Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
Kuru no e46 ieteiksiet izvēlēties?
|
|
| strazdi |
Publicēts 27.01.2015 21:27
|
|
Offline Ieraksti: 615 Reģistrējies: 06.11.2014 Dzīvesvieta: riga/ jelgava Brauc ar: zaļa kūts |
cik es esmu pieredzejis, tad tas pats. ja prieksa ar gariem katiem, tad galigi nav labi aizmugure sedet |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 28.01.2015 00:49
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Sedeklu apaksas aizmugure vienadas, durvju apsuvumi aizmugure vienadi. Es teiktu- tas pats. Gadijuma, ja netausies auto gulet, braukt ar zelta retriveru, sievu, sikajiem un sievasmati zalumos, vai vadat buvmaterialus, tad vienalga sedans vai kuts. Mainījis(usi) modjo, 28.01.2015 01:01 ![]() |
|
|
|
| GirtzB |
Publicēts 28.01.2015 03:55
|
|
Offline Ieraksti: 170 Reģistrējies: 10.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: Pelēkais Zvirbulis Evo |
imho jēdzīgie varianti ir 320(2.2) un 330(i,xi,d,xd) bet visi minētie tikai kombinācijā ar automātkarbām un gads ieteicams 2002+ Manuālā kārba ir attaisnojama tikai M3... |
|
|
|
| GirtzB |
Publicēts 28.01.2015 03:57
|
|
Offline Ieraksti: 170 Reģistrējies: 10.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: Pelēkais Zvirbulis Evo |
strazdi rakstīja: cik es esmu pieredzejis, tad tas pats. ja prieksa ar gariem katiem, tad galigi nav labi aizmugure sedet ir sēdēts un braukts ceļojumā +/- 1500km e46 sedanu ar četriem kadriem no kuriem īsākais 175cm pārējiem 185+ Galīgi nebija problēmas ne kājām ne galvai... |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 28.01.2015 03:59
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Nē, manuālā kārba ir visiem old skūliem. Pats arī ar ģimenes auto braucu tomātu, bet sev skatos tikai un vienīgi benzīna un manuāļus. Vienkārši patīk štepselēt, un kāpec gan nē, ja nedzīvo trakos lielpilsētas korķos
![]() |
|
|
|
| kabols |
Publicēts 16.02.2015 15:03
|
|
Offline Ieraksti: 93 Reģistrējies: 15.02.2015 Dzīvesvieta: Mārupe , Ādaži Brauc ar: e46(touring) 2.0d |
Labdien , taka plānoju tuvākajā laika iegādāties e46 tad man pēc maza izmēģinājuma brauciena radās jautājums zinošiem cilvēkiem .. Ka ir ar salona ietilpību sedans/tourings ar neko neatšķiras ?(neiet runa par bagāžnieku utt ) vairāk interesēja tieši paši sēdekļi , jo pēc iekāpšanas sedana lai butu ērti braukt beņķis ir lidz lejai un aizmugurei , tas mazliet bažī , pats esmu gara auguma (195) . Un ja gadījuma neatšķiras tad vai A/M ir iespējams pagarināt beņķu sliedes(metināt utt) vai iegādāties garākas ? |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 16.02.2015 15:11
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
var izņemt krēslu un sēdēt aizmugurē
e46.lv
|
|
|
|
| M3R |
Publicēts 16.02.2015 15:17
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
cik zinu nekas neatšķiras, bet vai pagarinat būs tas prātīgākais, cik esmu dzirdējis, tad vairāki tāda garuma cilvēki ir pozitīvi izteikušies, bet nu katram savs.
e46.lv
|
|
|
|
| kabols |
Publicēts 16.02.2015 15:41
|
|
Offline Ieraksti: 93 Reģistrējies: 15.02.2015 Dzīvesvieta: Mārupe , Ādaži Brauc ar: e46(touring) 2.0d |
Ne nu protams ari salons spēle lomu , jo piemēram recaro pusādas salonam beņķi ir zemāki , respektīvi ērtāka sēdēšana , bet nu diemžēl šāds salons ir retums , tāpēc cenošos noskaidrot ko vairāk , bail ka beigas sanāks ka nevarēs normāli pabraukt , jo jāsēž pa tuvu
Mainījis(usi) kabols, 16.02.2015 16:03 |
|
|
|
| koncis |
Publicēts 16.02.2015 16:13
|
|
Offline Ieraksti: 62 Reģistrējies: 23.09.2013 Dzīvesvieta: Limbaži Brauc ar: JH-751 330d |
Nu es esmu 1,98 garš un nesudzos par neko Aizmugurē sēdošajam ir jabūt ar īsākām kājām, bet pašam nekādu problēmu. Vienīgais kad sieva pēc braukšanas nenoliek krēslu vietā tad ir grūtāk iekāpt ![]() |
|
|
|
| ivarings |
Publicēts 16.02.2015 16:13
|
|
Offline Ieraksti: 502 Reģistrējies: 11.08.2014 Dzīvesvieta: Tukums; Jelgava; Rīga; Liepāja; Ventspils; Saldus Brauc ar: BMW 318i; SAAB 9-3; CITROEN BERLINGO |
![]() |
|
|
|
| kabols |
Publicēts 16.02.2015 16:17
|
|
Offline Ieraksti: 93 Reģistrējies: 15.02.2015 Dzīvesvieta: Mārupe , Ādaži Brauc ar: e46(touring) 2.0d |
koncis rakstīja: Nu es esmu 1,98 garš un nesudzos par neko Aizmugurē sēdošajam ir jabūt ar īsākām kājām, bet pašam nekādu problēmu. Vienīgais kad sieva pēc braukšanas nenoliek krēslu vietā tad ir grūtāk iekāpt ![]() Ir iespējams dabūt Tavu salona foto ? |
|
|
|
| koncis |
Publicēts 16.02.2015 16:20
|
|
Offline Ieraksti: 62 Reģistrējies: 23.09.2013 Dzīvesvieta: Limbaži Brauc ar: JH-751 330d |
Nezinu ko tieši vēlies ieraudzīt , bet protams vēlāk aizmetīšu bildi. |
|
|
|
| marchello |
Publicēts 16.02.2015 16:34
|
|
Offline Ieraksti: 572 Reģistrējies: 23.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E46/2S |
ja e46 salonā ir pa maz vietas, tad jāizvēlas cits, lielāks auto, nevis jāmetina krēslam sliedes |
|
|
|
| Kalnz |
Publicēts 16.02.2015 16:37
|
|
Offline Ieraksti: 314 Reģistrējies: 17.01.2012 Dzīvesvieta: Inčukalns Brauc ar: 320d |
Kapēc kautkas jāzīlē? Aizej uz Rumbulu un pasēdi visos e46 pēc kārtas... sapratīsi der vai ne! |
|
|
|
| kabols |
Publicēts 16.02.2015 17:08
|
|
Offline Ieraksti: 93 Reģistrējies: 15.02.2015 Dzīvesvieta: Mārupe , Ādaži Brauc ar: e46(touring) 2.0d |
Tik tālu neizdomāju , paldies par ideju ![]() |
|
|
|
| Chera |
Publicēts 16.02.2015 23:39
|
|
Offline Ieraksti: 431 Reģistrējies: 05.01.2015 Dzīvesvieta: Ķekava/Garkalne Brauc ar: Muti. |
Nu kopumā man bij tieši tāpat kā teica Kalnz! Sākumā baigi fanoju par kabrio un kupejām bet, kādu dienu braucot garām rumbulai pastaigāju un pasēdēju gan touringa gan coupe gan cabrio salonā un sapratu ka visi tie cabrio utt ir tikai zīmuļu varianti un paņēmu sev skaistu 330td touringu turpat no rumbulas
Mainījis(usi) Chera, 17.02.2015 18:24 |
|
|
|
| EdzuksE |
Publicēts 08.03.2015 23:49
|
|
Offline Ieraksti: 168 Reģistrējies: 21.02.2015 Dzīvesvieta: Jēkabpils Brauc ar: Bavārieti un x2 Vaz 21013 |
Nu neteiktu ka cabrio vai kupejas ir tikai zīmuļu varainti, es neateiktos no cabrio kā piemēram otra auto jo piemēram tagad ir prioritātes tādas ka tourings ir way to go.![]() |
|
|
|
| Chera |
Publicēts 08.03.2015 23:52
|
|
Offline Ieraksti: 431 Reģistrējies: 05.01.2015 Dzīvesvieta: Ķekava/Garkalne Brauc ar: Muti. |
Par kabrio un kupejām izsakos tā jo pēc pieredzes visiem kam ir kabrio vai kupejas domā ka touringi, sedani un kopumā vis, kas ir Prelifts ir bezdibeņa un bomāru variants ![]() |
|
|
|
| FIB |
Publicēts 09.03.2015 00:00
|
|
Offline Ieraksti: 2231 Reģistrējies: 05.01.2012 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: BMW 330Ci |
ko lai saka, skarba pieredze Tev !
Jaunas auto rezerves daļas !
|
|
|
|
| Atgriezties forumā: |







