e46.lv

March 19 2019 12:28:38
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 compact press photos
Onlainā
· Viesi: 32
· Lietotāji: 14
andissukis
Andzha
blackbmw
dzhonsons
emc
Freeman
klaavis
Matiss
modjo
moushn
R-M
Schecter
z-street
zaqs

· Vispār lietotāji: 5,035
· Jauns lietotājs: namyvon
Random user photo

Meets 02.08.2012
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Virsbūve, stikli, lukturi
 Izdrukāt tēmu
Logu slotiņas
modjo
Beidziet d*rsties, lasiet topiku un Bosch Aerotwin pa 20-25 eur būs īstās. Nopietni:cafe:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

kadrs
Ryan rakstīja:

60mm un 50mm var mēģināt, diži neko tapat lietū neredzēsi :naac: :mhihi:
Jo?

Ryan
60mm=6cm
50mm=5cm :naac:

P.s. Savam arī uzliku aerotwin,un nenožēloju.

splat
Nekad neesmu pieveersis uzmaniibu.... slotinjai ir jaastaav tiem klipshiem, ne ta klipshiem pa vidu??

inbox.lv/albums/l/locmelisaivis/03-07-2017/IMG-20170703-155756.sized.jpg?1499098530
Vnk probleema taada...gadu, vai vairaak pat viss bija ok....bet tadgad saacis kjerties slotinjas...ir taa , ka garaakaa slotinja ejot augshup, aizkjeras aiz iisaako...ne vienmeer, bet ar vien biezjaak....izskataas ka garaakaa slotinja noiet par zemu,un taadeelj augshup ejot aizkjeras, kaut miera staavoklii galiigi neizskataas ka kkas kkur vareetu kjerties...

P.S. esmu samulsis , un nespeeju saprast kas noticis,....tieshaam pie vainas plaisa logaa??? doma

modjo
Tie ir kā ierobežotājs oem slotām. Uzliekot citas, vari viņu nahrenizēt. Atstājot traucēs pareizam gājienam. Smuki diez vai atkabināsi. Es vienkārši ar knaiblēm nokniebu to plastmasu.

splat
Skaidrs ...
bet diez vai atrisinaas to probleemu ka kjeras slotinja aiz otras,bet pameegjinaashu....
Gadu shiis slotinjas gaaja bez probleemaam...kas tagad notika....hvz....

Ryan
Man arī pa retu reizi aizķeras,bet savu problēmu zinu,blakussēdētāja pusē mehānismas kkas bija- uzspiežot uz visas stoikas ir brīvskustība. Dažreiz nolaižas līdz vietai kur vajag,citreiz paliek uz apskates uzlīmes. Nav sanācis laika to novērst. Vrbt tev kkas līdzīgs.

splat
man kkas liidziigs ir ar garo slotinju...briizjiem noiet lejaa zemaak par iiso slotinju , un tad ejot augshaa aizkjeras aiz to...briizjiem nostaajas virs iisaas slotinjas, tad nekas protams nekjeras.....nokniebshu tos plastmasus ko modjo saka , tad jau maniis vai ir kaadas izmainjas...jaagaida lietu :D

kadrs
Tas plastmass nav jānokniebj, bet normāli ar skrūvgriezi jānoņem :]
Doping pat video bija ielicis.

modjo
Arī mēģināju kulturāli atkabināt. Čakarējos, čakarējos, un tāpat nokniebu. Tāpat vairs nevajadzēs:D

splat
veeljoprojaam netieku gudrs, kaadeelj man kjeras slotinjas, viena aiz otra...
Negribas salauzt...atskruuveeju uzgriezni slotinjai...tur taada kaa sheiba...vinja protams visa apsulbeejusi utt...negribas neko salaust...taa sheiba vispaar njemas nost? Doma ir dabuut valjaa slotinju un nedaudz izmainiit poziiciju, lai sanaak taalaak viena no otras....tas ir iespeejams izdariit??

P.S. Vai arii tur ir speciaala seezja slotinjai un nekaadu poziiciju es izmainiit nevareeshu?
pagaidaam neko vairaak kaa uzgriezni nost nedabuuuju...negribas salaust... uzpuutu vd40...gaidu briinumu :D
Mainījis(usi) splat, 19.07.2017 18:26

Akulis
Viņa tur uz konusa sēž.

splat
tad jautaajums....kaa neko nesalauzjot dabuut nost??

Akulis
Nu man sanāca vienkārši ar rokām niraut, bet ar kautko vari no apakšas palauzt, (lāpsta, cirvis, domkrats, skrūvgrieznis, ,) ar gultņu novilcēju jau arī var.

splat
ok...paldies par info...shodien sapuusts kaartiigi...riit jauna diena, shtukoshu ko dariit...
itkaa tas viss taa paleenaam, paleenaam, liidz nu jau uz katru gaajienu kjeras...diivaini.... pieljauju iespeeju ka ziemaa esmu sataisijis kaadas ziepes,pie sala,ledus...

Doping
Doping rakstīja:

Varu piedāvāt BOSCH AERO TWIN AR607S, (600m; 475mm) kuras ir tieši paredzētas E46 un ir ar zemo stiprinājumu un neizskatās tik anāli, kā universālās slotiņas ar augsto stiprinājumu.

Ir uz vietas, atrodos pie Riga plaza,

komplekts priekšējam vējstiklam - 20EUR

www.mirdvornikov.ru/upload/iblock/594/12c477e9-ca3d-11de-a454-001e37e7e161_44233212-a316-11e0-8ce1-dac2570cc37b.jpeg

Touring īpašniekiem aizmugurējā BOSCH H305 slotiņa - 9EUR

.

Pārdodu jaunas auto rezerves daļas par labām cenām!!!

Mikels
e46 kupejai, touringam un kompaktam paši logu slotiņu kāti ir vienādi? Pēc šī saprotu ka vienādi hvz http://www.realoe...1617007128

splat
Piedāvājat labas slotiņas, par saldu ciparu

Doping
PM Wink
Pārdodu jaunas auto rezerves daļas par labām cenām!!!

Atgriezties forumā: