e46.lv

December 15 2019 19:54:04
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 34
· Lietotāji: 2
moushn
Officer

· Vispār lietotāji: 5,261
· Jauns lietotājs: TomGl
Random user photo

minimeet Jūrmala @ 12.06.2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Piekare, bremzes
 Izdrukāt tēmu
Bremžu kluči, suporti
AF
Ir
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

EKM
Paldies!

keksis323
Sveiki? Velejos uzjautat ipasniekiem e46 320d vai 320cd 2004 gads...vai tiesam aizmugures diska izmeri ir 294x19 ?
Jo man uz 323 ir mazaks izmers...vai tiesam ir taa ka vins tada izmera?

Kesis
keksis323 rakstīja:

Sveiki? Velejos uzjautat ipasniekiem e46 320d vai 320cd 2004 gads...vai tiesam aizmugures diska izmeri ir 294x19 ?
Jo man uz 323 ir mazaks izmers...vai tiesam ir taa ka vins tada izmera?

http://www.realoe...Id=34_1014

Jā, ir tāds izmērs.

Kādēļ šaubies par to?

Mikjelis
www.pelicanparts.com/BMW/techarticles/BMW-3-Series-E46/97-BRAKES-Parking_Brake_Shoe_Backing_Plate_Replacement/images_small/pic12.jpg

Rocenes kolodkai, viena stiprinājuma vieta izrūsējusi. Vobšem, jāmaina tas skārds. Pelikānā iesaka to BRAKE PROTECTION PLATE mainīt šādā veidā, tupa nogriežot.

Ja izgriezt kā bildē, TA var iziet?
Mainījis(usi) Mikjelis, 24.11.2019 19:57

MAXixt
Piemetinat klucus vini nepiedava?
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

modjo
Tur, kur slinki uz skrūvēšanu vai nav gatavi maksāt par normālu darbu, jā, slinkie tā mēdz darīt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Mikjelis
Kā ir ar to stupicu? Ja to ņem nost, viņu vienkārši var maukt atpakaļ virsū?

nav gultņa gredzens (kas uz stupicas virsū) obligāti jāmaina, vai k-kas ar gultni jādara?

Farmaceits
Sveiki biedri!
Nesen nopirku 2001. gada 330d e46, protams.
Jāmaina priekšējie bremžu kluči. Ļoti vēlos to izdarīt pats, vadoties pēc pamācībām youtube. Nav man nekādas pieredzes ar tehniku un ir nelielas bažas. Atradu internetveikalā Ferodo bremžu izlikas- https://www.autod...o/11197310
Jautājums vai viņas derēs. Itkā pēc filtriem interneta vietnē atlasīju nepieciešamo, bet tā pat negribētos nopirkt nepareizo izmēru.
Jautājums vienkāršs, ir droši konkrēto preci iegādāties, nebūs pārsteigums ,ka nederēs maiņas procesā?

modjo
Lieto Realoem katalogu, un salīdzini.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Farmaceits
modjo rakstīja:

Lieto Realoem katalogu, un salīdzini.

Paldies! Nezināju par tādu vietni, ļoti informatīvs katalogs!

Mikjelis
Par cik mašīna "jauna" un
1) neko par to nezini
2) pārdēvējam ticēt nevar (nekad).

Pie reizes ieteiktu pārlasīt visus suportus. Tas labi ieprovīs mozgas par bremžu uzbūvi. Gumijas nemaksā neko daudz, darbs sarežģītāks. Iesākumā maini vienam tiltam. Ne obligāti abiem uzreiz. Es no 5 cm benzīna šļaukas, ar ieskrūvētu skrūvi tajā - uztaisīju zaglušku bremžu šļaukām. Kas ļauj noņemt supportu - kaut uz pāris nedēļām.

no pieredzes varu pateikt - bremžu sistēma ir pietiekoši pārdomāta, lai pilnīgi sapista, ar vecām gumijām, sarūsējusi lopā - tā strādātu, un Tev liktos, ka viss vēl ok.

Atgriezties forumā: