e46.lv

March 19 2019 12:09:57
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 35
· Lietotāji: 11
andissukis
bikeman1
Buzis
devilangelo
kaamis
Kaasis
Martinss
MAXixt
nafy12
Officer
Titijs

· Vispār lietotāji: 5,035
· Jauns lietotājs: namyvon
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Par BMW e46 modeļiem
 Izdrukāt tēmu
Kuru no e46 ieteiksiet izvēlēties?
xtreme21
4x4 pr bampers... Visticamāk arī kārtējais slēptais 4x4. Kas tur tāds ir, ka sakat konča???
inbox.lv/albums/x/xtreme21/paraksts-2/MotoringSignature2.jpg

www.motoring.lv
INFINITE
kaamis rakstīja:

Deivid rakstīja:

Pakaulējies par šo
https://www.ss.co...ffbmn.html

Nesaprotu ko tik ilgi stāv. Kad man vajadzēja ziemas kapli 3.0 uniti ar mehaniku tad izvēles 0. kādu menesi meklēju.
No šī paša džeka arī nopirku. Viņš pa kādam ievelk no DE. Tikai aizdzen uz diagnostiku un neklausies pārdevēja stāstāmo :D

Konča, bet nu kosmoss!

Nezinu, kas jums tur nepatīk, vai patīk, bet ja tas auto dzīvē izskatās kaut nedaudz līdzīgs, kā sludinājuma bildēs, tad cena ir visai adekvāta.
Vnk tāpēc, ka 3.0i tourings ar manuālo kārbu.
Un ja par tēmu, tad no benzīniem 3.0 viennozīmīgi ir izdevīgākais variants.

AF
xtreme21 rakstīja:

4x4 pr bampers... Visticamāk arī kārtējais slēptais 4x4. Kas tur tāds ir, ka sakat konča???
tas ir parasts 3.0i bamperis , uz fl tādi naca
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

modjo
Starp citu, unis un uz ručku, tiešām varētu būt X. Man jau tāds patiktu, bet dažiem te var likties kaut kas nepareizi. To arī derētu noskaidrot. Jebkurš auto tiko no fričiem nebūs top zustand, un būs tur vēl papildus eiro tāpat jāieliek. Perekupam tas jānomazgā un jānobildē, tie arī ir visi viņa ieguldījumi pirms tipveida tekstiem ssā, un nedod dievs turks vai leitis to smuki pa fikso jau sakrāsojis. Cita lieta, ja auto vismaz 2-3 gadus te ir bijis, turklāt vienās rokās, man tāds auto vairāk viestu uzticību. Jāskata dabā, tad jau viss būs redzams, un pareizi, pārdevēja tekstos neklausamies, raujam augšā uz pacēlāju, un pieslēgt pie kompja neaizmirstamWink
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

AF
ko var minēt tak VIN ir norādīts, paņemiet un pārbaudiet

p.s nav 330iX
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Atgriezties forumā: