e46.lv

July 09 2020 04:57:26
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 18
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,356
· Jauns lietotājs: mareks05
Random user photo

e46.lv minimeet 1.augusts 2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Virsbūve, stikli, lukturi
 Izdrukāt tēmu
Nevar atvērt durvis
mikinj
Sveiki biedri .Ar aukstumu sākās problēmas manai 2001 gada kupejai.
Lūk ieskats(video nav mans) https://www.youtu...qvLWCwSUdI
Bet uzsildot salonu ,var aizvērt un nav problēmu,bet varbūt ir kāda smērviela aukstiem laikapstākļiem?

Un otrā problēma -rāda, ka šofera durvis visulaiku ir vaļā,bet reāli ,viņas nav vaļā,nestrādā ne no pults ne no atslēgas,jo tas puļķīts nejiet uz leju.Un spoguļus arī nevar noregulēt.Varbūt ,kāds var palīdzēt?

uldisa
nomainam mehānismu - tas arī palīdzēs...Wink
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

mikinj
uldisa rakstīja:

nomainam mehānismu - tas arī palīdzēs...Wink

Tu biji domājis slēdzini?

INFINITE
Man ir identiska problēma kā šajā video... Vienīgi ciet aizvērās ar otro reizi. Pat nepadomāju, ka kaut kas tur nav kārtībā - likās, ka pārāk viegli pievēru un tāpēc ar pirmo neaizvērās.
No pults viss slēdzas normāli, pasažiera durvis veras normāli, bet vadītāja pusē durvis neveras ne no iekšas, ne no āras(Ručka pa tukšo staigā). Slēdzenes puļķītis uz augšu, uz leju staigā arī normāli, kā arī, ja auto ir aizslēgts, tad no iekšpuses paraujot rokturi tas uziet uz augšu un durvis it kā atslēdzas, bet vaļā neveras... WTF? :D
Pēc laika prognozēm tuvākajā nedēļā manā galā virs nulles nesola.
Kādam ir risinājums, kā dabūt vaļā tās durvis mīnusos, jeb vismaz, kā šo novērst, lai nākotnē neatkārtojas?(Protams ja izdosies kādreiz vēl atvērt :emo: )

modjo
Iedzen uz nakti siltumā, atkusīs, un atvērsi. Pēc tam vari mēģināt durvju sānu malā noņemt to mazo melno korķīti, un sapūst ar wd vai brunox eļļu. Labāk atjaukt durvis, un visi kàrtīgi no iekšpuses izdarīt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

INFINITE
Tas ir tas pats korķītis, zem kura slēpjas tā slēdzenes regulēšanas skrūve?
Man ir garāža, bet apsildes gan tur nav.
Būs jau jāatjauc, jo ja abām durvīm tā notiks, tad tas būs visai neveikli, ja pie darba nāksies pa bagāžnieku līst laukā. :D (Man aftermarket signalizācijai nestrādā logu aizvēršanas no pults funkcija.)

modjo
Pūst vari gan aiz tà korķa, gan piepaceļot ārpuses ručku, cokterī, kur tās ieiet durvīs, ka tik eļļas pūšamā snīpi var iebāzt, gan slēdzene kur durvju ailē fiksējas.
Neatkarīgi no aftermarket, tavai oem atslēgai jāvar no atslēgas aizvērt un atvērt durvis, un arī logus. Nospiežot atvērt un neatlaižot uz pāris sekundēm, logi veras vaļā. Šī ir bmw fīča, ja karstā laikā vēlies auto pavēdināt. Pamēģini. Nospied uz atslēgas atvēršanu un paturi neatlaižot.

INFINITE
Es tak zinu, ka bmw ir tāda fīča un tāpēc arī saku, ka man viņa nešancē un man pa logiem izlīst nebūtu variants. Man oriģinālā pults vispār nereaģē - spaidu cik gribi. Bet signalizācijas pultij acīmredzot vai nu nevar pieprogrammēt tādu funkciju, vai nu tas vienkārši nav izdarīts. Bagāžnieku ar nevar pavēr nekā vaļā.

Fa6ists
Manam e46 ir Aftermarket signalizācija,gribās panākt tā ,lai atkal strādā oriģinālā,kas būtu jādara ,lai to panāktu,iekša viņā ir gan kustību sensors,gan oriģinālais signāls,nekas no tā nestrādā ,Eaglemaster signalizācija parasta. Youtube neko neatradu par to.No gm5 moduļa nāk kaut kādi vadi,kas iet caur izurbtu caurumu ,kas iet uz citu bloku.

uldisa
a visas komponentes no oriģinālās ir vietā? vadi nav sagraizīti? kodējums mašīnai nav mainīts?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Fa6ists
Ir visi vieta,cik biju uz ātro ieskatijies gm5 ,trūka relejs, vadi nav sagriezti,tikai no tā gm5 moduļa ir vadi,kas nav no rūpnīcas,par kodējumu neesmu pārliecināts.:hwe:

modjo
Kaut kāds āmurs licis. Eagle māsters mierīgi strādā netraucējot oriģinālai.

Fa6ists
Ja es to savu gm5 izrauju ara ar visu to eaglemaster,un ielieku citu gm5(ar tādu pašu daļas nr.)tad man aizietu tā lieta,vai arī tas nav tik vienkārši?

Fa6ists
kas tieši tur ir japiekodē,lai mainot gm5 moduli,viss sāktu strādāt,vai ar BMW Scanner v1.4.0 to var panākt?

Kristapspinokio
Sveiki! Problēma ar e46 durvīm, lieta sekojoša, ar pulti var aizslēgt durvis, bet nevar atslēgt, kā arī šofera durvis neslēdzas vispār ciet, šofera durvīm arī slēdzene beigta, atslēga griežas brīvi un nekas nenotiek. Atslēgt pārējās durvis var tikai ar salonā esošo centraļņika pogu. Ar ko sākt lai varētu normāli tur visu aizslēgt un atslēgt?

devilangelo
Raksti PM ja nepieciešama palīdzība..

Doping
g0g1 rakstīja:

Jaunu topiku netaisīšu, tāpēc pievienošu pie neatveramām durvīm.
Lieta sekojoša - nobeidzās slēdzene. Vai Latvijā ir iespējams iegādāties attēlā redzamo repair kit, vai tomēr jāpērk šrotā viss slēdzenes mehānisms un jāsastellē no diviem viens?
www.bildites.lv/images/zq55bsny/25387/thumbnail.jpg

Man ir uz vietas tieši viens komplekts - 5€
Pārdodu jaunas auto rezerves daļas par labām cenām!!!

sandiszE46
Sveiki, varbūt kādam ir bijis tā kad kādas durvis ir grūtāk atvērt, dēļ roktura, liekas kad kaut kur tā kā ķeras, grūtāk atvērt stingrāk jārauj rokturis lai atvērtu, kādam ir tā bijis, vai varbūt zin risinājumu?

Ryan
Arī interesē sandiszE46 jautājums... Vienīgais ieteikums, ko esmu dzirdējis ir, mainīt rokturi, bet pieļauju, ka ir arī cits risinājums

vienkarsais
sandiszE46 rakstīja:

Sveiki, varbūt kādam ir bijis tā kad kādas durvis ir grūtāk atvērt, dēļ roktura, liekas kad kaut kur tā kā ķeras, grūtāk atvērt stingrāk jārauj rokturis lai atvērtu, kādam ir tā bijis, vai varbūt zin risinājumu?

Attaisi durvis un pieregulē precīzāk to dzelzs pusloku durvju statnē attiecībā pret durvju mehānismu, ļoti daudz ko maina. Pirms sāc regulēt, loģiski, ka atzīmē kur bija sākumpunkts,ja nav izmaiņu, lai paliek viss pa vecam.

Atgriezties forumā: