e46.lv

September 18 2019 22:42:15
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde
Cabrio M Package
Cabrio M Package
e46 studio photos
Onlainā
· Viesi: 49
· Lietotāji: 8
AtomLV
devilangelo
Jonjis
Laacis
Makleins
patsr
RL90
zvirbulis

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Elektrolietas, elektronika
 Izdrukāt tēmu
Xenon / Bi-Xenon lukturi
mrmaarelis
pāris dienas atpakaļ guvu pieredzi, ka nevar motortelpu mazgāt ar karcheri..
rezultātā paliku ar vienu nedegošu tuvās gaismas xenonu.
vairākas reizes atvienoju un pievienoju kabeli kas aiziet uz spuldzi, kā arī samainiju abas spuldzes vietām - abas veselas, vienkārši nedeg viena puse.
no mitruma xenona bloks aizgājis pie dieviem? varbūt kādam bijis līdzīgi

FIB
Mazgāt var, tikai vajag to.visu darīt ar saprātīgu spiedienu.

Paskaties, varbut vnk ar spiedienu kads vads norauts
Jaunas auto rezerves daļas !

STA
mrmaarelis rakstīja:

pāris dienas atpakaļ guvu pieredzi, ka nevar motortelpu mazgāt ar karcheri..
rezultātā paliku ar vienu nedegošu tuvās gaismas xenonu.
vairākas reizes atvienoju un pievienoju kabeli kas aiziet uz spuldzi, kā arī samainiju abas spuldzes vietām - abas veselas, vienkārši nedeg viena puse.
no mitruma xenona bloks aizgājis pie dieviem? varbūt kādam bijis līdzīgi

Izzuus un viss buus kaartiibaa,vismaz man taa bija Smile

ozindziss
Ir kādam bijusi ķibele ar orig. xenonu,kad pēc lampiņu maiņas panels sāk izgaismoties kā x-mas eglīte?!
Rāda,ka nedeg abi tuvie,lai gan deg tuvie xenoni Frown
inbox.lv/albums/i/ingars.ozols/e46-330d/panels.sized.jpg
Jaunas auto/moto/suv riepas--->PM

defekc
shitads errors raada arii ja nedeg kaads gabariits vai taalais. paskaties shtekerus

E46xd
Man tāds pats geremojs, bet tikai dažreiz. Piešķilu un rāda aizmugurējie lukturi nedarbojas, kaut gan viss tip top. Pēc pāris sekundēm nodziest. Smile Ko sākt skatīties?

Jurciks
domajams, tas deelj numura apgaismojuma!

Kaspars
Bieži vien tas ir dēļ aizmugurējo lampu sakusušā vada un zemējuma problēmām. Šeit sīkāk http://forum.e46f...p?t=533309

E46xd
Jā, numura apgaismojuma lampiņas ir ieliktas zilās. Vaina lampās vai pašā apgaismojuma sistēmā? Numurua apgaismojums itkā deg bez nekādām problēmām.

defekc
ja iebaazi diozhu spuldzes numuram, tad buus vajadziiga pretestiiba starpaa, lai neraada kljuudu.

E46xd
Jā ir diožu. Ko iesaki? Pirkt citas spuldzes vai tur var ko darīt? Un cik tas būtu veselīgi atstāt šīs esošās?

defekc
nomainot uz citaam diozhu, nekas nemainiisies. jaaliek vienk pretestiiba virknee. tev noteikti arii taas diodes tizli vibree/raustaas, to arii pretestiiba atrisinaas.

e2xd
jāpērk diodes jau ar iebūvētu pretestību, es ņēmu:
http://www.ebay.c...mp;vxp=mtr

vai

http://protuning....nklang=en#

pats apgaismojums arī būs labāks

TRAKAIS
Sveiki

Takā es te jauniņais,tad nezinu vai pareizā vietā izveidoju tēmu.

Lieta sekojoša nedeg viena tuvā gaisma, lampiņa vesela,drošinātāji arī kārtībā.

Laumiic
Ev- kas tur bij pa figņu, ka xenons tuvais noraustās (braucot)? Viens iemesls varētu būt, ka atkal aķis sēžas nost.. cits iemesls varētu būt, ka...? kas vēl?

twitter- Laumiic
Orkaans
Man tā raustījās ,kad xenona lampiņa gāja uz beigām! Nomainīju un vairs neraustījās Wink

Laumiic
bet man regulāri abas reizē (60 km ceļa posmā 2 x vismaz) it kā vienu laiku bij miers (toreiz pa citu štelli aķis bij lādēts).. un tagad atkal sākas..

twitter- Laumiic
pievelna
Man dēļ mitruma viens izslēdzas. Ieslēdzot un izslēdzot gaismas atkal strādā. Vienam lukturim kaut kas ar silikonu darīts, veidojas kondensāts. Vāciņi ir uzlikti, nesvīst?

Caspers
Laumiic rakstīja:

bet man regulāri abas reizē (60 km ceļa posmā 2 x vismaz) it kā vienu laiku bij miers (toreiz pa citu štelli aķis bij lādēts).. un tagad atkal sākas..

varbūt pats gaismas slēdzis iet uz beigām Smile

TRAKAIS
Light Control Module-Kur atrodas šitā štelīte?

Atgriezties forumā: