e46.lv

December 15 2019 19:44:23
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde
Compact M package
Compact M package
e46 studio photos
Onlainā
· Viesi: 28
· Lietotāji: 3
defekc
moushn
Officer

· Vispār lietotāji: 5,261
· Jauns lietotājs: TomGl
Random user photo

e46.lv salidojums Tūja 5-6.jūlijs 2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Dzinēja ķēde, spriegotāji, kloķvārpstas skriemeļi, vadītajruļļ un siksnas.
arcaa
Labvakar. Sāka klabēt no motora priekšpuses. Noņēmu kondiškas siksnu, klab, tā tad viss tur ok. Noņēmu lielo agregātsiksnu, neklab. Ģenerators, rullīši griežas smuki izņemot vienu kurš mazliet piebremzējas iegriežot, bet tas nevar taisīt tādu klaboņu kā ar āmuru pa vārstu vāku sistu. Tā tad demferis vai ūdenssūknis. Kā pārbaudīt šos abus? ūdenssūknim mazliet ir brīvkustība, bet vai tas var tādu skaņu taisīt? vai varbūt demferis?
E39 530d 2003 gads

AF
Nomaini visu kas izskatās aizdomīgs. Es sāktu ar siksnas nomaiņu .
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

arcaa
AF rakstīja:

Nomaini visu kas izskatās aizdomīgs. Es sāktu ar siksnas nomaiņu .

siksnai ir kādi +/- 40tk. bet nedomāju, ka siksna var taisīt tādu metāliski klaudzošu skaņu. Skatoties viņa ne raustās ne saplaisājusi, principā nekādi citādi aizdomas neraisa.

Kādas pazīmes ir beigtam demferim? rūcošam motoram pieliku pirkstu pie demfera, jūtami bija tādi kā sitieni. pie citiem skriemeļiem, rullīšiem neko tādu nejutu.

AF
Var gan, no vairākkārtējas pieredzes saku . Un tā ir lētākā detaļa.
P.s noskruvē demferi un papeti vai nav saplaisājis
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

arcaa
arcaa rakstīja:

Labvakar. Sāka klabēt no motora priekšpuses. Noņēmu kondiškas siksnu, klab, tā tad viss tur ok. Noņēmu lielo agregātsiksnu, neklab. Ģenerators, rullīši griežas smuki izņemot vienu kurš mazliet piebremzējas iegriežot, bet tas nevar taisīt tādu klaboņu kā ar āmuru pa vārstu vāku sistu. Tā tad demferis vai ūdenssūknis. Kā pārbaudīt šos abus? ūdenssūknim mazliet ir brīvkustība, bet vai tas var tādu skaņu taisīt? vai varbūt demferis?
E39 530d 2003 gads

Rezumē par visu šito. Nomainīju demferi, ūdenssūkni, siksnas spriegotāju, visus rullīšus un siksnu. (protams mainīju pa vienam un pētam pārbaudīju lai saprastu kas bija vainīgs) bet nekā, klaboņa tāpat ir. noņem siksnu viss ok.
Kas tad vēl tur atliek, ģenerators un stūres pastiprinātāja sūknis.?hvz
p.s. dzirdams tukšgaitā, paceļot mazliet apgriezienus (1tk) skaņa nav izteikta vai vsp neko nevar dzirdē.
Mainījis(usi) arcaa, 29.11.2019 20:13

Martinss
Man ir kaut kas līdzīgs, taču nav izteikta klaboņa, bet tā kā siksna lēkātu. Risinājums esot ģeneratoram brīvrumbu uzstādīt. Vismaz čoms sev uz X5 ar m57 tā izdarīja un visas problēmas pazudušas.

arcaa
Martinss rakstīja:

Man ir kaut kas līdzīgs, taču nav izteikta klaboņa, bet tā kā siksna lēkātu. Risinājums esot ģeneratoram brīvrumbu uzstādīt. Vismaz čoms sev uz X5 ar m57 tā izdarīja un visas problēmas pazudušas.

esmu dzirdējis par šādu variantu, bet man siksna nelēkā. bet klab no kkurienes.

MAXixt
Martinss rakstīja:

spriegotajus jamaina ar visiem rullisiem un vadiklam nevis mainit muftu.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

AF
Martinss rakstīja:

kapeikpisēju metode

uldisa
a lētajiem demferiem kādreiz ģeneratora mufta pat komplektā bija...Smile tā kā manā uztverē pareizs risinājums...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

arcaa
uzlikts cits pastiprinātāja sūknis un 3 citi ģeneratori. skaņa nepazūd. Varbūt problēmu meklēju tur kur viņas nav?! uzliekot ģeneratoru kas nelādē, skaņas nebija. tā tad zem slodzes grab kautkas cits kas neatrodas uz siksnas? vakumsūknis? ķēde?:confangry:

Video ar graboņu.
https://vimeo.com...8YbE5ZA6C0
Mainījis(usi) arcaa, 04.12.2019 14:38

kruumuedgars
Atver eļļas korķi pie ieslēgta dzinēja, ja ir metāliska klabēšāna, tad varētu būt vakūmsūknis.
No video skaņas grūti saprast..

arcaa
kruumuedgars rakstīja:

Atver eļļas korķi pie ieslēgta dzinēja, ja ir metāliska klabēšāna, tad varētu būt vakūmsūknis.
No video skaņas grūti saprast..

Man ir identiska skaņa kā šajā video.
https://youtu.be/...

Kādreiz tā bija tikai aukstam dzinējam. Servisā pateica ka tas ir normāli, kā arī pārliecinājos par to uz citiem m57 dzinējiem. Kad uzsila skaņa vairs nebija.
Bet tagad pārbaudīju, siltam dzinējam arī tāda skaņa ir.:crazy:
Tas liecina par to ka vakuuma sūknis jāmaina?:confangry:

kruumuedgars
Uz manu jautājumu jūlijā Uldisa no foruma atbildēja, citēju - "ja troksnis tikai attaisot eļļas korķi - tad nekas nav jādara..., ja nu vienīgi jābrauc...".
Nu es arī braucu..:D

uldisa
un vai tad kaut kas notika?Pfft
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

kruumuedgars
Nē, tikai gribēju noskaidrot vai tas ir vakuumsūknis, kas rada to klaudzēšanu.. :shura:

Atgriezties forumā: