e46.lv

October 29 2020 15:58:43
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 Individual
Onlainā
· Viesi: 42
· Lietotāji: 2
Martinss
vital0071

· Vispār lietotāji: 5,416
· Jauns lietotājs: leto
Random user photo

megaminimeet 12.09.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Sarunas » Diskusijas
 Izdrukāt tēmu
iesakiet servisu / meistaru / elektriķi / veikalu
labaiss
Kur ieteiksiet pārbaudīt /diagnosticēt dzineju (M57TUD30) 3.0d?
Ar to nedomāju tikai elektronikas diagnostiku, bet visu pārējo-sprauslas, turbīna utt.
Cik cenas ziņā tas varētu nostāties?

Rizhijs
Jelgava, Mezciems, INTC. laba kvalitate par adekvatu cenu Wink

bafonss
Hallo visiem, padalieties ar kādu labu vietu, kur var dzinēja diagnostiku veikt, bet ne tādu,kur tikai kompī bolās un nolasa datus- vajag cilvēku ar poņu, kuras man par dzinēju noteikti nav Smile
Kam lemts tikt pakārtam,to nenošaus :D

ega1989
Nezinaaju kur lai iisti raksta- bet nju jautājums tāds- iesakat kaadu labu meistaru vai servisinju kur vareetu labot savu autinju- ideali buutu ja ņemtos tieshi ar BMW vai tiesām ir taa saprashana??
jo pie kaktudakteriem nav velmes dzīt un uz LATBEMU ar!!!!:emo:

varbūt kaads pats no jums tos e46 remontē, jo cik topikos lasiju ir te daudziem taa galva uz pleciem un rokas ar no d** neaug..:super:

e46.lv
rivis
Daudzi spļaudās par LatBemu, bet visas n-tās reizes, cik tur esmu bijis, viss ir ideāli. Tur arī vedu reparēt, kad nav naudas WESSam un BM. Cenas labākas un kvalitāte, manuprāt, ideāla. Tpu, tpu, tpu, nav gadījies nekādas ķibeles, cik dzirdu kāda citiem tur pieredze.

ega1989
Par LatBemu nesūdzos, ja ir kādi nopetnaki darbi protams ripoju turp, bet tur tās cenas reizēm vnk :emo:

e46.lv
MRK
Ja gribi tieši pie tādiem kas ņemās tikai ap BMW, dzen uz Sensonauto Wink pāris reizes esmu tur šo to mainījis,taisījis... sliktu atsauksmju nav Smile
e46.lv/images/watermark.png

krnls
ņemu no viņiem bmw orģinālās daļas, bieži konsultējos, čaļi gudri pa bmw un mersedesu, vienozīmīgi iesaku :super:

www.EsKaspars.lv
ega1989
jip par SENSON AUTO bij dzirdeets, buus kadreiz japieripo...:D

e46.lv
Janchux
Permalatā @ volguntes iela. Vienmēr viss ir bijis līmenī, īpaši attieksme pret klientiem un nav atkarīgs vai tu atbrauc ar jaunu auto vai 20 gadus vecu. Tikai protams cenas nav tās lētākās.

Neitralais
Sveiki ! varētu kāds iekeikt kādu labu kantrori , kurš par saprātīgām cenām varētu uztaisīt ritošās un kompja diagnostiku , uzreiz varu pateikt , ka problemas ir ar dsc, abs un motora temperatūru... kā arī novers to visu
P.S ir vēlme iespert gāzi tādēļ arī ir, vēlme visu kā nākas sa4inīt.....

pacients būtu e46 328 1998g Smile

P.S vēlams juglas apkaimē , bet ja sakarīgs kantoris tad var arī citviet...

gapp
Kur Liepājā aizvest ritošo sataisīt? Tā lai nav jāgudro, vai manis vestās detaļas uzlikušas, vai paši savas utml.

jaanisk
rīgā ir kāda publiska bedre/estakāde uz kuras var uzbraukt un pačekot mašīnu no apakšas?
man laukos ir tādas vietas, interesē, kā ir rīgā.

vigosss
Sveika tauta! Vai kāds nevarētu padalīties ar info par meistaru vai servisu, kur piebraukt Rīgā. Gribās tikt skaidrībā ar aizmugures tiltu,ir sitieni un tilta dauzīšanās uzsākot-samainīts reduktors,reduktora bukse, sametināts būris kur bija iesprādzis + nomainītas 2 lielas aizmugures bukses...Gribētu dzirdēt vēl kāda cita meistara viedokli bez tā pie kura jau laboju auto..

modjo
Pacel uz pacelaja. Pagrozi riteni, skaties cik liels briggajiens lidz otrs ritenis grozities sak. Daudziem si kaite nav arstejama, jo tur ir pats reduktors kustiba, tad bukses.
Sakomunice ar Japani no OGWink
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

busins99
Var kads ieteikt kadu elektriki pardaugava?

BlackTMS
Man tas arī ir aktuāli, saistībā ar OEM signalizāciju Smile

MentaL
Varētu ieteikt labu servisu Rīgā, kur riktīgi saprot e46 dzinēja lietās?

AbsolutME
Ja godigi pats nesmu parbaudijis. Bet bosch un bm neesot slikti. Bet mav ari letakie.

--ER--
BM negrib krāmēties ar veciem auto 10+ jo programmas tipa esot pielāgotas jauniem auto utt. bet ja kjersies klāt tad uzreiz arī saka ka atdosi gandrīz pus auto vērtību.
Mani pat atrunāja no motora diagnostikas teica lai labāk ved uz kādu kaktu kantori kam ir vecās progas vai kaa tamlīdzīgi Smile
Laikam īsti negrib krāmēties ar netīriem auto (jo nevar īsti paņemt cik gribās) - vajag svežoku no salona kam ir vērtība vēl Smile

https://cbw.to/yk... iepērcies www vai kādā no 47 valstīm, bet bonusi nāk uz 1 karti(mob.tel. aplikācijā). [aliexpress, bookingcom, DinamoRiga, SAM ŠMĒ, Lieliska dāvana, Maxima, Sportland, Jahonts, ARS, DoubleCoffee, CostaCoffee, PicaLULŪ, Multikino u.c.]

Atgriezties forumā: