e46.lv

July 03 2020 20:06:59
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 39
· Lietotāji: 5
andissukis
Meeris
Shamans
splat
xtreme21

· Vispār lietotāji: 5,353
· Jauns lietotājs: Rinat
Random user photo

e46.lv sezonas atklāšana Liepājā
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Katalizātori
AF
Stockam nav jēga.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

uldisa
naikijs3 rakstīja:

AF JEGA ir griezt? Ja vini dsudz maz normali? Vispar? Jaudas maz bus laikam

jaudas nebūs - bet problēmas gan:D
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

naikijs3
Paldies Af, Uldisa, domu sapratu

JanisKazakse46
Man servisā nomainīja eļļu un pateica, ka man esot nogriezti katalizators/i. Tas nozīmē ko? Skaņu, jaudu, "turbīnai vieglāk elpot"?? Un vai TA varēšu iziet? Man ir BMW e46 320d 110 kw, gads 02.02 Smile

AF
Tas vairs tev neko nenozīmē, brauc tālāk un netaisi jaunu topicu.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

KasparsG
M54B30. Iespējams, ir beigti katalizators. Meta check engine par zondēm. Tika "izgrieztas" zondes. Ir tāda aizdoma, ka ir palielinājies patēriņš pēc izgriešanas, vai tā varētu būt. Ar izplūdi nekas nav darīts, viss vēl vietā.

modjo
Precizē, kuras zondesWink
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

KasparsG
Aizmugures zondes

AF
Skatoties cik pareizi zondes ir izprogrammētas.

modjo
Tieši to pašu gribēju teikt, bez procrammēšanas neiztikt, un auto esot no 2001 gada, arī TA neredzēt. Man ir 2 ECU. Viens pa vasaru ampelēties, otrs uz skati braukt. Nejauši biju aizmirsis pārlikt, nu nespīd TA:shura:
Protams katru reizi jāpiemet kompis, liekot atpakaļ, tači 10 min, un viss:super:

AF
wtf? ja tev ir visi kati un nav tik pakaļējo zondu tad TA tu iesi šā vai tā cauri.
Ja vien tev kkas softiski tur nav šķībi sataisīts vai arī bez katiem.

modjo
Neskuja. Uz gāzi netieku cauri, turklāt, ja nemaldos tukšgaitā mazliet pietrūka.

AF
tātad problēmu meklē softā!

KasparsG
Atceros, ka tas, kurš to darīja, rādīja, ka tagad aizmugures zondēm rādījumi stāv konstanti vienkārši, 0.42, ja nemaldos.

Jautājums tāds, kāds ir jūsu ieteiktais variants atgriezt visu uz OEM, tas ir, katalizatorus nomainīt, cik saprotu, kolektora katalizatori vainīgi. Meklēt citus lietotus vai jaunus aizvietotājus kādus?

AF
Vieta tikai OEM katus, nemaksā tik daudz un viegli atrast labus

KasparsG
Tad sameklēju OEM lietotus katus, spraužu atpakaļ zondes un braucu laimīgs? Vismaz tas džeks, kurš kodēja zondes teica, ka ja iespraudīšu zondes, tad atkal viņas ņems.
M54B30 der arī no M52TUB28 un citiem, vai tieši no M54B30 E46 būt jāmeklē?

Un kā ir, ja ir doma par kaut kādu jaudas uzlabojumu? Tā kā alternatīvais variants par zirnekli.

Un par pašu softu, cik atceros, tas džeks kaut ko par Meksiku teica, ka Meksikas versijas softs tas esot.

AF
Izklausās ka tev tas džeks īsti nerubī ko dara.
Uzliec stock kolektorus, bet nu no pakaļējām zondēm baigās jēgas nav, viņas nepiedalās maisijuma veidošanā.

uldisa
AF nu atkal neliels robs tavās zināšanās. Ja CAT iet uz galu, tad kontroles zondes centīsies līdz pēdējam katus uzsildīt - tātad nevajadzīgs degvielas patēriņš, kad DME sapratīs, ka CAT ir beigti - tad pāries uz ierobežotas jaudas režīmu (tapēc jau arī viņas programmē nost).
Kas attiecas uz problēmu - tad ja reiz zondes ir noprogrammētas nost, tad uzliekot dzīvus CAT un pievienojot zondes jaudas pieauguma NEBŪS - toties ekoloģija gan...
Arī pliku zirnekli uzliekot neko īpaši nesajutīsi - ja gribas jaudu - tad pasākumam jāpieiet kompleksi un tur jau tev AF visu apgaismos, kas ko cik un kā... (tikai uzzinot izmaksas diez vai sekos turpinājumsSmile )
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

AF
Bet es tak minēju lai liek virsū veselos katalizatorus un labo programmu, tas ka nav pakaļējo zondu un tas ir pareizi izprogrammētas tad visam jābūt ok, un arī TA mierīgi ies ar vai bez ecu tūna, vai tad ne tā?
Līdz 03.gada auto var iziet TA ja pat nav pēdējo katalizatoru, pie nosacījuma, ka dzinēja agregātu stāvoklis ir ļoti labs un priekšējo lambdu korekcijas ir tuvu 0 .
Ja auto ir 03. Un jaunāks tur normas ir stipri striktākas.

KasparsG
Tad meklēšu veselus katalizatorus un jāsameklē ari kur uzlikt oriģinālo programmu atpakaļ, cik saprotu, ja?

Atgriezties forumā: