e46.lv

February 17 2019 21:39:50
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 23
· Lietotāji: 9
arvisz97
GFD
m1es
mfg
pancakelv
Reeiw89
Ryan
squid
uldisa

· Vispār lietotāji: 5,008
· Jauns lietotājs: Kikijs
Random user photo

e46.lv minimeet 13.03.14
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Dzinēja ķēde, spriegotāji, kloķvārpstas skriemeļi, vadītajruļļ un siksnas.
Titijs
e9x modeļiem kam iet dīzeļi, ķēdes maiņas izmaksā apmēram tik pat cik 3.0d audi v6?

uldisa
kam šis salīdzinājums? un par kuriem dieseļiem iet runa? M47? N47?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

EpunktsZ
Sveiki.

parādījusies šāda skana no motora https://www.youtu...ckP5RuSe5A

varētu būt beigtas šāles ?

AF
Varētu būt viskautkas ieskaitot šāles.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

mednieks2
Veči - problēma. Met nost kondicioniera siksnu. 4as reizes bija veiksmīgas. palika turpat smuki pie radiatora. pēdējā reize - lielā siksna driskās un paliku uz ceļa. Ok. Siksnas jaunas, abas, bet šodien atkal kondiķa siksnu mometa nost. labi ka neierāva lielajā siksnā.
Visi ruļļi un spriegotāji jauni, skriemelis jauns.
Kur šaize varētu būt??
Uz aci viss smuki griežās, taisni. nekur neko nemet.
Bēniņu siltināšana ar PAROC beramo akmens vati

gpower
Man tāpat bij,ka meta nost kondiškas siksnu un pie vainas bija kloķvārpstas skriemelis

mednieks2
gpower rakstīja:

Man tāpat bij,ka meta nost kondiškas siksnu un pie vainas bija kloķvārpstas skriemelis

Nu skriemelis bija pirmais, ko man nomainīja. Iebraucu servisā ar to pašu nelaimīgo siksnu. saku - veči - paskatās. nu paskatījās ar...
Bet siksnu turpina mest nost...

MAXixt
Ar spriegotajiem problema, ja ir velme salabot , zvani pierakstisim servisa 26097304
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

mednieks2
MAXixt rakstīja:

Ar spriegotajiem problema, ja ir velme salabot , zvani pierakstisim servisa 26097304

Kāda tieši problēma ar spriegotājiem? tie visi nomainīti? jeb tur kaut kāds knifs??
Un serviss laikam patālu būs. es no laukiem Smile Cēsis

mednieks2
Problema atrasta:
Kondicioniera sūknis/kompresors, vai kā viņu tur aizgājis pie svētajiem. ķerās. Un tas arī met to siksnu nost:

plebejs
sveiki vai m52tu/m54 dzinējiem ir iespējams nomainīt sekundāro ķēdes spriegotāju, neņemot nost ķedi un zobratus no sadale vārpstām? Tīri vizuāli pēc bildēm izskatās, ka izplūdes zobrats traucē. Zinu, ka m52b28 pačakarējoties varēja nomainīt to spriegotāju, ķēdi neaiztiekot. Varbūt kāds zin vai to pašu ir iespējams paveikt ar m52tu/m54? ja var, tad mazāk darba būs, kad atnāks vanosu remkomplekts.

AF
Pareizi darot nē. Un tāpat vajag spec toolu lai Vanosus salikt atpakaļ pareizi.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

modjo
Turklāt ap vanosu, pat ar spec tūlu bez know how, labāk pat nelien.
Tam ir speciāli apmācīti cilvēki.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

plebejs
Ok, sapratu, pats tālāk par remontkomplekta nomaiņu iekšā nelīdīšu, ja spriegotājs būs jāmaina, uzticēšu to kādam, kam ir saprašana un visi nepieciešamie instrumenti. Pašam pirkt visus tūļus, lai tikai noravētu spriegotāju, nebūs sevišķi gudri, kaut ko sačakarēt vienmēr var paspēt, arī no ekonomiskā viedokļa lētāk būs uzticēt darbu speciālistam. Paldies Wink

p.s. cik saprotu, tad pašu vanosa cilindrīšu atjaunošanai nekas baigi specifisks nav vajadzīgs, tikai jāsameklē intrukcijas par to ar kādu spēku visam jābūt pievilktam pēctam. Esmu pasūtījis gandrīz pilnu remontkomplektu, nav tikai paplāksnes jaunas, kas no abām pusēm uz gultņiem nāk, tās gan nekur nevarēju atrast.
Mainījis(usi) plebejs, 08.09.2018 10:28

modjo
Arī vietām nesajauc, un centies visu salikt tieši tajās vietās, kur bija iepriekš. Jotubē viss vienkārši, bet auto vairs nebrauc kā tas varētu braukt. Vanosi nav ķīnas ābece, bet ar skrūvgriezi un mācēt āmuru arī būs krietni par īsu. Pašdarbniekiekiem tāpat nestrādās kā vajag, lai arī auto kaut kā brauks.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

plebejs
nu par skrūvjgriezni un āmuru drusku vairāk saprotu, tiesa neesmu nekāds lielais bmw speciālists, bet to, ka vietām neko maisīt tur nevajadzētu ir saprotams. Domāju, ka vispirms noraušu vārstu vāku nost un jāskatās vai spriegotājs nav nočakarēts, maz ticams, ka kāds viņu ir kādreiz mainījis. Problēma ir tajā, ka starp 2,5 - 3k apgr(pie slodzes/paātrinoties) ir kaut kāds neliels tarkšķis, salonā dzirdēt nevar, bet pie atvērta loga gan. saprotu, ka teorētiski tas var būt jebkas, primārais/sekundārais ķēdes spriegotājs, nolietojušies mierinātājsliedes, DISA vārsts, sūdīga degviela vai arī nepietiekams eļļas spiediens, nevarētu teikt, ka dzinējs strāda superklusi arī tukšgaitā, bet nu nekādas traģiskas graboņas arī nav. Vienīgais pie neuzsiluša dzinēja atverot motora pārsegu, ir zināmas šaubas tieši ķēdes virzienā vai par kādu no tās komponentiem, ik pa reize ir dzirdams kāds neliels motoram lieks troksnis, ko var ne tikai dzirdēt bet arī mazliet sajust uzliekot roku uz vārstu vāka vanosu/ķēdes spriegotāja reģionā. par tarkšķi pie lielākiem apgriezieniem nemācēšu teiktno kurienes tieši, jo viens pats 2 vietās atrasties nevaru :D

p.s. var jau būt, ka tur nav ko līst un kasīties, bet man laikam jau ir paranoja :D

edit: ok, ja es pats tur iekšā nelienu, tad kur to labāk darīt, lai visu pie reizes savestu kārtībā? Varbūt ir kādi konkrēti ieteikumi, kur vērsties.

naikijs3
modjo rakstīja:

Turklāt ap vanosu, pat ar spec tūlu bez know how, labāk pat nelien.
Tam ir speciāli apmācīti cilvēki.

Tur nekaa grūta tur nav, nevajag steigties,bet ar galvu prātīgi!

plebejs
Es zinu, ka vajag gan instrumentus gan zināšanas, ja ņem nost ķedi no sadalenēm, atpakaļ liekot tur var diezgan viegli kļūdīties, bet nu redzēs kā sanāks, varbūt arī nevajadzēs aiztikt spriegotāju un iztikšu tikai ar vanosa cilindrīšu profilaktisku remontu pagaidām Wink

kadrs
Kā ir paredzēts nomainīt šo siksnu? Kā to atspriegot, ja nav spriegotājs?
http://www.realoe...Id=11_3727

AF
Nekā, uzmaucās un viss, ja vaļīga tad sen jau bija jāmaina

Atgriezties forumā: