e46.lv

October 20 2020 06:29:49
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 35
· Lietotāji: 1
andissukis

· Vispār lietotāji: 5,409
· Jauns lietotājs: Ieva33
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Dīzeļdzinējs dūmo
omulis
320 d, 2001g., 150zs

Kad auksts dzinējs, tad dūmo. Kad uzsilt viss normali- nemazākā smaka no dūmiem.
+ kamēr nav uzsilis liekas, ka sliktak iet.

Kas varētu būt pie vainas?

Sprauslas?

www.unfoto.lv
Caspers
Dūmi ir daudzi un dažādi Smile
Balti, melni, zili.. vai nez kādi Smile

Un cik ļoti dūmo? Varbūt vnk āra temp ir zema, bet dūmi ir silti?:cafe:

omulis
ha, vot neatminos, bet nu kkaādi zilganbalti. Rīt pazirīšu riktīgi.

Jā un tad kad uzsilst motors, tad āra temperitūra ar uzsilst Smile

www.unfoto.lv
norcha20
man ir līdzīgi tikai tad kad mašīna apm nostāv kādas 24h un tad pie pirma starta iznākbiku zili dūmi Sad
arī interesē kas tas varetu būt itka sīkums ,bet nejau prekš tādas mašīnas tā var būt tikai kkādām 2golfam :kicher:

edw
A kā ir ar melno dūmu, kad iespiež pedāli grīdā, man nu jau pa retu reizi izmet kādu mākoni, ja iespiežu tā no sirds. Cik saprotu, tad nekas slikts tas nav? ( man vienkārši pirmais dīzelis :D )

M3R
tas normāli, mans,kad nopirku vispār dūmoja kā negudrs, stāvot uz vietas sagāzējot melns pleķis palika, tagad vsp nedūmo, iepriekšējais saimnieks vnk visu laiku bija sēņojis :D
Mainījis(usi) M3R, 02.05.2012 11:37

e46.lv
TurboB
Tur viss labi... tā jābūt Wink un tā darīt patiesībā ir labi, jo tad vismaz iztīrās visas trubas un arī katalizātors Wink tā kā vismaz reizi nedēļa vajag iedot mizā pirmo trīs robus :super:
e46.lv/images/watermark.png

edw
Nu jā, kad nopirku arī dūmoja labi :D Tagad kā kuru dienu, vienu dienu vispār nekas nav, citu dienu iespiežu un mazs mākonis sākumā paliek.

Caspers
Nu biku ir jādūmo, bet ne jau kā vienu dienu aiz C4 trāpiju, šis bik ieber, mans stājās malā jo neko redzēt nevarēja... :faceoff:

Multiviesis
Uzjautaashu sheit Smile 3.0D m57
Kad iedarbina pastaaveejushu, tad pa izpuuteeju naak balti duumi. Jo vairaak uzsilst, jo mazaaki. Atbraucu piem no madonas uz riigu, duumu nav vispaar nekaadu, ne melnu, ne zilu, ne baltu. Shkjidrumi liekas, ka nezuud! Tas nav kkaads kondensaats? Motors darbojas ari ok! :cafe:

Caspers
Man tāpat itkā.

edw
Kondensāts! Viss ok!

aupinsh
Nav jautājums par dūmošanu, bet gan par to, ka no kaut kurienes salonā nāk atgāzes, kur varētu būt problēm?! Izpūtējs nav caurs!

japanitis
Trubas uz EGR vaarstu, vai edw probleema gofra izpuuteeja!!!

aupinsh
Ok, skatīšos!Smile

edw
Jap man ari sit atgāzes iekšā šad tad kamēr auksts. pie vainas gofra.

Anrijs
Sveiki, nju luuk esmu pievienojies jusu pulkam. 320D 2004.g peleeks Smile

Ir lieta tada, uzsakot braukt, pat seenes rezhiimaa..no izputeja izplauj ( meedz izplaut ) mazu dumu mutuliti, un pazuud turpinajums neseko. Kas varetu but pie vainas ? Ka ari liekas ka jocigi motors lec klaat... Vajadzetu diagnostiku , ir idejas , kads te no jusejiem ( cerams driz no musejiem ) Smile Smile veic sho visu pasakumu labi un profesionali , domaju diagnostiku Smile Gaidu atbildi Smile

Cerams mby ari paterins saruks pa 0.5-1L ,

braucot Ogre-Rga , videjas 6-6.2L braucot 6 atruma uz 90-100 km , man liekas bik pa daudz..kruiiza pa taisno nevienu neapdzenot Sad

neteiksu
Kaross - 2 6265465

Čipošana, diagnostika.

aivis328
pirmais ko pats vari apskatities ir
iztiri EGR valve, nomaini kartera ventilacijas filtru un uztaisi pilno servisu
ja tas lietas izdara tad vien paterinjs saruks pa 0,5-1l
cik vispar noskrejiens ir tavam motoram?

Anrijs
Itkaa 150k, auto no italijas..bet nju gan jau savi 200 ir Pfft

Ella ir nomainita un benzina un ellas filtri , kas vel atteicas pie pilna servisa ? Smile Es jau nemaku to EGR iztirit un vel kur tas kartera filtrs ir Pfft

Atgriezties forumā: