Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
lapa 1 no 2: 12
|
|
Ātrumpārslēga roktura refrešs
|
|
| Andzzeys |
Publicēts 22.01.2015 01:55
|
|
Offline Ieraksti: 62 Reģistrējies: 17.06.2014 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: e46 Touring M47N |
čau! savam m 5 ātrumu tūringam gribu atsvaidzināt ātrumkloķa galu - nu to, kuru braucot nepārtraukti jāčamda! Īsāk sakot, vecajam āda padilusi + zīmīte ar saulē uzcepusies un vairs nekāda! Ok. zīmīti tepat LV atradu pa 10 EUR jaunu, bet ko ar pašu knobu? Kādas idejas par ādas atjaunināšanu? Skatos, ebay tirgo tikai to ādas daļu, raksta, ka easy peasy nomainīt, bet man ir šaubas gan par to, gan par to, cik smuki tā jaunā āda gulēs virsū, jo oriģinālā ir perfekti nostiepta. Bet varbūt padilušo ādu var kā atsvaidzināt (ja nerunājam par kurpju spodrinātājiem)? Lūdzu dodiet kādu saturīgu ideju!!! Paldies ![]() |
|
|
|
| Andzzeys |
Publicēts 22.01.2015 01:56
|
|
Offline Ieraksti: 62 Reģistrējies: 17.06.2014 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: e46 Touring M47N |
It kā bildi ar iemetu, bet laikam jau nerāda!!! Te arī links: http://foto3.inbo...G-0627.jpg |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 22.01.2015 02:01
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Etk.lv Savam liku jaunu oem augusta. Paskaties mana E46 topika, cipars bija laikam 58 einari plus piegade vai tuvu tam.u Mainījis(usi) modjo, 22.01.2015 02:12 ![]() |
|
|
|
| devilangelo |
Publicēts 22.01.2015 02:53
|
|
Offline Ieraksti: 296 Reģistrējies: 17.06.2014 Dzīvesvieta: Riga |
Andzzeys rakstīja: čau! savam m 5 ātrumu tūringam gribu atsvaidzināt ātrumkloķa galu - nu to, kuru braucot nepārtraukti jāčamda! Īsāk sakot, vecajam āda padilusi + zīmīte ar saulē uzcepusies un vairs nekāda! Ok. zīmīti tepat LV atradu pa 10 EUR jaunu, bet ko ar pašu knobu? Kādas idejas par ādas atjaunināšanu? Skatos, ebay tirgo tikai to ādas daļu, raksta, ka easy peasy nomainīt, bet man ir šaubas gan par to, gan par to, cik smuki tā jaunā āda gulēs virsū, jo oriģinālā ir perfekti nostiepta. Bet varbūt padilušo ādu var kā atsvaidzināt (ja nerunājam par kurpju spodrinātājiem)? Lūdzu dodiet kādu saturīgu ideju!!! Paldies ![]() https://www.ss.lv...ir/filter/ Ķengaraga ir labā darbnica, samaksaju 10eur. |
|
|
|
| Andzzeys |
Publicēts 22.01.2015 03:40
|
|
Offline Ieraksti: 62 Reģistrējies: 17.06.2014 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: e46 Touring M47N |
modjo rakstīja: Etk.lv Savam liku jaunu oem augusta. Paskaties mana E46 topika, cipars bija laikam 58 einari plus piegade vai tuvu tam.u Tāds cipars - sirds sāp ![]() |
|
|
|
| marchello |
Publicēts 22.01.2015 03:41
|
|
Offline Ieraksti: 572 Reģistrējies: 23.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E46/2S |
jauns ir jauns |
|
|
|
| Andzzeys |
Publicēts 22.01.2015 03:41
|
|
Offline Ieraksti: 62 Reģistrējies: 17.06.2014 Dzīvesvieta: Valmiera Brauc ar: e46 Touring M47N |
Hej, Tev uzšuva to galu? Kvalitāte, izskats, kad uzmaukts virsū? ![]() |
|
|
|
| ER |
Publicēts 17.04.2015 01:06
|
|
Offline Ieraksti: 36 Reģistrējies: 29.03.2015 Dzīvesvieta: lv |
![]() To īso varēs uzskrūvēt garā vietā? ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 17.04.2015 01:11
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Maucas vienādi. Pats oem garo uz oem īso Mpārslēdzēju mainīju.
![]() |
|
|
|
| edgarsj |
Publicēts 17.04.2015 03:28
|
|
Offline Ieraksti: 132 Reģistrējies: 03.12.2014 Dzīvesvieta: Saulkrasti Brauc ar: 325i 2003 |
Kadam varbut ir uzlikts prastakais plastikata oem gals un var nobildet, ka dzive izskatas? Vajag nomainit loti nodiluso, gribetos jau adas, bet bik pa salitu, kopa ar apvalku. |
|
|
|
| reinis28 |
Publicēts 17.04.2015 04:04
|
|
Offline Ieraksti: 306 Reģistrējies: 05.03.2015 Dzīvesvieta: Garāža Brauc ar: 330I |
Pašlaik man arī tāda pati problēma. Nav nolietota, bet nomainīju salona moldingus no koka uz matētu metālisku melnu un kārbas ručka palika ar koku. Vietējā šrotā nav nekā, to, kuru Modjo ieteica, lika pats savam labprāt liktu, bet 70 eur ir takā pa daudz. Atradu Egay šo: http://www.ebay.c...ear%3A2006 |Make%3ABMW&hash=item3f3d20ceeb&vxp=mtr Itkā sanāk ka tas ir priekš e90. e90 shifteris derētu uz e46? |
|
|
|
| MAXixt |
Publicēts 17.04.2015 04:46
|
|
Offline Ieraksti: 1284 Reģistrējies: 09.01.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: M6 f13 |
Nav vienkarsak jaunu nopirkt?
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas |
|
|
|
| kabols |
Publicēts 17.04.2015 05:23
|
|
Offline Ieraksti: 93 Reģistrējies: 15.02.2015 Dzīvesvieta: Mārupe , Ādaži Brauc ar: e46(touring) 2.0d |
Pastaiga vel pa kadu svalku , nav jau vieniga, iemet aci ss''a kur 46tos uz dalam laiz un tik zvanies , ganjau kadam bus |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 25.05.2015 06:50
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Varbūt kādam "ādiņas" pa lēto: http://www.ebay.c...5b126bd83d ![]() |
|
|
|
| arturs2002 |
Publicēts 30.10.2015 01:35
|
|
Offline Ieraksti: 5 Reģistrējies: 24.10.2015 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: BMW |
blin.... man vispar dirsa,ručkas vairs nau,nonemu jo bija nodilis lidz klinkim,a pats adas aizsargs,nu tas tjipa prezis,tas vispar vienas plaisas... mekleju visur,zvaniju,braucu,cenas ir axujena milzigas... ručku tirgo pa 50 a adas prezi pa 40-50... pat ebay.com mani saruktinaja... blin ko laij dara??? braukaju tagad ar dzels bomi,un lielu nejauku caurumu. var kads ar kadu padomu vaij ieteikumu palidzet???? |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 30.10.2015 02:25
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Šrotos ručkas kastēm stàv. Kādreiz 5ls maksāja.
![]() |
|
|
|
| MAXixt |
Publicēts 30.10.2015 02:55
|
|
Offline Ieraksti: 1284 Reģistrējies: 09.01.2012 Dzīvesvieta: Riga Brauc ar: M6 f13 |
Diemzel reti kad normala stavokli.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas |
|
|
|
| erx |
Publicēts 30.10.2015 03:11
|
|
Offline Ieraksti: 179 Reģistrējies: 08.01.2015 Dzīvesvieta: incukalns Brauc ar: 330d 04g daily turing |
parshuta apmanja pret veco apm 20e ok shuves nav perfecto bet te tak uzshus parshus dajebko gan rucku gan apkart un nemaksa tas ka jauns oem nav te visi ologarhi
kad ber tad per!
|
|
|
|
| Akulis |
Publicēts 30.10.2015 03:11
|
|
Offline Ieraksti: 83 Reģistrējies: 08.03.2015 Dzīvesvieta: Rīga/Limbaži Brauc ar: Divlitrīgu touringu |
Es no ebaja sūtīju to ādu, kopā ar piegādi sanaca ap 7eur. bija čakars viņu dabūt virsū, bet rezultāts pat ļoti apmierina kadi 4 mēneši pagājuši un nekādas deformācijas vēl ![]() |
|
|
|
| modjo |
Publicēts 30.10.2015 03:27
|
|
Offline Ieraksti: 12190 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Detroita Brauc ar: E46 330 XI (E98 +LPG), 320 I, S80 3.2 (E98 +LPG) |
Šrotos jau padilušas, pietiek max gadam, tàpēc sakràju naudu, un nopirku ETK jaunu oem.
![]() |
|
|
|
lapa 1 no 2: 12
| Atgriezties forumā: |









kadi 4 mēneši pagājuši un nekādas deformācijas vēl