e46.lv

January 19 2021 11:49:34
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 24
· Lietotāji: 2
Ace
Jonjis

· Vispār lietotāji: 5,442
· Jauns lietotājs: atkars
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
interkulers
MAXixt
Jebkura auto veikala ir tie kiniesu vai poli gali pa 50 eur
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

kruumuedgars
Esmu jau atradis, tikai domāju vai nav jēdzīgāk nogriezt nost OEM gumijas daļas un uzlikt silikona atstājot OEM plastmasas galus? Jo kaut kā nevieš uzticību poļu vai ķīniešu brīnumi...

MAXixt
tu doma kiniesu silikons labak? pie ta tada lenka nebus.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

kruumuedgars
Es vairāk domāju par ķīniešu plastmasas galiem. Ar silikona trubām nav bijusi saskare, tādēļ jautāju +/-. Jā, par specifisko leņķi ir aizdomas, ka varētu nederēt..

Vispārīgi, ne tieši 330d sakarā - kādas atsauksmes par ADparts silikona trubu produkciju? Ir pietiekami kvalitatīvas izmantošanas priekš dzesēšanas, benzīna, vakuuma sistēmas?

Kaasis
Kāds ir licis sev silikonu šajā vietā un varbūt zin, labāk der 23 vai 45 grādu truba?
Laiž garām blīve, arī jauna. Tāpēc esmu nolēmis uzlikt silikonus ar hamutiem un miers, otrā pusē vieglāk, tur 90 grādu truba. 320d 110kw

i.imgur.com/s0bV1ge.png

AF
tik ņem vērā ka parasts silikons kas nopērkams tūninga veikalos un citut - nav eļļas noturīgs un tas izies no ierindas daudz ātrāk. Jāliek speciāls - eļļas noturīgs, bet tad tas maksās tik pat cik jauna pareizā detaļa.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Kaasis
Man tas vairāk domāts kā pagaidu variants, to oem trubu pret oem man nav jēgas mainīt, tad drīzāk pašu interkūleri jo pieņemu ka ar gadiem viņam tā quick coupling plastmasa ir padilusi no vibrācijas un tāpēc jauna blīve nelīdz.

Pagaidām skatos Fmic trubu virzienā, viņiemm it kā specifikācijā norādīts eļļas/dzes. šķidruma noturīgas
Mainījis(usi) Kaasis, 05.01.2021 20:42

AF
tad ok Smile pareiza pieeja, ja laika risinajums tad vari likt jebkādu silikona trubu, vismaz gadu noies.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Atgriezties forumā: