e46.lv

October 21 2019 08:06:23
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 70
· Lietotāji: 4
andissukis
dzhonsons
klaavis
skrap

· Vispār lietotāji: 5,216
· Jauns lietotājs: Wilsons37
Random user photo
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Xenon / Bi-Xenon lukturi
edw
Man 2004. gada beigas, ir horizontālā regulējšana, bet vai vertikālā? :confangry:

Vai arī otrādi? Pats tikko samudijos :D:D

labaiss
FIB rakstīja:

Man ir 2000. gada beigas un manam auto ir gan vertikālā gan horizontālā regulēšana !

Interesanti. Tad respektīvi ,braucot un grozot stūri ,lukturi grozas līdzi? Savādi.Cik esmu pētijis, tad tikai feislifta lukturiem tas bija pieejams..

tikko atradu interesantu padomu : The headlight switch must be in the "A" (automatic) position -- turning the headlight switch to the "On" position will auto-level the headlights and turn them on, but they will be fixed straight ahead and not turn left and right.

FIB
Nē,negrozās līdzi,bet var regulēt cik tālu lukturis spīd uz ceļa malas pusi !
Jaunas auto rezerves daļas !

labaiss
FIB rakstīja:

Nē,negrozās līdzi,bet var regulēt cik tālu lukturis spīd uz ceļa malas pusi !

Nu tas jau, manšķiet ir iespējams, gandrīz visiem auto. :D
Es jau domāju,ka kaut kas nav kā vajag. Adaptīvie lukturi grozas līdzi grozot stūri, attiecīgi braukšanas ātrumam.
Kā jau minēju, tad tie ir tikai facelift lukturiem (coupe/cabrio) izpildījumā..

ArtE46
LabrītWink

Ir radusies problēma. sāka raustīties xenons, abi lukturi vienlaicīgi, ieslēdzot tālās gaismas raustās ~ik pēc 5 sekudēm, raustās tikai xenons tālās un miglas neraustās

ko ieteiksiet :naac:

marchello
visticamāk iet uz beigām xenonu bloki

ArtE46
abi reizē? bij doma ka kāds gaismu bloks, bet tas laikam ir sledzishvz

marchello
Jā gaismu bloks ir aiz slēdža. Nu visādi var būt, jāskatās.
Tev liktais xenons vai oriģināli nāca?

Caspers
Oriģinal laikam. Vismaz skatoties tā bija, sīkāk pēc VIN viņam tad jāskatās.

ArtE46
marchello rakstīja:

Jā gaismu bloks ir aiz slēdža. Nu visādi var būt, jāskatās.
Tev liktais xenons vai oriģināli nāca?

originālie,
varbūt kādam ir pieejams šis bloks lai varētu pārbaudīt?

Re5tepa
ja original, tad visticamāk spuldzes iet uz galu.

Caspers
Nedomāju kad tur ir spuldzēs vaina, jo abas lampas viņam mirkšķina vienlaicīgi..

2% kad bloki var abi nobeigties, domāju kad vaina ir kaut kur citur.

TurboB
es domāju, ka visticamāk kādos štepseļos ir zaļais iemeties hvz
e46.lv/images/watermark.png

FIB
man arī ir problēma ar mirgojošām tuvajām xenona gaismām,kā ieslēdzu tuvos,tā šie kādas 4-5 reizes nomirgo tad iedegās,bet ja iedarbinot dzinēju pagaida kādas 10s,tad slēdz tuvos iekšā nekas nemirgo,hvz,es arī netieku gudrs,kas pa vainu !

ArtE46
mēģināšu nomailīt spuldzes un blokus, bet kkā neticas ka vaina ir uzreiz abās pusēs un raustās vienlaicīgi .

FIB tev drošvien aķītis iet uz beigām jo lampām nepietiek jaudas lai palaistos

FIB
nu hvz,aķi es tieši kādu mēnesi atpakaļ nomainīju,pirms tam bija sūdīgs aķis un tāda pati problēma bija

edw
Neticu kaut kā par aķi, jo xenons patērē daudz mazāk enerģijas nekā parastā spuldzīte! Respektīvi, ja viņam raustās viņas dēļ akumulatora, tad par to, ka pielaidīs auto var nesapņot Wink

ArtE46
tad kad xenonu ieslēdz, pirmās pāris sekundes kamēr spuldzes uzsilst, viņš patērē ļoti daudz

Leila
Sveiki čaļi! Vēršos pie jums gudrajiem pēc padoma. Man stāsts arī ir saistīts ar tuvās gaismas raustīšanos. Tas izpildās tā-braucot pēkšņi izdziest labais xenons, es ieslēdzu/izslēdzu gaismas un viss atkal kārtībā, pēc brīža atkal izdziest, tas pats,izpildos ar iepriekš minētām manierēm un atkal viss ok, uz laiku tad pēkšņi izdziest otrs-kreisais xenons, un tā visu laiku. Apnikušas šīs izdarības.
Biju servisā nomainīju xsenona blokus, slēdzi salonā un bez pārmaiņām...brrr... nu kas tur ir pa vainu ka tā raustās lampas. ???? Sāk jau apnikt, šis murgs......
Palīdziet atrast atbildi.
P.S Servisā rausta plecus un neko nezin.

ArtE46
spuldzes arī mainīji?

savam novērsu raustīšanos ar gaismu bloka nomaiņu, takā xenona bloks nekur nebij pieejams uzliku no parastā, tagad ja nav pārbaudītas bremzes un ieslēgtas gaismas ,uzrādās ka nedeg spuldzes
Mainījis(usi) ArtE46, 09.10.2012 16:47
Benzīna/dizeļu sprauslu pārbaude/remonts -> pm
DieselArt

Atgriezties forumā: