e46.lv

October 20 2020 06:21:11
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 31
· Lietotāji: 1
andissukis

· Vispār lietotāji: 5,409
· Jauns lietotājs: Ieva33
Random user photo

#325Ci
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Dīzeļdzinējs dūmo
uldisa
nu viss var būt...bet eļļas esamību tu vari noteikt pats - noņemot trubu no ieplūdes kolektora... pie kam eļļa tur ir visiem dieseļiem - tikai jautājums cik daudz?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

zaqs
vārstu saļņiki?

gnacha13
Man sāk parādīties melni dūmi kad ieber grīdā! Senāk atceros spiedu grīdā nesita melnus dūmus ārā kā tagad! Esmu dzirdējis kad komonrial motoriem nav jānāk ārā melniem dūmiem kad ber grīdā! Kas varētu būt par problēmu? Un cik nopietni ir ka parādās šāds simptoms mašīnai?

Re5tepa
iespējamie varianti. cauras gaisa trubas, beigtas sprauslas, katalizatora trūkums.
sāc ar diagnostiku.

uldisa
gnacha13 rakstīja:

Man sāk parādīties melni dūmi kad ieber grīdā! Senāk atceros spiedu grīdā nesita melnus dūmus ārā kā tagad! Esmu dzirdējis kad komonrial motoriem nav jānāk ārā melniem dūmiem kad ber grīdā! Kas varētu būt par problēmu? Un cik nopietni ir ka parādās šāds simptoms mašīnai?

dūmi nav tikai mašīnām ar DPF - tātad uz E46 šis apgalvojums neattiecas...

davidos
Sveiki! Problēmas ar e46 2.0d fl 110kw motoru. Aukstam un citreiz arī siltam veļas ārā baltie dūmi, ļoti daudz. Strauji pazūd antifrīzs, dūmi ir tādi salkani(kā antifrīzam). Jau ir nomainīta galvas blīve, noslīpēta galva, galvai plaisas nebija, bet laida garām. Bet baltie dūmi tā arī nepazuda. Vienīgi kad silts un gāzē tad nav baltie. Pārsvarā diezgan slikti arī pielec. Visdrīzāk tāpēc, ka antifrīzu kkur pūš iekšā laikam?! Bija doma par egr starpdzesētāju, bet man laikam tāds nav?(jo cik sapratu viņam bija jābūt pie tās trubas priekšā).
Rāviens ir tāds kā viņam jābūt.
Kas tur varētu būt?
Gaidīšu ieteikumus Smile

arturs007
tev kā reizi jābūt egr starpdzesētājs, ja nav noglušīts protams pilnībā

AF
Noglušī egr pie kolektora izplūdes, un ja tāpat zūd, tad tev bloks līks/plaisa
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

davidos
A ja bloks ir beigts, tad var būt tā ka silts nedūmo, bet tikai auksts? Pareizāk sakot, nepastāvīgi dūmo. tad dūmo un tad nē..

uldisa
ja EGR dzesētāja nav - tad visdrīzāk motors maisā....remontēt nav jēgas - liekam citu iekšā un braucam...

davidos
Kā noglušīt to egr?

uldisa
da pārbaudei noņem vakuma trubiņu nomembrānas bunduļa...

davidos
Izskatās, ka viss kārtībā. Noglušīju egr un problēmu vairs nav. Nedz dūmu, nedz slikta piestartēšana. Paldies Smile

uldisa
nu tad vajag saremontēt...

davidos
bāc. tomēr atkal parādījās.. Angry

uldisa
ieliec bildi kurā redzama vieta starp radiatoru un dzinēju...vēlames bez dzinēja plastmamsas

Haydeeennn1
Labu dienu visiem iegadajos 2002 bmw 320 d lieta tada kad iespiezot ar pirmo otro no vietas paliek melna svitra uz asvalta zime asvaltu kads var palidzet kada varetu but problema sodien piesledza pie kompja kludas nekadas nau teica kad aukspiedien suknis ejot zemak neka tam jabut ela ari jamaina motoram ir tasni laiks nopirku eļu degvielas filtru gaisa filtru kads vel ko varetu ieteokt kur griesties? Norita lec ar pirmo sils lec ari labi brivgaita aboroti atmetas pie 4000 un spiezot biski par 5 iet ?help

arturs007
izmazgā izpūtēju sākumā, varbūt katalizatori izgriezti.

flashtech
Labs vakars!
Runa gan nebūs par e46, bet par e91/320d/163hp dzinēju.

Ir izravēts DPF, EGR - noņemta un aizbāzta vakuma trubiņa.
Protams arī softiski to visu esmu atslēdzis (DPF - eur3 ar WinKFP - manuprāt labākais variants).
Auto iegādājos vasarā, un tagad, kad ārā ir aukstāks laiks (tiešāk - kad gaisa temp ir zem 6C) - iedarbinot aukstu auto, pēc aptuveni minūtes (stāvot uz vietas) pa izpūtēju sāk velties ārā balti dūmi, līdz dzinējs uzsilst.
Dzinējs strādā bez purināšanās, iedarbinās normāli.
Pirms mēneša - mainīta eļļa, filtrs, degvielas filtrs, gaisa filtrs, kvēlsveču vadības bloks (iepriekšējais bija beigts), visas kvēlsveces strādā.
Nekādu kļūdu nav.

Ļoti šaubos, ka tas ir kondensāts, jo ir tiešam izteikti balts dūmu stabs, līdz auto uzsilt, tosols nezūd.
Varbūt kādam ir idejas ko varētu skatīties/darīt lietas labā?
Pašam ir aizdomas uz kartera ventiilāciju - to gan neesmu nomainījis pagaidām.

AF
Izklausās pēc lejošām sprauslām
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Atgriezties forumā: