e46.lv

October 20 2020 05:31:59
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 26
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,409
· Jauns lietotājs: Ieva33
Random user photo

minimeet @ 30.05.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Dīzeļdzinējs dūmo
uldisa
1. aizaudzis gaisa filtrs
2. greizs tūning (chips)
3. nepietiekams turbo spiediens
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
varbūt kāda gaisa truba ir atvērusies Wink
vai arī ja viss vesels tad jāskatās ar diagnostikas palīdzību Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Kristapsk
filtrs jauns cipots pagaidam nav bet kad drizuma buss vienigi liekas kad interkuleri ir maz caurumins jo viena puse kulerim ir nedaudz aizaugusi ar ellu tas varatu but pie vainas ari ?

uldisa rakstīja:

1. aizaudzis gaisa filtrs
2. greizs tūning (chips)
3. nepietiekams turbo spiediens

AF
nu eļļains tas vel nenozīmē ka atvēries, baigi labi tas nav, bet nav arī tavu simptomu vērts Wink skaties tālāk Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

uldisa
nu gaisa trakta savienojumi parasti ir nopuņķojušies - ja būtu caurums - būtu kārtīgi ar eļļu noliets...

gigabyte
hi. iemetīsu te pat probļemu. šodien vienam dīzelim mainījām vakkuma trubas un sanāca salaust to vakkuma bačoku pirms turbīnas spiediena regulatora (nousts pipsis uz kura bāžas trubiņa). tas bačoks visāpr ir vajadzīgs jo savienojot trubas pa taisno (izlaižot to bačku) viss lieliski un eleganti strādā:D mož var iep**t kapeiku un nelikt to uzparikti

AF
Bet toties tev vakuums ārtri pazudīs ja tu bieži kkur aktīvi braucot spiedīsi grīdā un atmetīsies u.t.t

uldisa
uz laiku protams var braukt bez viņa, bet lai viss strādātu pareizi šis rezervuārs ir vajadzīgs...

gigabyte
skaidrs, skaidrs.... meklējam vietā citu

iesaaceejs_profesors
Kungi, dāmas...
Vajag palīdzību. izlasīju visu sadaļu, ir līdzīgi bet ne gluži kā man..
Tātad e46 m47 2.0 dūmo.. SMAGI dūmo.. Balti dūmi, vienalga silts vai auksts.. nāk ārā kā no dūmu granātas.. bet tikai stāvot uz vietas.. apgriezieni kaut kur ap 700, kā uzsāk braukt pazūd, arī stāvot uz vietas un turot 1000 - 1100 apgriezienus, dūmošana minimāla vai nav vispār. AutoBAVARIA diagnostikā biju, neko nepateica, it kā viss darbojas..

arturs007
Galvas blīvei plaisa, galvai plaisa, vai nu aizdedze nav pareizi ieregulēta, vairāk nekas nenāk prātā.

Re5tepa
img43.imageshack.us/img43/1663/320da.jpg
šis nav caurs?

AF
ļoti liela iespēja ka tajā egr un antifrīza siltuma apmainī ir plaisa, kas izskaidrotu to, ka antifrīzs nonāk sistēmā kad auto apgriezieni ir zem - līdz 1.500rpm
pamēģini vnk noņem vakuuma trubu no EGR vārsta un no rīta pielaid auto Wink

p.s vakuuma trubu ar kko aizbāz lai nezūd vakuums

uldisa
vai labāk novienot atgāzu trubu no EGR vārsta pie kolektora un piedarbināt... ja būs plaisa tosols špricēsies no trubas uz nebēdu...

AF
jā tas būtu labākais Wink

iesaaceejs_profesors
Tikko noņēmu EGR.. bija pilns ar drazu un arī slapjš.. bet iedarbinot dzinēju tosols nekur negāzās.. ta truba uz to antifrīza temp. apmaini sausa galīgi...
It's not what car u drive, it's the size of the arm hanging out the window

uldisa
slapš ar ko? pieliec to slapjumu pie mēles, ja salds - tad maini vien siltummaini nost...

rimka
Sveiki visiem... tiiri tehniskas dabas jautaajums pirms braukshanas uz diagnostiku, varbuut kaadam ir bijusi lidziiga shaize......
autos bmw 320d 110kw e46 touring 2005 gads... iet labi jaudas nezuud auksts lec ideaali, bet kad kaadu laicinju pastraadaa tukshgaitaa ( vienalga auksts vai silts) minuuti divas, uzsaakot braukt palielinot apgriezienus izsit zilganu duumu maakoni, un taalaak viss ok nau ne balti ne zili ne melni bet taadi kaa buutu jaabuut

AF
sprauslas pārlej Wink
ja mīli savu auto, atdod sprauslas uz pārbaudi Wink

rimka
AF rakstīja:

sprauslas pārlej Wink
ja mīli savu auto, atdod sprauslas uz pārbaudi Wink

ok paldies..... veel kaa variants nevarbuut ka ellja turbiinaa intercoolaa un uz apgriezieniem izpuush laukaa....

Atgriezties forumā: