e46.lv

June 18 2018 16:11:56
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 36
· Lietotāji: 18
alex7
arcaa
artyp_19
AyyLmao
chaboska
grantinsh
Janchuks2010
Keissmatiss02
keksis323
klaavis
Kristofers
m@rtini
maize
mikinj
omglsr
Ryan
Tuncis
walder

· Vispār lietotāji: 4,788
· Jauns lietotājs: Zakiks
Random user photo

e46.lv minimeet 4.aprilis 2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Dzinējs, ieplūdes/izplūdes sistēmas
 Izdrukāt tēmu
Turbīnas, to remonts
railors2
Auto jau ir nochipots, bet gribas vel nedaudz vairāk dinamiskākai braukšaai.
karstā daļa ir uz 2 skrūvēm jau, tad ko tu domāji ar spiediena caurule?

AF
Tas ka nočipots tas ir apsveicami, bet uzliekot šo turbīnu tev vajadzēs nopietnāk piestrādāt pie softa lai tas motors izdotu griezes līkni kura būtu daudz maz pielīdzināma labai. Pretējā gadījumā nav vērts vispār ķerties.

Ar spiediena cauruli, domāju to cauruli kura iziet no turbīnas un iet uz intercooleru.
Jāatzīmē ka no Е60 p turbīnas korpuss nav diez go pateicīgs lai to novietotu iekš e46. Vieglāk uzlikt no e65vai no stock e46 m57tu
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

lauris
Kāds varētu būt iemesls pārāk lielam turbo spiedienam 3.0d ja turbinas ģeometrija staigā un solenoiids arī apmainīts bet izmainju nav.. jav iepriekš rakstiju tik kādam nepatika kurā sadaļā

uldisa
paturpināsim - paskaties vai uz vietas gāzējot kustās turbīnas ģeometrijas regulatora tjaga - gājiens ~1,5 cm

P.S AF - tev laikam tēmu ierobežojums stāv, jo manā uztverē labāk tēmā ir 30 posti par lietu un 20 tēmas, nekā 1 ar 9999 postiem, no kuriem 6666 ir ne pa tēmu,
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

lauris
Kustas jā .... itkā liku no ejoša auto spiediena datčiku bet tāpat nekas nemainijās

lauris
ģeometrija ar brīvi staigā neķeras.. liekas ka vipār neslēdz nost turbīnu visu laiku viņa moči pilnā jaudā

uldisa
es jautāju - vai gāzējot viņa kustās - ja jā tad turbīnas ģeometrijas problēma...

AF
Piešķiļot un noslapejot tai ķepai ir pilnīgi jānostaigā- gājiens aptuveni 8-10mm , ja nav vai mazāk, tad meklē mehānisku problēmu
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

lauris
tā kāja nostaigā...

uldisa
nu tad meklē citu turbīnu...

AF
Tik pat labi map sensors var melot.

uldisa
tak palasies - megāniskais manometrs...

railors2
sveiki, interese neliela palidziba, sodien nebija ko darit, samainiju ellu un par cik sen biju nopircis, uzliku sporta filtru papercross. Kad visu saliku, izbraucu peksni turbina nesledzas klat, noardiju visu, biju iespiedis vakuma trubu, pec tam samainiju vinu, bet vng nav jauda... Varbut kadam ir kadi ieteikumi, kas pie vainas, vai kas tads bijis.

uldisa
piedarbinot auto turbīnas regulators ievelkas uz iekšu? ja nē meklējam vakuma problēmas tālāk...

railors2
Mistērija atrisināta, par cik sporta filtrs ir nedaudz garaks, un man massinieks bija uz 1 skrūves, aukstais gals bija novēlies nost

EdgarsM330D
Labvakar! Man ir problēma ar turbinu, tā noprotu.. lieta tāda, pie "pedal to metal" nāk papildus tāda jocīga skaņa. Lasīju iepriekšejās lapās, tostarp arī pirmajā, ka tam ir kāds sakars ar to, ka man auto tā īsti neverās kā vajag + dūmošana nedaudz neadekvāta. Meklēju youtube kādu piemēru ar to skaņu, īsti nesanāk atrast, tikai tik cik tas, ka viņa svilpo labi daudz. Varbūt kāds var paskaidrot no kā rodas kaut kādas blakus skaņas bez svilpes, ja iet kaut kas uz beigām? Esmu saskāries ar ļoti ausīm nepatīkamu svilpienu un tādu jaudas zudumu, ka auto neiet vispāŗ, bet te šķiet ir savādāk..

Paldies

AF
Ja ir dūmi un svilpošana ieteiktu sākt ar vislētāko, pats pārbaudi vai kaut kur nepūš garām.

uldisa
a kas ar katalizatoru? izņemts? kas ar viņa bunduli?

matiss98
Sveiki, 330D 2003. Gada. Gaisa trubas visas vienā eļļā, truba no turbīnes, kas iet uz gaisa filtru arī pilna ar eļļu, pa izspūtēju arī nāk kvēpu mākonis visu laiku. Turbīne pie vainas?

AF
Ella tur var būt, jautājums cik tas ir daudz? Tā ka līst no krāna?

Un kvēps var būt no daudz kā, sākot no cauruma ieplūdes sistēmā, beidzot uz nepareizu čipošanu.

Atgriezties forumā: