e46.lv

October 20 2020 06:13:09
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde
Cabrio top on
Cabrio top on
e46 studio photos
Onlainā
· Viesi: 29
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,409
· Jauns lietotājs: Ieva33
Random user photo

minimeet 19.06.14
Tēmas apskats
e46.lv » Sarunas » Diskusijas
 Izdrukāt tēmu
iesakiet servisu / meistaru / elektriķi / veikalu
MAXixt
Kura gada tev masina?
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

KarlHakk
2001

www.facebook.com/karlis.zemitis.3
EqLine
Labas dienas šai mājā.

Esmu jauniņais iekš šī foruma un nesen iegādājos pirmo behu ( e46; 2001gada 2.0 dīzelīts automātiņš)

Gribētu atrast Rīgā, vai tās apkārtnē kādu BMW meistaru/elektriķi fanātu :D gribu atrast vienu servisu pie kura vest mašīnu pie jebkuras situācījas. Smile

AF
http://e46.lv/for...ost_165094
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Gun4
Ja šodien kādam ir brīvdiena un vēlas palīdzēt nomainīt eļļu, droši atsaucies. Rīgā vai apkaimē. No Tevis vajag vietu un instrumentus, nomainīt eļļu es pats varu saviem spēkiem. Par izmantoto vietu protams, ka samaksāšu tev. (E46 2.0D 100kW). Ilgākais ko tur vajag darīt ir noņemt aizsargpannu, bet pārējo var stundas laikā izdarīt.

Mans tel.: 28898094

modjo
Aizej uz attiecīgo topiku, un izvēlies:cafe:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Archyei
Viss sadarīts, tehniskā logā cool
Mainījis(usi) Archyei, 22.10.2019 15:18

dex2
Iesakiet kur nomainīt ēļļu kārbā M57D30 automāts.

Artg
Vélos pasútít hardtop ( cieto jumtu ) vai kádam ir pieredze ? varbút káds zin kur pirkt ? un varbút káds zin servisu ar sáda veida pieredzi kur griezties ?

ervuha
Tikai jāmeklē. Ik pa laikam parādās, bet nav baigi bieži. Uzjautā bmwpowerā pērk/pārdod rez. daļu topikā.

Schecter
Rekomendācijas krāsotājiem/krāsošanas vietām uz doto brīdi? Vietām un meistariem reputācijas mainās. Nepieciešams kvalitatīvi salabot Ruslanu un sakrāsot durvju apakšas,aizmugurējās arkas(iespējams jāmetina).

dzeksis
Sveiki!
Iesakiet, pie kā, kur varētu samainīt e46 kardānu. Tā kā esmu apslimis, pašam nesāks samainīt.
Tur 2.5h darbs, tiem kas ir skrūvējuši.
Varbūt kāds var ko ieteikt?
Rīga.
Paldies.. Wink

maize
dzeksis rakstīja:

Sveiki!
Iesakiet, pie kā, kur varētu samainīt e46 kardānu. Tā kā esmu apslimis, pašam nesāks samainīt.
Rīga.
Paldies.. Wink

Rinalds, atrodas uz Pērnavas ielas - 22116821 - saki, ka zvani no manis un čill :super:
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, AMORTIZATORI, SĒDINĀTAS ATSPERES, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES un vēl cits -viss vienuviet - PM.

lala330
Čau visiem.
Iesakiet vietu, kur varētu aizvest salabot auto pēc csn, jebšu OCTA gadījumu. hvz
Mainījis(usi) lala330, 17.03.2020 16:01
Gribēju kā vienmēr, sanāca labāk

Deivid
Sigma motors

Gatis37
Sveiki! Iesakiet cilvēku vai servisu, kurš var palīdzēt uzlabot audio sistēmu. (stock setups ar business cd maģi). Prasās pēc labākas skaņas...

modjo
Alpine vai Dls. Incar aiz Mola.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

dzeksis
maize rakstīja:

dzeksis rakstīja:

Sveiki!
Rīga.
Paldies.. Wink

Rinalds, atrodas uz Pērnavas ielas - 22116821 - saki, ka zvani no manis un čill :super:

Ir izbaudīts uz savas ādas.
Rezumē- Ja Tev ir svarīgs laiks un kvalitāte, silti NEIESAKU šo meistaru.
Bet kā cilvēks, foršs čalis!

arturs007
Tieši tāds pats viedoklis par Rinaldu ✌

Biju ilgi pie viņa remontējies, bet.... apnika

Schecter
Braukšu uz Tukumu testēt vienu bmw iegādei. Iesakiet servisu,kur kārtīgi aizvest pārbaudīt.

Atgriezties forumā: