e46.lv

September 18 2019 22:41:29
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 52
· Lietotāji: 8
AtomLV
devilangelo
Jonjis
Laacis
Makleins
patsr
RL90
zvirbulis

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

e46 viesošanās bāreņu namā "Līkumi"
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Virsbūve, stikli, lukturi
 Izdrukāt tēmu
Nevar atvērt durvis
Ra
ATENTION!iebraucu tankā tulīt pildīšos un hu* nevar atvērt bākas vāciņu.nospiežas bet nenāk vaļā...
bākā līmenis nožēlojams kādiem 50 km. FL kūtiņa.
kā dabūt vaļā?

essential
Tikai atkausejot. Iebrauc kada lielveikala slegta stavvieta
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D

Ra
Bāka tukša. Iešu pirkt tēju (karstu ūdeni) moš sanāks.
Tik zems līmesmis nav bijis nekad. nezinu cik tur ir ... bail ka nebaidzas braucot.

okayer
Ir braukts, kad range rāda 4km. Uz putiņām :D
www.sig-generator.com/banner-maker/banners/40303323186282216s.jpg

32cm
Ir braukts, kad range vietā nerāda vairs ciparus, bet mīnus zīmi (-) Smile
Bet par to gan nelielos :D

Bet ja nopietni, tad kā jau iepriekš teica, tad iebrauc tirdzniecības centra stāvlaukumā "zem jumta" un pastaigājies pa veikaliem 2 stundiņas. Wink
Mainījis(usi) 32cm, 05.01.2017 14:42

dzeksis
Ir gadījies tāpat!
Paņem, pāris aizslēdz/atslēdz centralku. Tad paņem pašu atslēgu, ietin galu šallē un knibini vaļā vāku. Vnk tas atspiešanas mehānisms aizsalsts.

ralfsan
Nesen arī tā bija, kad bija nepieciešamība pildīties. Iegāju turpat lukoil paņēmu karsto ūdeni, lēju iekšā bākas vāka šķirbās un varēja mierīgi ataisīt Wink

Ra
Viss o.k. nepilns litrs karstā ūdens un vaļā bija! Centrālās slēgāšana nedeva rezultātu.

MDz
Sveiki, gribēju jums uzjautāt.. itkā inetā kaut ko atrodu bet pavisam skaidrā netieku.. Man ir jautājums par GM5, cik saprotu tas ir sastīts ar durvju aizslēgšanu un atslēgšanu, tagad piemetās tāda problēma bumerītim, ka ar atslēgas pogām vai atslēgu attaisu auto un tie pludiņi, nu kas ir apšuvuma augšā pie loga paceļas un itkā ir vaļā, bet durvis neveras ne no āras, ne no iekšas.. itkā būtu ciet.. un kad taisa ciet auto ar pogu uz atslēgas tie nalaižas lejā un ciet netaisās un sarkanā diode atpakaļskata spogulī nemirgo un pagriezieni arī nenomirgo.. un pēc tā liekas ka centrālā atslēga kaut kā tur ciet tās durvis vai arī kaut kas tur aizsalis.. atslēgas caurumā biju pūtis atkausētāju, bet slēdzot ar atslēgu pludiņš kustās gan augšu,gan leju, bet vienalga netaisas vaļā.. un ar salona pogu, kas pie avarejkas ciet durvis netaisa, bet ar kādu 8 vai 10 reizi uzspiežot paceļ to pludiņu, bet vienalga netaisās tās durvis... viss tas ar durvīm sākās kad sākās šitas sals.. iesakat kas par problēmu vai kur to meklēt un risināt, kaut kā neiet pie sirds pa logu kāpt iekšā un ārā :naac:

Re5tepa
mitrums durvju atvēršanas mehānismā/mehānismu trosēs. +vēl smēre palikusi bieza.

MAXixt
MDz rakstīja:

Sveiki, gribēju jums uzjautāt.. itkā inetā kaut ko atrodu bet pavisam skaidrā netieku.. Man ir jautājums par GM5, cik saprotu tas ir sastīts ar durvju aizslēgšanu un atslēgšanu, tagad piemetās tāda problēma bumerītim, ka ar atslēgas pogām vai atslēgu attaisu auto un tie pludiņi, nu kas ir apšuvuma augšā pie loga paceļas un itkā ir vaļā, bet durvis neveras ne no āras, ne no iekšas.. itkā būtu ciet.. un kad taisa ciet auto ar pogu uz atslēgas tie nalaižas lejā un ciet netaisās un sarkanā diode atpakaļskata spogulī nemirgo un pagriezieni arī nenomirgo.. un pēc tā liekas ka centrālā atslēga kaut kā tur ciet tās durvis vai arī kaut kas tur aizsalis.. atslēgas caurumā biju pūtis atkausētāju, bet slēdzot ar atslēgu pludiņš kustās gan augšu,gan leju, bet vienalga netaisas vaļā.. un ar salona pogu, kas pie avarejkas ciet durvis netaisa, bet ar kādu 8 vai 10 reizi uzspiežot paceļ to pludiņu, bet vienalga netaisās tās durvis... viss tas ar durvīm sākās kad sākās šitas sals.. iesakat kas par problēmu vai kur to meklēt un risināt, kaut kā neiet pie sirds pa logu kāpt iekšā un ārā :naac:
gm laikam nav piekodets vai motors bija mainits un kaut kas gluko teiksim ews ar gm
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

TRAKAIS
Sveiki, jautājums kā var pateikt ka ir beigts GM5 modulis vai tikai šis https://www.youtu...8Vf1xloy_I jo man ir tādi paši simtomi

devilangelo
Slēdzot durvis vaļā, lampiņas salona iedegās, bet durvis paliek ciet..

Andzha
Tagad kad grādi nedaudz zemāki, tad šofera durvis ( visas pārējās strādā kā nākās ) no rīta var atvērt, bet aizvērt vairs nesanāk. Tā mēlīte nenofiksējās un durvis atlec atpakaļ vaļā. Vienīgais veids ir pievērt durvis un ar centrālo aizslēgt visas durvis un tad pievilkt šofera durvis klāt. Vienīgi pēc šāda gājiena vairs nevar atvērt durvis ne no iekšas , ne āras. Puļķītis kustās, rokturi kustās, bet nekas nenotiek. Slēdzās ciet arī normāli. Un tad vēlāk siltumā uzsilstot durvis atkal strādā. Vaina mehānismā sanāk vai ne?

modjo
Bija līdzīgs triks. Palasi manà topikà. Brunox līdzēja, tiesa tagad tek ārā pa durvju apakšu.
Pamēģini durvis piespiest, un vai piepacelt. Varbūt nosēdusies enģe, un kaut kas tur traucē mehāniski palaist vaļā. Pamēģini no salona aizslēgt atslēgt vairākas reizes.
Atslēdzot būtu labi izjaukt, kārtīgi ar Brunox sapūst, un skatīties tālāk.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Andzha
Redzēju tavā topikā jā, bet negribējās tur offtopiku taisīt.
Slēgāju gan no salona centrālo un mēģināju atvērt, gan no ārpuses slēdzu ciet/vaļā un mēģināju atvērt - nekā.
Būs tad jāpaskatās to mehānismu un jācer, ka satīrot un sapūšot ar brunox.
Bet pavisam interesanti, ka tas notiek tikai pie mīnus grādiem hvz
Bet paldies par padomu

AF
Vainu slēdzenes mehānisms salūza vai sasala, pamēgini siltumā, ja nē, tad jauc vałā
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Baq
sasala ,sasala :D man tāda pati problēma ir, bet līdz darbam jau "atrauj" vaļā :D joprojām neesmu saņēmies nomainīt to slēdzeni ( vieglāk nekā kko mēģināt sasmērēt un cerēt uz brīnumu :D )

Kurlis
Andzha rakstīja:

Redzēju tavā topikā jā, bet negribējās tur offtopiku taisīt.
Slēgāju gan no salona centrālo un mēģināju atvērt, gan no ārpuses slēdzu ciet/vaļā un mēģināju atvērt - nekā.
Būs tad jāpaskatās to mehānismu un jācer, ka satīrot un sapūšot ar brunox.
Bet pavisam interesanti, ka tas notiek tikai pie mīnus grādiem hvz
Bet paldies par padomu

Man arī tā pati problēma. Par laimi, darbā varu iedzīt siltumā un tikai dažreiz nākas līst caur otras puses durvīm ārā. Vēl arī jābūt piesardzīgiem ar to, ka pa ceļam mēdz atlekt vaļā tās durvis. Vienreiz viaduktā gāju tā agresīvāk un pagriezienā uz labo pusi durvis pēkšņi attaisījās. Par laimi, laicīgi noreaģēju un paspēju ar roku noķert. Šitā var arī iegūt nopietnus defektus.

Paturot auto siltumā, durvis strādā lieliski kā iepriekš. Izteiktāk problēma ir tad, kad braukts plusos un pa nakti uznāk mīnusi.

Ralfins
Sveiki.
Vakar aizbraucot uz darbu sledzu ciet mašīnu. Mašīna aizslēdzās, bet dīvaini noskanēja slēdzene un nu vairak nevar atslēgt durvis. Bagāžnieka slēdzene ari nestrādā, kā arī protams centrālā. Pēc darba mocoties izdevas paliecot durvis augsa aizķert šofera durvju rokturi in mēģināju atvert trīs reizes, bet pavelkot lidz galam, durvis neatslēdzās. Vai vienīgā iespēja ir sist ārā logu vai zvanīt SOS un maksāt lielo naudu?

Atgriezties forumā: