sērija trāpījās aka brāķis?
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
 
BMW-Valcha
MAXixt rakstīja:

kyb pedejais suds.

es to varu teikt par sachs, nozēloju ka nepieliku pārdesit eiro un nepaņēmy kyb
Auto gāzu uzstādīšana un apkope www.ekoauto.lv
Dūmu tests vakuma/gaisa piesūkšanas problēmu risināšanai.
 
modjo
Lēti un labi būs KYB noteikti. Ir braukts.
Gribi sportot- Koni vai Bilstein.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
arturs007
Kyb ir padaudz brāķa, pašam vēl OEM bmw stāv, kad likšu priekšā KYB tad varēšu pateikt kā ir. :D

Bet jau tagad varu pateikt, ka uz M pakas piekares, liekot analogus, jau jūtu atšķirību starp OEM plauktiem pat, kaut analogs ir m piekarei! un SACHS amīšiem aizmugurē.
 
MAXixt
modjo rakstīja:

Lēti un labi būs KYB noteikti. Ir braukts.
Gribi sportot- Koni vai Bilstein.

Leti un labi:lol:
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas
 
modjo
Neredzu nekā smieklīga. Jā lēti, jā labi. Price an perfomance vistiešākā izteiksmē. Skatoties ar ko salīdzina.
Kyb var ņemt droši.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
MAXixt
Kads performance:lol: oem ammortizators maksa 155eur, ja cilveks nevar atlaut ieguldit 300eur tad jastaiga ar kajam nevis braukt ar bmw.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas
 
arturs007
M pakas amortizators oem priekšējais 1.gab. 278EUR :D
Mainījis(usi) arturs007, 04.01.2018 00:31
 
modjo
Kaut ar e talonu kā kuram ērtāk. Kyb ir pērkami, āmen:cafe:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
uman
Savam nebmw nomainīju visu 4 amortizatorus kyb- drausmīgi.
Sajūtas tādas, it kā nemaz nebūtu mainījis. Pārāk mīksti.
 
erx
ari bija kyb ar stock atsperem ar likas likumos ka laiva jura,tika samainiti uz monroe reflex saka likties ka sport vai m paka piekare,varbut mpakas kyb strada labak hvz
kad ber tad per!
 
modjo
Hvz kā jums, man pateica "ņem ar resniem štokiem", un viss bija :super: Pabraucu kādu laiku kamēr Koni gaidīju, un nekur nepeldēju. Stāv arī uz famīlijas auto, un šķiet Sudraba Valim arī uzlika jaunus.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
ab
Uz doto brīdi stāv koilas. Auto: 330Ci, 2003 FL. Problēma-azimugurējais amis iztecējis plus auto galīgi netur Latvijas ceļus-sit cauri pārbraucot praktiski jebkuru ieplaku. Un vispār-ar koilām vienas problēmas. Tad nu domāju tikt vaļā no koilām un salikt visu kā nākas (kā paredzēts). Pārlasot forumu, lietotāju pieredzi un ieteikumus, pagaidām noskatījis esmu SACHS amortizatorus sporta piekarei. Par atsperēm: skatos EIBACH virzienā, tik netieku vēl gudrs vai labāk Sport line vai Pro kit. Cik saprotu, tās skaitās sēdinātas un tām vajadzētu pareizi sastrādātoes ar Sachs sporta piekares amortizatoriem. Kādi ir jūsu ieteikumi ko un kā labāk darīt/nedarīt? Tā kā auto nopirku jau ar uzstādītām koilām, gribēju uzzināt, kas vēl man nepieciešams bez amortizatoriem un atsperēm? Atbalsti un putekļusargi?
 
maize
liec sachs vai kyb amjus ar eibach sportline atsperēm, vadāmība būs super
komplektā mainot vajadzētu arī jaunas putekļu gumijas un priekšā/aizmugurē jaunus atbalstus - pareizi, varu tev visu piedāvāt, pm.
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
 
Tuncis
Man ir e46 330d unīts, ar standarta piekari. Doma ir likt priekšā M Sports package II amjus un Eibach Pro Kitu 30/25. Ir kāds ko līdzīgu veicis? Būs viss ok?
 
Laacis
Esmu jaunu aizmugurējo amortizatoru meklejumos - tēma atrunāta bet kurus labāk ņemt
bilstein (19-103112)
koni (8050-1051)
sachs(556 882)
trw(JGT439T)
 
MAXixt
Sachs
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas
 
maize
piekrītu maxixt
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
 
Archyei
Jautājums- vai skatē laistu cauri, ja vienā pusē ir regulējama stabilizatoratsaite, bet otrā nē, protams, garumi vienādi? hvz
 
Archyei
Archyei rakstīja:

Jautājums- vai skatē laistu cauri, ja vienā pusē ir regulējama stabilizatoratsaite, bet otrā nē, protams, garumi vienādi? hvz



Vai arī, ja šobrīd stāv virsū 23 cm stabilizatorstieņu atsaites, tad uzliekot abās pusēs 24cm, taču nekādas izmaiņas nebūs ar to 1 cm? :lol: :D
 
Atgriezties forumā: