Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Amortizatori
|
|
| maize |
Publicēts 03.01.2018 20:05
|
|
Offline Ieraksti: 784 Reģistrējies: 22.08.2014 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: lsd |
ohoo, interesanti, šitādas atsauskmes nekad nēesmu dzirdējis nevar būt neveiksmīga sērija trāpījās aka brāķis? JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
|
|
|
|
| BMW-Valcha |
Publicēts 03.01.2018 20:43
|
|
Offline Ieraksti: 214 Reģistrējies: 18.06.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: Touringu |
es to varu teikt par sachs, nozēloju ka nepieliku pārdesit eiro un nepaņēmy kyb Auto gāzu uzstādīšana un apkope www.ekoauto.lv
Dūmu tests vakuma/gaisa piesūkšanas problēmu risināšanai. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 03.01.2018 21:23
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Lēti un labi būs KYB noteikti. Ir braukts. Gribi sportot- Koni vai Bilstein. ![]() |
|
|
|
| arturs007 |
Publicēts 03.01.2018 21:24
|
|
Offline Ieraksti: 676 Reģistrējies: 29.07.2015 Dzīvesvieta: Rīga |
Kyb ir padaudz brāķa, pašam vēl OEM bmw stāv, kad likšu priekšā KYB tad varēšu pateikt kā ir. ![]() Bet jau tagad varu pateikt, ka uz M pakas piekares, liekot analogus, jau jūtu atšķirību starp OEM plauktiem pat, kaut analogs ir m piekarei! un SACHS amīšiem aizmugurē. |
|
|
|
| MAXixt |
Publicēts 03.01.2018 21:46
|
|
Offline Ieraksti: 1284 Reģistrējies: 09.01.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: M6 f13 |
Leti un labi
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 03.01.2018 23:10
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Neredzu nekā smieklīga. Jā lēti, jā labi. Price an perfomance vistiešākā izteiksmē. Skatoties ar ko salīdzina. Kyb var ņemt droši. ![]() |
|
|
|
| MAXixt |
Publicēts 03.01.2018 23:39
|
|
Offline Ieraksti: 1284 Reģistrējies: 09.01.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: M6 f13 |
Kads performance oem ammortizators maksa 155eur, ja cilveks nevar atlaut ieguldit 300eur tad jastaiga ar kajam nevis braukt ar bmw.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas |
|
|
|
| arturs007 |
Publicēts 04.01.2018 00:19
|
|
Offline Ieraksti: 676 Reģistrējies: 29.07.2015 Dzīvesvieta: Rīga |
M pakas amortizators oem priekšējais 1.gab. 278EUR
Mainījis(usi) arturs007, 04.01.2018 00:31 |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 04.01.2018 00:30
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Kaut ar e talonu kā kuram ērtāk. Kyb ir pērkami, āmen
![]() |
|
|
|
| uman |
Publicēts 04.01.2018 19:54
|
|
Offline Ieraksti: 4 Reģistrējies: 06.10.2017 Dzīvesvieta: Jelgava |
Savam nebmw nomainīju visu 4 amortizatorus kyb- drausmīgi. Sajūtas tādas, it kā nemaz nebūtu mainījis. Pārāk mīksti. |
|
|
|
| erx |
Publicēts 05.01.2018 11:43
|
|
Offline Ieraksti: 179 Reģistrējies: 08.01.2015 Dzīvesvieta: incukalns Brauc ar: 330d 04g daily turing |
ari bija kyb ar stock atsperem ar likas likumos ka laiva jura,tika samainiti uz monroe reflex saka likties ka sport vai m paka piekare,varbut mpakas kyb strada labak
kad ber tad per!
|
|
|
|
| modjo |
Publicēts 05.01.2018 16:12
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Hvz kā jums, man pateica "ņem ar resniem štokiem", un viss bija Pabraucu kādu laiku kamēr Koni gaidīju, un nekur nepeldēju. Stāv arī uz famīlijas auto, un šķiet Sudraba Valim arī uzlika jaunus.
![]() |
|
|
|
| ab |
Publicēts 19.03.2018 10:46
|
|
Offline Ieraksti: 10 Reģistrējies: 16.03.2018 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: E46 330Ci, 200sx S13 |
Uz doto brīdi stāv koilas. Auto: 330Ci, 2003 FL. Problēma-azimugurējais amis iztecējis plus auto galīgi netur Latvijas ceļus-sit cauri pārbraucot praktiski jebkuru ieplaku. Un vispār-ar koilām vienas problēmas. Tad nu domāju tikt vaļā no koilām un salikt visu kā nākas (kā paredzēts). Pārlasot forumu, lietotāju pieredzi un ieteikumus, pagaidām noskatījis esmu SACHS amortizatorus sporta piekarei. Par atsperēm: skatos EIBACH virzienā, tik netieku vēl gudrs vai labāk Sport line vai Pro kit. Cik saprotu, tās skaitās sēdinātas un tām vajadzētu pareizi sastrādātoes ar Sachs sporta piekares amortizatoriem. Kādi ir jūsu ieteikumi ko un kā labāk darīt/nedarīt? Tā kā auto nopirku jau ar uzstādītām koilām, gribēju uzzināt, kas vēl man nepieciešams bez amortizatoriem un atsperēm? Atbalsti un putekļusargi? |
|
|
|
| maize |
Publicēts 19.03.2018 11:20
|
|
Offline Ieraksti: 784 Reģistrējies: 22.08.2014 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: lsd |
liec sachs vai kyb amjus ar eibach sportline atsperēm, vadāmība būs super komplektā mainot vajadzētu arī jaunas putekļu gumijas un priekšā/aizmugurē jaunus atbalstus - pareizi, varu tev visu piedāvāt, pm. JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
|
|
|
|
| Tuncis |
Publicēts 18.06.2018 09:12
|
|
Offline Ieraksti: 148 Reģistrējies: 29.07.2016 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 330dA |
Man ir e46 330d unīts, ar standarta piekari. Doma ir likt priekšā M Sports package II amjus un Eibach Pro Kitu 30/25. Ir kāds ko līdzīgu veicis? Būs viss ok? |
|
|
|
| Laacis |
Publicēts 27.06.2018 22:28
|
|
Offline Ieraksti: 29 Reģistrējies: 18.06.2014 Dzīvesvieta: Rīga |
Esmu jaunu aizmugurējo amortizatoru meklejumos - tēma atrunāta bet kurus labāk ņemt bilstein (19-103112) koni (8050-1051) sachs(556 882) trw(JGT439T) |
|
|
|
| MAXixt |
Publicēts 27.06.2018 23:54
|
|
Offline Ieraksti: 1284 Reģistrējies: 09.01.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: M6 f13 |
Sachs
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas |
|
|
|
| maize |
Publicēts 28.06.2018 09:18
|
|
Offline Ieraksti: 784 Reģistrējies: 22.08.2014 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: lsd |
piekrītu maxixt
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.
|
|
|
|
| Archyei |
Publicēts 30.06.2018 18:47
|
|
Offline Ieraksti: 70 Reģistrējies: 26.03.2018 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: BMW 320d, e36 325 |
Jautājums- vai skatē laistu cauri, ja vienā pusē ir regulējama stabilizatoratsaite, bet otrā nē, protams, garumi vienādi? ![]() |
|
|
|
| Archyei |
Publicēts 30.06.2018 19:25
|
|
Offline Ieraksti: 70 Reģistrējies: 26.03.2018 Dzīvesvieta: Jelgava Brauc ar: BMW 320d, e36 325 |
Archyei rakstīja: Jautājums- vai skatē laistu cauri, ja vienā pusē ir regulējama stabilizatoratsaite, bet otrā nē, protams, garumi vienādi? ![]() Vai arī, ja šobrīd stāv virsū 23 cm stabilizatorstieņu atsaites, tad uzliekot abās pusēs 24cm, taču nekādas izmaiņas nebūs ar to 1 cm? ![]() |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |






Pabraucu kādu laiku kamēr Koni gaidīju, un nekur nepeldēju. Stāv arī uz famīlijas auto, un šķiet Sudraba Valim arī uzlika jaunus.