e46.lv

November 18 2019 10:56:03
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 34
· Lietotāji: 3
8edzus8
IP
RihardsVilks

· Vispār lietotāji: 5,239
· Jauns lietotājs: RihardsVilks
Random user photo

#325Ci
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Dzinēja ķēde, spriegotāji, kloķvārpstas skriemeļi, vadītajruļļ un siksnas.
Bumbieris
Manuāls. OEM neliku, bija žēl piķis, tagad nožēloju :D Ja nemaldos CORTECO vai kas taml. (neatceros, negribu sadir*t)
---------------------------------------------
Nebraucu ātrā, kā lido mans sargeņģelis.

AF
Corteco ir OEM. Jāskatās vai nav bijis avārijā un salocijis kloķeni
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Bumbieris
Negribu tam ticēt. 2013. gadā pats atdzinu no Vācijas ar 260 noskrējienu. nu jau ir 380k un motors iet kā smērēts, mainīts tik sajūgs un citas dilstošās daļas un mauc tālāk. Patēriņš OK, jauda OK - iet kā pulkstenis...

uldisa
un kas ar spara ratu notiek?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Bumbieris
Spararats arī nav licis manīt par sevi. Pirms 2 gadiem, kad mainīju sajūga komplektu, skatījos, ka mazliet apdedzis bet viss OK (arī mehs teica, ka ir labs) un nekādu vibrāciju un skaņu arī nav.

Bumbieris
Jautājums paliek nemainīgs - bez demfera kādu laiciņu var braukt? Tas ko ietekmē, ir bīstami vai kā? (vnk uz sitienu nevaru nomainīt, bet uz darbu jātiek un sniegu priekus arī negribu laist garām :D)

uldisa
kas tev caur netu pateiks? kad lidos demfera un siksnas atliekas ārā caur haubi - tad jau manīsi...

emc
Sūds par siksnu, bet cik zinu, demferis ir ļoti vitāls motoram, jo tas aptur dzinēja disbalansu. Veselīgi motoram tas noteikti nav. Pieļauju, ka pamata šālēm uzreiz lielāka slodze?
Love my e46! :love:

Bumbieris
uldisa, Laikam neiebrauci. Demferis vakardien jau nokrita (tā gumija pa vidu izģērbās), siksna palika vietā un tagad siksnu piedzen pliks līdzens dzelzs rullis, nezinu, kā savādāk paskaidrot doma

AF
Nu protams ka tas nav ieteicams.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

uldisa
Bumbieris rakstīja:

uldisa, Laikam neiebrauci. Demferis vakardien jau nokrita (tā gumija pa vidu izģērbās), siksna palika vietā un tagad siksnu piedzen pliks līdzens dzelzs rullis, nezinu, kā savādāk paskaidrot doma

ups...
labāk uzliec oem demferi

renatz
Uz dotu brīdi kāds ir labs aftermarket priekšejais kloķvarpstas demferis priekš m57n dzineja?

modjo
Čomi ir likuši Corteco vai kā tur pareizi rakstās.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Heidegers
uldisa rakstīja:

nu eļļas spiedienu derētu samērīt - bet dzīvē esmu saskāries ar eļļas filtra problēmām tieši uz šā dzinēja
- filtrs sarauts čokurā - nav eļļas plūsmas ar visu no tā izrietošo...(nelietojam lētos filtrus) un eļļai jābūt šķidrai XW30
- malači mainot filtru bija kaut ko pazaudējuši no filtra korpusa - arī bija problēmas ar graboņu un vanos darbību...
abi gadījumi gan E90 bet īpašas starpības jau nav!
Tā kā attaisīt eļļas filtru un paskatīties jau daudz izglītības un laika nevajag...
Pie kam uz ķēdes spriegotāju bija atsaukums, lai gan bezmaksas maiņas nebija...

Tieši tā arī izrādījās - eļļas filtrs sarauts čokurā. Tagad atteica arī bremžu vakuuma sūknis - tas varētu būt saistīts, kā tas ir, piemēram, Audi?

uldisa
nezinu kā ir audi - bet atvieno trubu no bremžu pastiprinātāja un paskaties vai tiešām sūknis pie vainas...ja vakuma nav - nomaini to sūkni (čakars diezgan pamatīgs, jo skrūvēm netiek klāt)

ejansons
kadi varianti. m54b30 nereali cikst siksna, kaa uzpush brakecleaneri apklust. provetas 2 dazadas siksnas, divi parazitrulli, divi spriegotajrulli ar visu mehanismu, 2 generatori. stures pastiprinatajs pusgadu vecs. neviens skriemelis uz aci nemet. paradijas peksni. viss ir jaukts ara, kartigi mazgaats un bez izmainam. siksna un spriegotajs jauni, parazitu b/u patesteju no motora kam 100% nekas neciksteja un genis ari b/u.

naikijs3
Jautājums,vai provetas jaunas divas dazadas, man ar ciksteja ,jaunu uzliku vis oki

intarsd
tā kā ar motora lietām esmuz uz Jūs tad jautājums - spriegotāj rulliti kursh pec oem kataloga nak ar taadu kā kājinju ir apgrūtinoši nomainīt mājas atpstākljos?

uldisa
ejansons rakstīja:

kadi varianti. m54b30 nereali cikst siksna, kaa uzpush brakecleaneri apklust. provetas 2 dazadas siksnas, divi parazitrulli, divi spriegotajrulli ar visu mehanismu, 2 generatori. stures pastiprinatajs pusgadu vecs. neviens skriemelis uz aci nemet. paradijas peksni. viss ir jaukts ara, kartigi mazgaats un bez izmainam. siksna un spriegotajs jauni, parazitu b/u patesteju no motora kam 100% nekas neciksteja un genis ari b/u.

paskaties vai visi ruļļi ir uz vienas ass, ka arī vai kāda ass nestāv šķībi..

Stachels
Spriegotājrulli mainīji ar visu spriegojošo daļu?
vai tikai rulli?

Atgriezties forumā: