e46.lv

November 19 2017 01:15:42
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 29
· Lietotāji: 3
artyp_19
Gultnis
mazaisarvits

· Vispār lietotāji: 4,476
· Jauns lietotājs: artyp_19
Random user photo

Dazzle '99 328Ci
Tēmas apskats
e46.lv » Sarunas » Pasākumi
 Izdrukāt tēmu
e46.lv minimeet Jelgava
KRX
Sveiciens visiem Jelgavas e46.lv biedriem!
Tā kā ne visiem ir laika, lai skrietu uz Rīgu, bet ir aizdomas, ka Jelgavā biedru netrūkst - varētu saorganizēties uz sapazīšanos, satikšanos, auto nopētīšanu un vienkārši par dzīvi papļāpāšanu!
Pagaidām doma sekojoša - lai izvairītos no liekām acīm un kamerām, kā arī netraucētu citiem iedzīvotājiem un satiksmes dalībniekiem - meetu varētu rīkot K-Rauta stāvlaukumā, Loka maģistrālē.
Laiks varētu būt tie paši 20:30, jo K-Rauta darbojas līdz 20:00.
Te visiem, gan Liepājā, gan Rīgā (nezinu, varbūt arī vēl kkur) ir iegājusies 4-diena kā meetu diena.
Tad nu, jelgavnieki, ko sakām? 14.08.2014. Loka maģistrālē, stāvlaukumā pie K-Rautas, plkst. 20:30 jelgavnieku 1. e46.lv minimeets?
Drive it, like you stole it, mend it, like you own it! :D

KRX
Būtu forši, ja būtu +/- kaut kāda atsaucība, jo 28.08.2014. biedri no Rīgas brauc pie mums ciemos! Tā kā - noteikti vajadzētu saorganizēties un saplānot, ko inčīgu kolektīvi varam sadarīt! :D
Droši izsakām savas idejas! Wink
Es mēģināšu dabūt atļaujas, lai varētu uz Lielupes promenādes uzbraukt un pie Lielupes, pļavā pretī pilij, piebraukt! :naac:

melnais33
doma nav slikta, noteikti, ka būšu Wink

Rob
ja defekc būs, es arī būšu

vlajer
Es arī centīšos būt! Smile

Keta
Vari uzskatīt, ka esmu jau tur! :D

Orkaans
Domāju ,ka arī būšu Wink

KRX
Tā, labi, labi, kaut kāda rosība notiek! Tas priecē!:hourra:

pedro
Pieskaiti mani arī... :hourra:
Problēmas ar datoru? - www.lpcomputer.lv -

www.lpcomputer.lv
e2xd
būšu

KRX
Tad pie reizes, tie kas ir nolēmuši sapazīties, padomājam, ko varētu sadarīt 1. meetā (ja nu kādam ir apslēptā fotogrāfa talants - kādu kopbildi kkur varam uzņemt) un arī padomājam par 28.08., ko inčīgu sadarīt/apskatīt bez tā, ko jau rakstīju! Wink
P.S. Keta salielījās, ka viņai sanākot baigi labie mafini... :D

Keta
Mafinus solīju uz kopīgo mītu nevis mazo Pfft Bet tos arī tikai tad, ja tikšu laicīgi no Rīgas mājās

KRX
:D Labi, labi, es tā pat neesmu saldummīlis! :D

pedro
KRX rakstīja:

Tad pie reizes, tie kas ir nolēmuši sapazīties, padomājam, ko varētu sadarīt 1. meetā (ja nu kādam ir apslēptā fotogrāfa talants - kādu kopbildi kkur varam uzņemt) un arī padomājam par 28.08., ko inčīgu sadarīt/apskatīt bez tā, ko jau rakstīju! Wink
P.S. Keta salielījās, ka viņai sanākot baigi labie mafini... :D

Žēl, ka alu nedrīkst dzert :D
Pirms mans uzticamais draugs, Nikon spogulene nebija nobrucis pa visam, biju mīlējis pabildēt, bet tagad nav ar ko bildēt.
Problēmas ar datoru? - www.lpcomputer.lv -

www.lpcomputer.lv
evilJESUS
eu, neslikta doma!

I'm IN!
e46.lv/images/watermark.png

stalker
Varbūt ar, ja sanāks. Keta, vaitad lieliem mītiem janotiek tikai Rīgā? Cik zinu, Jelgavā diezgan daudz E46 vizinās!
29555218

KRX
stalker, viņa par lielo domāja 28.08., kad rīdzinieki ripos uz Jelgavu! Wink Bet, visi, kuriem nav slinkums, līdz tam laikam jāsatiekās, jāsapazīstās un kopīgiem spēkiem jāuzorganizē 28.08. divu pilsētu medium-meet! :D :D :D

Keta
Labi, ka KRX mani saprot :D

KRX
Spriežot pēc prognozes, rītvakar kā reiz laika apstākļi solās būt OK! Smile inbox.lv/albums/k/kristaps.litvins/21-12-2013/meteo.sized.jpg?1407952206
Tad nu - visiem, kas plānojuši sapazīties - rītvakar 20:30 tiekamies! :lv::yo::hourra:

zila bulta
tur jau tajos meetos man liekas kursabiedri tiekas... es te vienreiz biju nu galig neviens nepiegaja nesasveicinajas.... jeb nu tik pat kautrigi ka es :D afraid

Atgriezties forumā: