Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Logu slotiņas
|
|
| modjo |
Publicēts 27.06.2017 22:59
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Beidziet d*rsties, lasiet topiku un Bosch Aerotwin pa 20-25 eur būs īstās. Nopietni
![]() |
|
|
|
| kadrs |
Publicēts 27.06.2017 23:04
|
|
Offline Ieraksti: 60 Reģistrējies: 24.04.2015 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E46 |
Jo? |
|
|
|
| Ryan |
Publicēts 27.06.2017 23:17
|
|
Offline Ieraksti: 131 Reģistrējies: 14.07.2014 Dzīvesvieta: Rīga- Talsi Brauc ar: 320d touring |
60mm=6cm 50mm=5cm ![]() P.s. Savam arī uzliku aerotwin,un nenožēloju. |
|
|
|
| splat |
Publicēts 03.07.2017 19:22
|
|
Offline Ieraksti: 203 Reģistrējies: 11.04.2014 Dzīvesvieta: Pļavnieki Brauc ar: Diesel |
Nekad neesmu pieveersis uzmaniibu.... slotinjai ir jaastaav tiem klipshiem, ne ta klipshiem pa vidu?? ![]() Vnk probleema taada...gadu, vai vairaak pat viss bija ok....bet tadgad saacis kjerties slotinjas...ir taa , ka garaakaa slotinja ejot augshup, aizkjeras aiz iisaako...ne vienmeer, bet ar vien biezjaak....izskataas ka garaakaa slotinja noiet par zemu,un taadeelj augshup ejot aizkjeras, kaut miera staavoklii galiigi neizskataas ka kkas kkur vareetu kjerties... P.S. esmu samulsis , un nespeeju saprast kas noticis,....tieshaam pie vainas plaisa logaa??? ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 03.07.2017 22:21
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Tie ir kā ierobežotājs oem slotām. Uzliekot citas, vari viņu nahrenizēt. Atstājot traucēs pareizam gājienam. Smuki diez vai atkabināsi. Es vienkārši ar knaiblēm nokniebu to plastmasu.
![]() |
|
|
|
| splat |
Publicēts 04.07.2017 16:41
|
|
Offline Ieraksti: 203 Reģistrējies: 11.04.2014 Dzīvesvieta: Pļavnieki Brauc ar: Diesel |
Skaidrs ... bet diez vai atrisinaas to probleemu ka kjeras slotinja aiz otras,bet pameegjinaashu.... Gadu shiis slotinjas gaaja bez probleemaam...kas tagad notika....hvz.... |
|
|
|
| Ryan |
Publicēts 04.07.2017 16:51
|
|
Offline Ieraksti: 131 Reģistrējies: 14.07.2014 Dzīvesvieta: Rīga- Talsi Brauc ar: 320d touring |
Man arī pa retu reizi aizķeras,bet savu problēmu zinu,blakussēdētāja pusē mehānismas kkas bija- uzspiežot uz visas stoikas ir brīvskustība. Dažreiz nolaižas līdz vietai kur vajag,citreiz paliek uz apskates uzlīmes. Nav sanācis laika to novērst. Vrbt tev kkas līdzīgs. |
|
|
|
| splat |
Publicēts 04.07.2017 17:07
|
|
Offline Ieraksti: 203 Reģistrējies: 11.04.2014 Dzīvesvieta: Pļavnieki Brauc ar: Diesel |
man kkas liidziigs ir ar garo slotinju...briizjiem noiet lejaa zemaak par iiso slotinju , un tad ejot augshaa aizkjeras aiz to...briizjiem nostaajas virs iisaas slotinjas, tad nekas protams nekjeras.....nokniebshu tos plastmasus ko modjo saka , tad jau maniis vai ir kaadas izmainjas...jaagaida lietu ![]() |
|
|
|
| kadrs |
Publicēts 04.07.2017 21:28
|
|
Offline Ieraksti: 60 Reģistrējies: 24.04.2015 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E46 |
Tas plastmass nav jānokniebj, bet normāli ar skrūvgriezi jānoņem ![]() Doping pat video bija ielicis. |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 04.07.2017 22:21
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Arī mēģināju kulturāli atkabināt. Čakarējos, čakarējos, un tāpat nokniebu. Tāpat vairs nevajadzēs
![]() |
|
|
|
| splat |
Publicēts 19.07.2017 18:12
|
|
Offline Ieraksti: 203 Reģistrējies: 11.04.2014 Dzīvesvieta: Pļavnieki Brauc ar: Diesel |
veeljoprojaam netieku gudrs, kaadeelj man kjeras slotinjas, viena aiz otra... Negribas salauzt...atskruuveeju uzgriezni slotinjai...tur taada kaa sheiba...vinja protams visa apsulbeejusi utt...negribas neko salaust...taa sheiba vispaar njemas nost? Doma ir dabuut valjaa slotinju un nedaudz izmainiit poziiciju, lai sanaak taalaak viena no otras....tas ir iespeejams izdariit?? P.S. Vai arii tur ir speciaala seezja slotinjai un nekaadu poziiciju es izmainiit nevareeshu? pagaidaam neko vairaak kaa uzgriezni nost nedabuuuju...negribas salaust... uzpuutu vd40...gaidu briinumu
Mainījis(usi) splat, 19.07.2017 18:26 |
|
|
|
| Akulis |
Publicēts 19.07.2017 21:27
|
|
Offline Ieraksti: 83 Reģistrējies: 08.03.2015 Dzīvesvieta: Rīga/Limbaži Brauc ar: Divlitrīgu touringu |
Viņa tur uz konusa sēž. |
|
|
|
| splat |
Publicēts 19.07.2017 21:32
|
|
Offline Ieraksti: 203 Reģistrējies: 11.04.2014 Dzīvesvieta: Pļavnieki Brauc ar: Diesel |
tad jautaajums....kaa neko nesalauzjot dabuut nost?? |
|
|
|
| Akulis |
Publicēts 19.07.2017 21:40
|
|
Offline Ieraksti: 83 Reģistrējies: 08.03.2015 Dzīvesvieta: Rīga/Limbaži Brauc ar: Divlitrīgu touringu |
Nu man sanāca vienkārši ar rokām niraut, bet ar kautko vari no apakšas palauzt, (lāpsta, cirvis, domkrats, skrūvgrieznis, ,) ar gultņu novilcēju jau arī var. |
|
|
|
| splat |
Publicēts 19.07.2017 22:07
|
|
Offline Ieraksti: 203 Reģistrējies: 11.04.2014 Dzīvesvieta: Pļavnieki Brauc ar: Diesel |
ok...paldies par info...shodien sapuusts kaartiigi...riit jauna diena, shtukoshu ko dariit... itkaa tas viss taa paleenaam, paleenaam, liidz nu jau uz katru gaajienu kjeras...diivaini.... pieljauju iespeeju ka ziemaa esmu sataisijis kaadas ziepes,pie sala,ledus... |
|
|
|
| Doping |
Publicēts 08.11.2017 23:24
|
|
Offline Ieraksti: 1036 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Rīgas rajons Brauc ar: BMW |
Doping rakstīja:
Varu piedāvāt BOSCH AERO TWIN AR607S, (600m; 475mm) kuras ir tieši paredzētas E46 un ir ar zemo stiprinājumu un neizskatās tik anāli, kā universālās slotiņas ar augsto stiprinājumu. Ir uz vietas, atrodos pie Riga plaza, komplekts priekšējam vējstiklam - 20EUR ![]() Touring īpašniekiem aizmugurējā BOSCH H305 slotiņa - 9EUR . Pārdodu jaunas auto rezerves daļas par labām cenām!!!
|
|
|
|
| Mikels |
Publicēts 16.10.2018 15:11
|
|
Offline Ieraksti: 81 Reģistrējies: 11.10.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 328 |
e46 kupejai, touringam un kompaktam paši logu slotiņu kāti ir vienādi? Pēc šī saprotu ka vienādi http://www.realoe...1617007128 |
|
|
|
| splat |
Publicēts 12.03.2019 20:16
|
|
Offline Ieraksti: 203 Reģistrējies: 11.04.2014 Dzīvesvieta: Pļavnieki Brauc ar: Diesel |
Piedāvājat labas slotiņas, par saldu ciparu |
|
|
|
| Doping |
Publicēts 12.03.2019 20:48
|
|
Offline Ieraksti: 1036 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Rīgas rajons Brauc ar: BMW |
PM
Pārdodu jaunas auto rezerves daļas par labām cenām!!!
|
|
|
|
| Doping |
Publicēts 11.05.2020 20:07
|
|
Offline Ieraksti: 1036 Reģistrējies: 04.01.2012 Dzīvesvieta: Rīgas rajons Brauc ar: BMW |
Kādam nevajag BOSCH AERO TWIN logu slotiņu komplektu par 17€ ? Klients uzmeta un man tā slotiņu kastīte mazliet saspiedās un saņurcijās pa bagāžnieku mētājoties kāmēr gaidīju klientu, un noliktavas čaļi neņem atpakaļ... Slotiņas ideālas, tikai kastīte saņurcīta... PS šīs slotiņas nav tās universālās ar augto stiprinājumu, kuras izskatās anāli un nepiespiež slotiņu pienācīgi pie stikla, bet gan man ir speciāli priekš e46 paredzētās Pārdodu jaunas auto rezerves daļas par labām cenām!!!
|
|
|
|
| Atgriezties forumā: |









![:]](../images/smiley/smokin.gif)
