e46.lv

January 19 2021 11:15:30
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 32
· Lietotāji: 4
kaaaarlis
proTEST
steinmanisk
z-street

· Vispār lietotāji: 5,442
· Jauns lietotājs: atkars
Random user photo

e46.lv minimeet 1.augusts 2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Dzinēja vibrācija
Zocs
ginchus rakstīja:

320d 110kw, plēšot vecās riepas, parādījās vibrācija paliela, braucot nav tik traki, izteiktāk kad brīvgaitā rūc. Braucot un griežoties pa kresi parādās metāliska skaņa, aizdomas uz padušku, jo viena bija iespragājusi neesmu vēl skatijies tagad. Jūsu viedoklis?

Visdrīzāk paduška, man bija identiska problēma. (paduška bija sadalījusies 2 daļās)

sekuent
2.0td 110kw ‘03
Hey. Nav svarigi, auksts vai silts motors, bet minot virsū (vairāk jūtams ar 1 robu, bet laikam esmu sajutis arī ar 2 robu) no 2.5-3k ir dīvaina vibrācija/skaņa jūtama, šķiet, ka kautkas berztos. Jaudas zuduma nav, bet skaņa diezgan nepatīkama.
Cik cilvēku apkārt, protams tik viedoklu esmu dzirdejis, bet tomēr.
Lēš par
1.sajūgu
2. Motora paduškām
3. Motora ķēdi, vai mierinātājsliedi.

Par sajūgu liekas visticamāk, jo laikam tas iet uz beigām.
Bet tas var radīt tādu lietu pie noteiktiem apgriezieniem?
Paldies.
Noskrējiens 298k

JanisKazakse46
kapec spiežot gazi grida manam 2.0 dizelim apksa sak vibret, vai taka sist zem kresla? man teica ta ir ta gumija? mufta? vai kkads kronsteins? cik tas maksas? palidzat veci!!

BlackEye
Man bija līdzīga situācijja, bija tas saucamais karājošais gultnis beigts un vēl izdilis krustiņš. Karājošais gultnis ap 40€ maksāja, krustins ap 7€. Bet pa darbu man sanaca ap 45€
KEEP CALM AND LOVE BMW
BMW 320D e46 touring (sold)
BMW 730 V8 e38 (sold)
BMW 530D touring (sold)
BMW 330D E46 150KW Touring

3rd Series
320d 2000.g 100kw, līdzko sācies auksts laiks, pie darbinot motors dreb un kratās, un startējot diezgan gurdeni griež, bet tad taka ar tādu sprādzienu pielec, bet šausmīgi drebinās. No izpūtēja pastiprināti dūmo, un kodīgi smird. Kad uzsilst tad viss pazūd, tā pat vasarā nebija novērojams nekss tāds. Kautko lasīju par svecēm ka viens stobrs nestrādā vai kas tāds? Tā varētu būt?

grantinsh
Skaties kvēlsveces.

Atgriezties forumā: