e46.lv

June 12 2026 17:39:12
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde


e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 16
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,636
· Jauns lietotājs: Desolate330
Random user photo
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Salons, apsilde/kondicionieris
 Izdrukāt tēmu
Ātrumpārslēga roktura refrešs
Andzzeys
čau! savam m 5 ātrumu tūringam gribu atsvaidzināt ātrumkloķa galu - nu to, kuru braucot nepārtraukti jāčamda! Īsāk sakot, vecajam āda padilusi + zīmīte ar saulē uzcepusies un vairs nekāda! Ok. zīmīti tepat LV atradu pa 10 EUR jaunu, bet ko ar pašu knobu? Kādas idejas par ādas atjaunināšanu? Skatos, ebay tirgo tikai to ādas daļu, raksta, ka easy peasy nomainīt, bet man ir šaubas gan par to, gan par to, cik smuki tā jaunā āda gulēs virsū, jo oriģinālā ir perfekti nostiepta. Bet varbūt padilušo ādu var kā atsvaidzināt (ja nerunājam par kurpju spodrinātājiem)? Lūdzu dodiet kādu saturīgu ideju!!! Paldies foto3.inbox.lv/andzzeys/Mazda323F/IMG-0627.jpg
 
Andzzeys
It kā bildi ar iemetu, bet laikam jau nerāda!!!
Te arī links: http://foto3.inbo...G-0627.jpg
 
modjo
Etk.lv
Savam liku jaunu oem augusta. Paskaties mana E46 topika, cipars bija laikam 58 einari plus piegade vai tuvu tam.u
Mainījis(usi) modjo, 22.01.2015 02:12
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
devilangelo
Andzzeys rakstīja:

čau! savam m 5 ātrumu tūringam gribu atsvaidzināt ātrumkloķa galu - nu to, kuru braucot nepārtraukti jāčamda! Īsāk sakot, vecajam āda padilusi + zīmīte ar saulē uzcepusies un vairs nekāda! Ok. zīmīti tepat LV atradu pa 10 EUR jaunu, bet ko ar pašu knobu? Kādas idejas par ādas atjaunināšanu? Skatos, ebay tirgo tikai to ādas daļu, raksta, ka easy peasy nomainīt, bet man ir šaubas gan par to, gan par to, cik smuki tā jaunā āda gulēs virsū, jo oriģinālā ir perfekti nostiepta. Bet varbūt padilušo ādu var kā atsvaidzināt (ja nerunājam par kurpju spodrinātājiem)? Lūdzu dodiet kādu saturīgu ideju!!! Paldies foto3.inbox.lv/andzzeys/Mazda323F/IMG-0627.jpg



https://www.ss.lv...ir/filter/
Ķengaraga ir labā darbnica, samaksaju 10eur.
 
Andzzeys
modjo rakstīja:

Etk.lv
Savam liku jaunu oem augusta. Paskaties mana E46 topika, cipars bija laikam 58 einari plus piegade vai tuvu tam.u


Tāds cipars - sirds sāp Smile
 
marchello
jauns ir jauns
 
Andzzeys
devilangelo rakstīja:


https://www.ss.lv...ir/filter/
Ķengaraga ir labā darbnica, samaksaju 10eur.


Hej, Tev uzšuva to galu? Kvalitāte, izskats, kad uzmaukts virsū? Smile
 
ER
www.leatherz.com/Merchant2/art/shortknob02.jpg
To īso varēs uzskrūvēt garā vietā? Frown
 
modjo
Maucas vienādi. Pats oem garo uz oem īso Mpārslēdzēju mainīju.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
edgarsj
Kadam varbut ir uzlikts prastakais plastikata oem gals un var nobildet, ka dzive izskatas?

Vajag nomainit loti nodiluso, gribetos jau adas, bet bik pa salitu, kopa ar apvalku.
 
reinis28
Pašlaik man arī tāda pati problēma. Nav nolietota, bet nomainīju salona moldingus no koka uz matētu metālisku melnu un kārbas ručka palika ar koku. Vietējā šrotā nav nekā, to, kuru Modjo ieteica, lika pats savam labprāt liktu, bet 70 eur ir takā pa daudz. Atradu Egay šo: http://www.ebay.c...ear%3A2006 |Make%3ABMW&hash=item3f3d20ceeb&vxp=mtr
Itkā sanāk ka tas ir priekš e90. e90 shifteris derētu uz e46?
 
MAXixt
Nav vienkarsak jaunu nopirkt?
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas
 
kabols
Pastaiga vel pa kadu svalku , nav jau vieniga, iemet aci ss''a kur 46tos uz dalam laiz un tik zvanies , ganjau kadam bus
 
modjo
Varbūt kādam "ādiņas" pa lēto:
http://www.ebay.c...5b126bd83d
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
arturs2002
blin.... man vispar dirsa,ručkas vairs nau,nonemu jo bija nodilis lidz klinkim,a pats adas aizsargs,nu tas tjipa prezis,tas vispar vienas plaisas... mekleju visur,zvaniju,braucu,cenas ir axujena milzigas... ručku tirgo pa 50 a adas prezi pa 40-50... pat ebay.com mani saruktinaja... blin ko laij dara??? braukaju tagad ar dzels bomi,un lielu nejauku caurumu. var kads ar kadu padomu vaij ieteikumu palidzet????
 
modjo
Šrotos ručkas kastēm stàv. Kādreiz 5ls maksāja.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
MAXixt
Diemzel reti kad normala stavokli.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas
 
erx
parshuta apmanja pret veco apm 20e ok shuves nav perfecto bet te tak uzshus parshus dajebko gan rucku gan apkart un nemaksa tas ka jauns oem nav te visi ologarhi :lol:
kad ber tad per!
 
Akulis
Es no ebaja sūtīju to ādu, kopā ar piegādi sanaca ap 7eur. bija čakars viņu dabūt virsū, bet rezultāts pat ļoti apmierina :super: kadi 4 mēneši pagājuši un nekādas deformācijas vēl :super:
 
modjo
Šrotos jau padilušas, pietiek max gadam, tàpēc sakràju naudu, un nopirku ETK jaunu oem.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg
 
Atgriezties forumā: