e46.lv

June 18 2019 16:29:17
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 31
· Lietotāji: 19
alex7
andissukis
Brakovskis
chaboska
Doping
Foxijs
iarturkin
M3R
MASH
MAXixt
mfg
Miiix
Mikels
R-M
SM91
splat
tags
varis
wadims98

· Vispār lietotāji: 5,135
· Jauns lietotājs: Buraks74
Random user photo

simplicity
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Numura apgaismojums
reiplax
Nav vienādas.

zigis
Sāku domāt kas ir izdevīgāk - likt jaunu nr. apgaismojuma līsti vai mainīt uzreiz visu bagažnieku piem., no angļa? Cenas lkm gandrīz vienādas sanāk. Skatos, ka man bagūzis arī jau tāds uz robežas, ir pāris burbuļi.

mikinj
Ir problēma.2001 gada kupeja ,izbeidzās nummurzīmes apgaismojums .Diodes šodien mainīju ,bagažnieks arī sāk nevērties no pogas . Taču šad tad atveras.Panelī ir kļūda.Ieslēdzot pakaļējās miglas ,deg tikai kreisā.
Vai kāds varētu man palīdzēt ar saremontēšanu?

modjo
Miglas visiem E46 deg mūsu platuma gràdos tikai kreisā pusē. Nav jau anglija:cafe:
Zaļie vados pie slēdža vai vadi pārlūzuši no kuzova pārejot uz bagūzi.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

NaurisK
mikinj rakstīja:

Ir problēma.2001 gada kupeja ,izbeidzās nummurzīmes apgaismojums .Diodes šodien mainīju ,bagažnieks arī sāk nevērties no pogas . Taču šad tad atveras.Panelī ir kļūda.Ieslēdzot pakaļējās miglas ,deg tikai kreisā.
Vai kāds varētu man palīdzēt ar saremontēšanu?

Pats nesen saskāros ar šādu problemu touringam. Nedega apgaismojoums unčakarējās bagāžnieka slēdzis. Nezinu cik ļoti tas viss atšķirās kupejai, bet izjaucot, var ļoti labi tikt visam klāt un zaļos vai aplauzušos vadus samainīt.. nav pat vajadzīgas rokas.
Miglai, kā jau Modjo minēja, ir jadeg vienai.

zhoriks
Hey, kartejais vecais stasts ar numura apgaismojumu..
Lieta tāda, nopirku līsti, visi kontakti skaisti, vadi smuki, zaļais nekur nav.. Grabažnieka poga stradā skaisti un bez aizķeršanās.. bet līdz numura apgaismojumam strava nepienāk. Izmegināju visus variantus.. Pa taisno tik vadus vēl neesmu vilcis. Pie vāka, kur vadi iet iekšā viss kartibā, veljoprojam stav oem gumija un apakšā ar viss skaisti, biju izvilcis visu vadu lentu arā, tur ar viss pa smuko.. varbut kāds zin kas pa vainu..
ja nu nē, tad kādas alternatīvas.?
Vienot ar gabarītiem pa taisno.? Vai ir vēl kas.?
bildites.lv/images/7q7cu2dt/129881/original.jpeg
bildites.lv/images/98hwszte/129881/original.jpeg
bildites.lv/images/4k66e7mm/129881/original.jpeg

modjo
Tur tev cilvēks ar kompi vajadzīgs, lai atrod ķēdē pārrāvumu vai kāds kaut ko nav nokodējis nost.

Zarins
drošinātājs vesels?
Smile

Mikjelis
es tomēr domāju, ka vads kaut kur pušu. Kā Tu viņu baudīji, uz tausti?

Kompis tak nerāda pārravumus? Tikai kļūdas, un simts parametrus.

man gan liekās ka te ar multimetru jāburās. pagājušos reizē vados cauri dūrām. Stulbi, bet servisā citu ceļu nezināja kā vadus baudīt. Bezkontakta multimetra šiem nav (tas pusaplis), un es nez, cik tie vispār efektīvi. Aliexpresā, it kā pakaļ sviež, bet neesmu nopircis.
Mainījis(usi) Mikjelis, 27.07.2018 23:32

zhoriks
Drošinātāji 9 un 32 veseli.. (neviena cita itkā nav)
kontaktus ar multimetru baudīju.. parejos vadus ar aci, izskatas smuki, značit saidjot..
bet nu pameģinās pavakstīt tos vadus kaut kur dziļāk..

modjo
Vadam izolācija var būt vesala, bet iekšā beigts. Pastiept vajag. Sevišķi locījumu vietās. Labāk tomēr ar testeri izzvanīt.

Mikjelis
zhoriks rakstīja:

Drošinātāji 9 un 32 veseli.. (neviena cita itkā nav)
kontaktus ar multimetru baudīju.. parejos vadus ar aci, izskatas smuki, značit saidjot..
bet nu pameģinās pavakstīt tos vadus kaut kur dziļāk..

Man vēl ne reizi tas arī nav līdzējis, var būt Tev derēs tā WDS sistēma. Tur biku pieredzei ar vājstrāvām jābūt (man tādas nav). Tā ir BMW elektrisko ķēžu shēma, baigā piša, bet galus var savilkt, kur kas atrodas.

tur ir viss - štekeru /pinu kodi, viņu atrašanās vieta utt. Bet kā jau teicu, man biku par īsu, ar elektrību.

zhoriks
Vainu atradu.. zem gofras dziļāk, vads bij pušu. Paldies par info..

modjo
Nu, re. Vieta tuvu tur , kur lokās:naac:

8edzus8
Jautājums tiem, kas saskārušies.
Ieliku LED numura apgaismojumu, spīd labi, bet tad, kad auto izslēgts, bez atslēgas aizdedzē, tad LEDi minimāli spīd, naktī redz labāk. Negribu bez bačas palikt.
Ko darīt, lai nespīd?
Tikai LEDi ar kondensatoru?

sandiszE46
Neuztraucies, lai spīd, pec dažām min izdzisīs, kad izslegsies gaismu bloks.

modjo
Turklāt ledi tāpat ik pa brīdim nomirgos, kad no akuma auto ik pa brīdim strāvu paņem.

Gun4
Rakstīšu šeit savu problēmu kas ir nedaudz pa šo tēmu. Braucot pa šoseju kārtīgi trīs reizes nolija lietus, bet izmaiņas nebija. Tagad pie mājas pielaižot mašīnu nosprāgst gaismas - numuru apgaismojums, un labais tuvās gaismas lukturis. smainīju xenon spuldzes vietām, un nedeg tāpat tuvās gaismas labais lukturis.
Idejas kur ūdens ticis klāt? vai kāda cita vaina varētu būt? Pats pārbaudīju drošinātājus, tie veseli.

Viena atpakaļgaitas lampa arī izdegusi bija, bet pieļauju ka tā jau iepriekš bija izdegusi panelis to man neuzrādīja. Tagad panelī deg visi trīs simboli par priekšu un aizmuguri.

Idejiski man vajag tulīt braukt uz ārvalstīm, un tāpēc jautājums ir aktuāls un steidzams.

stalker
Mistika. Vienlaicīgi tik daudz lampas un drošinātāji veseliShock Nu tad gaismas bloks, bet negribās ticēt. Paņem testeri rokās un pamēri iz tuvās gaismas spriegumu. Bet ne uz ksenosa spūldzi vadu, bet uz pašu lukturi kontaktu!!!
29555218

stalker
Ja uz lukturi pienāk strāva, bet uz ksenonu ne, tad sekojoši viens no ksenona blokiem. Viens zem luktura, otrs pašā lukturī. Ja beigts viens no blokiem un vajag ātri sataisīt, ieliec ķīnas bloku, to var dabūt da jebkur un pa lētu naudu. Numura apgaismojums kā variants var nedegt deļ bagāžniekā pārlauztiem vadiem. Man uz vecā e46 nummuru apgaismojuma kļūda iedegās tikai tad, kad abas nedeg. Ja viena deg un otra nedeg, kļūdu nerāda. Tātad iespējams ka viena tev jau kādu laiku nedega un tagat otra izdega.
29555218

Atgriezties forumā: