e46.lv

July 18 2019 10:41:28
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 39
· Lietotāji: 4
ArtE46
emc
m1es
woodooboy

· Vispār lietotāji: 5,161
· Jauns lietotājs: Shonce
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Spararats
GFD
Sametinot divmasnieku uz 2.0d 100kw, nevibrēs kā traks?

AF
Pizdec kā vibrēs
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

uldisa
un kārbu ātri izdauzīs....
P.S kā tad sametinātu nobalansēsi?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

naikijs3
jautajums zinosiem cilvekiem, kada pazimes sak paradities pie spararata kurs iet uz beigam? m52tub25 manuals , ir taa ka citreiz , kaa kuru reizi , kad laid sajugu , liekas ka sajugs spid, jo taja pasa laika auto taa kaa krataaas(raustas) izspied un par jaunu iespied tad nedaudz labak bet arii kaa kuru reizi..citreiz pabrauc agresibak,, vai no vietas panem ar parbuksesanu..vis oki..kadu laiku tad atrak..spararats iet uz beigam? sajugs jauns tika likts pirms gada kada +-

uldisa
te vairāk pē sajūga izskatās...bet jebkurā gadījumā jāredz auto...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

railors2
Interesē vai kādam ir bijusi tada saskarsme, ka ir spararats ir izdilis, jo mainot liku virsu sachs, bet uzliekot jauno virsū vienalga bez izmainam. Auto e46 330d 184hp. (Chipots)
Bija lieta, ka kad nochipoja, saka vibret, logiski ka divmasnieks, bet tad ar laiki pec mēneša saka slīdēt, un tad pārtrauca, un tad atkal saka

AF
Visdrīzāk raujās uz riņķi spararats, bieža parādība.

Un jā, virsma arī dilst.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

arturs007
naikijs3 rakstīja:

jautajums zinosiem cilvekiem, kada pazimes sak paradities pie spararata kurs iet uz beigam? m52tub25 manuals , ir taa ka citreiz , kaa kuru reizi , kad laid sajugu , liekas ka sajugs spid, jo taja pasa laika auto taa kaa krataaas(raustas) izspied un par jaunu iespied tad nedaudz labak bet arii kaa kuru reizi..citreiz pabrauc agresibak,, vai no vietas panem ar parbuksesanu..vis oki..kadu laiku tad atrak..spararats iet uz beigam? sajugs jauns tika likts pirms gada kada +-

pēc izspiedējgultņa izklausās

Lauriss
naikijs3 rakstīja:

Man tieši šāda pat problēma, tikai auto 320d ar 110kw.
naikijs3 uzraksti kas bija par bēdu kad sataisīsi, man jau liekas ka tur kompleksa problēma, respektīvi jāmaina viss sets (spararats+kurvis+sajūgs+izspiedējs) lai vairāk nav jāatgriežas pie šī mezgla, bet ļoti iespējams kļūdos, tādēļ sākumā vajag izjaukt un paskatīties kas tur darās, jo tomēr tas viss nemaksā tur 50e, bet tad jārēķinās ka kādu nedēļu vismaz vajadzēs ar K2 pārvietoties.

AFa tests uzsākot ar otro ātrumu nekādas blakus skaņas neizdod, respektīvi spararats negrab un citreiz vieglāk ir uzsākt ar otro kā ar pirmo vairāk sajūga jāizslidina.

AA un dažreiz ir sajūta, ka sajūga pedālis ņem pie augšas tipa nenostrādā self adjusting

AF
Vairāk izklausās pēc saguruša piespiedējgroza

railors2
Jautajums ko labak likt uz 330d 184hp. vest savu un lai restaure spararatu, vai tomert nemt jaunu?

maize
jaunu
JAUNAS AUTO un MOTO REZERVESDAĻAS IKDIENAI un SPORTAM, AKUMULATORI, JAUNAS RIEPAS, TEHNISKIE ŠĶIDRUMI, BREMZES u.c. - PM.

AF
Tas proring piedāvā par jauna Luk cenu atrestaurēt + pastiprināt. Es domāju tas būtu labāk nekā pirkt jaunu Lūk , kuri pēdējā laikā ir baigie mēsli

railors2
Man tieši ari luk bija, un tapec ari saksu gribu likt.

naikijs3
Lauriss rakstīja:

naikijs3 rakstīja:

Man tieši šāda pat problēma, tikai auto 320d ar 110kw.
naikijs3 uzraksti kas bija par bēdu kad sataisīsi, man jau liekas ka tur kompleksa problēma, respektīvi jāmaina viss sets (spararats+kurvis+sajūgs+izspiedējs) lai vairāk nav jāatgriežas pie šī mezgla, bet ļoti iespējams kļūdos, tādēļ sākumā vajag izjaukt un paskatīties kas tur darās, jo tomēr tas viss nemaksā tur 50e, bet tad jārēķinās ka kādu nedēļu vismaz vajadzēs ar K2 pārvietoties.

AFa tests uzsākot ar otro ātrumu nekādas blakus skaņas neizdod, respektīvi spararats negrab un citreiz vieglāk ir uzsākt ar otro kā ar pirmo vairāk sajūga jāizslidina.

AA un dažreiz ir sajūta, ka sajūga pedālis ņem pie augšas tipa nenostrādā self adjusting

man uzliekot jaunu sajuga komplektu Sachs..bij tas pats tamdel uzpraisiju..kas varbut vainigs..spararats arii it kaa labs kustinot..nav brivgaitas ..hz..nezinu bet man tas ik pa laikam..panem nospole var paradities..bet ne vinmer..

Martinss
M57D30 135kw manuālis, čipots. Kādu komplektu (sajūga komplekts + spararats) likt? Sachs vai var arī kaut ko citu? Un vai var kombinēt sachs + luk vai labāk visu no viena ražotāja?

Atgriezties forumā: