e46.lv

August 23 2019 15:22:48
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 41
· Lietotāji: 4
Doping
emc
Gunchha
UldisUldis

· Vispār lietotāji: 5,181
· Jauns lietotājs: NooTeBooM2
Random user photo

Fast & Fun
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Ieplūdes sistēma
AF
īsāks kolektors nenozīmē labāks, tur ir daudz dažādu faktoru, kas ietekmē maisījuma veidošanos, un katrs ar citu strādā savādāk.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

MAXixt
uldisa rakstīja:

placebo effekts ir svarīgāks par pārējo:D
P.S jaudas stenda izdrukas pirm un pēc modifikācijas studijā! un tad varam turpināt diskusiju
No viena stenda un ar identiskam stenda korekcijam, bez ta tas ir tuks bazars.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

MAXixt
mazaisarvits rakstīja:

Ja viss pareizi nostrādāts tad ir jēga, bet jaudas pieaugums jūtams tikai no 4k rpm.. Bija likts uz b28.. Bet šitas eBay adapteri izskatās pēc sūda, dēļ asajām kantim..
Un nevaru nepiekrist par to ka M52tub28 ir must have price and performance.. Bet vai tad b25 un b30 ieplūdnieki neatšķiras?
Kamer sadalenes vismaz nesamainisi nekadas izmainas tur nebus.
BMW Autoserviss

uldisa
un arī nevar būt....tikai placebo!
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
Vot te tu ieravi grāvī :lol:
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

modjo
Labāk nopirkt un uzlikt Šrika sadalenes nekā mistiskos jaudaa palielinātājus, tas fakts.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

mazaisarvits
MAXixt rakstīja:

mazaisarvits rakstīja:

Ja viss pareizi nostrādāts tad ir jēga, bet jaudas pieaugums jūtams tikai no 4k rpm.. Bija likts uz b28.. Bet šitas eBay adapteri izskatās pēc sūda, dēļ asajām kantim..
Un nevaru nepiekrist par to ka M52tub28 ir must have price and performance.. Bet vai tad b25 un b30 ieplūdnieki neatšķiras?
Kamer sadalenes vismaz nesamainisi nekadas izmainas tur nebus.

Ka jau minēju, nezinu kas vēl tika darīts.. iespējams ka sadalenes arī bija jau liktas.. vajag palasīt pēdējos postus..

modjo
Palasi, bet es sāktu ar sadalenēm.

mazaisarvits
:faceoff:

modjo
Nu, katram savs. Vienam placebo vajag, citam reālu štelli:naac:

AF
Lūdzu, forš video un tests

uldisa
AF rakstīja:

Vot te tu ieravi grāvī :lol:

es te par kolektora maiņu biju domājis:D
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

mazaisarvits
Kāpēc placebo? Vakar intrses pēc lasīju fanatic46 un ir bet tikai augstajos apgriezienos.. bet bildes neradīja vairs.. uz 2.8 no 3.0 bija uzlikts.. gains bija 30 torq. Hp bija mazāk.. bet ka jau teicu tikai apgriezienos..

AF
Jā, es zinu par ko runā, par 2.8 kurš driftam tika taisīts. Bet nu tur nebija mērīts pirms un pēc, tikai pēc un uz kaut kada parasta mazo ruļļu stenda

mazaisarvits
es savā galvā domāju ka tas varētu būt, dēļ tā ka kolektora kakls īsāks un disa lielāks.. droseles caurums, itkā vienalga jo tāpat ja tiek lietota orģinālā drosele no 2.8.. kas mums te vienam bija būvēts arī grūti pateikt jo tam bija viss kas cits labs.. bet auto tiešām gāja labāk pēc 4k+
bet pie nosacījuma ka pareizi sabūvēts, nevis ar to ebay adapteri kur asas kantis, un reāli beigās ir sliktāk dēļ tā ka gaisa pretestība, un degmaisījums tiek samaisīts nez kā un nez cik daudz katram podam tiek.. vispār tam jēga tikai sportā kur atiecīgajā klasē mēģina izspiest pēdējo, nevis ielas mašīnai.. lābak tad 6 trottle body..
nākotnē tāda doma ir uz m54b30 no s54 likt.. bet nu nēsu vēl neko meklējis.. varbūt zinat kur labāk iedvesmu meklēt? :D

Harza
Sveiki, vēlējos uzzināt kas uzlabotos ja ieliktu 318i 2.8 sprauslas. Cik zinu jauda būtu lielāka, bet vai tas ir veselīgi motoram un viņu nebūtu viegli uzraut gaisā?

AF
Pirmkārt, nevajag taisīt jaunu topicu, otrkārt uzliekot sprauslas ar lielāku ražību, nemainot motora gaisa patēriņu nevis uzlabos viņa jaudu, bet pazeminās - ķīmija, tākā šīs tenkas ir e36.lv cienīgs stulbo pasaku edišens.
Tēma slēgta.

P.s ieliec un pārbaudi!

Histnik
Cik maksā un kurš spējīgs nomainīt vārstu blīvslēgu bez galvas noņemšanas m54b30 motoram e46

MAXixt
200 darbs, blivslegi 0.4 gab, varstu vaku blive 30. 26097304
BMW Autoserviss

AF
Tam nav jātaisa jauns topiks

Atgriezties forumā: