e46.lv

September 18 2019 22:43:41
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 51
· Lietotāji: 9
AtomLV
devilangelo
Jonjis
Kohinsh
Laacis
Makleins
patsr
RL90
zvirbulis

· Vispār lietotāji: 5,197
· Jauns lietotājs: JanisStas
Random user photo

minimeet Jūrmala @ 12.06.2014
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Piekare, bremzes
 Izdrukāt tēmu
Gultņu maiņa
arturs007
Rudenko rakstīja:

Vajag palīdzību jo vairs roka necaļas uz to bmw! Sākās ar to ka aizmugurē kautkas gaudoja, padomājām gultnis un tā tika nomainīti visi 4 gultņi pa riņķi un gaudoša nebeidzās tad nomainijām reduktoru un atklal gaudo. Vakar nomainijām kardāna gultni un atkal 0 rezultāta gaudo. Kas tas varētu būt?

Aizbrauktu uz normālu BMW servisu, nebūtu tādu problēmu :naac:
Pašdarbība izmaksā bieži vien vairāk :D

Rudenko
biju arī servisā tur par kardānu ne vārda nedzirdēju...

arturs007
Godīgi sakot, pats nezinu, kā kardāns spētu gaudot, pa cik karājošo gultni jau mainīji.

Rudenko
Arī tam nevisai ticu. Viss kas varēja gaudot ir samainīts. Paliek tikai kardāns un pusasis, atpakaļceļa vairs nav, jāiet līdz galam :D mainot reduktoru tikai samanīts arī spararats ar sajūgu, kārbas pini, kulises remkomplekts, eļļes kārbā, reduktorā. Tagad auto braucās gandrīz kā jauns tiakai tā gaudoņa besī :D

BUHARDI
Nomaini riepas :D nopietni

Vintage
Es saku ka 90% riepas, tev gadījumā nav runflat uzliktas? Kad man bija runflat gaudoja nenormāli, pēc nedēļas uzliku Hankook Ventus un visa gaudošana beidzās, man gaudoja nejēgā pie 60-80km/h robežas. Smile

Stachels
Rudenko rakstīja:

Vajag palīdzību jo vairs roka necaļas uz to bmw! Sākās ar to ka aizmugurē kautkas gaudoja, padomājām gultnis un tā tika nomainīti visi 4 gultņi pa riņķi un gaudoša nebeidzās tad nomainijām reduktoru un atklal gaudo. Vakar nomainijām kardāna gultni un atkal 0 rezultāta gaudo. Kas tas varētu būt?

Pie kāda ātruma gaudo?
Aizmugurē sēžot nevar saklausīt vsm kurā pusē?

Arvids
Man ļoti gaudo priekšā 50-60 km/h, arī domāju, ka gultnis, nopirku, labi, ka neuzliku :D Pie vainas riepa.

Rudenko
iepriekšējā lapā jau rakstiju ka mainīju riepas liku gan ziemenes pilnīgi jaunas mīkstas 205/55 r16 kumho izen utt... gaudo vislaik pilsētas režīmā ir vistrakāk virs 100 liekas ka ir klusāk. vienīgais moments kad negaudo ir kad 3 normāli vīri sēž aizmugurē :D

edis_mbw
iespējams tad pusasis vai kardāns? :hmm: ja jau reduktors, riepas, gultņi mainīti, citas kustīgas detaļas nav un gaudošana beidzas kad svars aizmugurē, respektīvi kardāns un pusasis atrodas savādākā leņķī hvz

Rudenko
pa brīvdienām noņems kardānu un pavilks trosē un pastīsies kas notiks. par gaudojošām pusasīm nekad nav dzirdēts :crazy:

koni4jo
Tak gultņu gaudoņa ir acīmredzama, kad braucot gaudo pagrozat tak stūri ibio, var bez problēmām noteikt kurš gaudo, nāv jāmaina puse hadenes tamdēļ. reduktora gaudošana vismaz parasti ir diezgan spalga kā ikarusā to arī būtu jādzird.
Šajā laikā, ja virsū ir vasaras riepas viņas var gaudot, dūkt un taisīt citas skaņas, jo gumija ir sacietējusi dēļ zemas temperatūras, ja uzlikt vietā citas vasarenes gaudoņa var arī palikt.

kaaaarlis
Gribēju šodien nopirkt priekšējo gultni, bet apstājos pie tā, ka ir divu veidu - gultnis, kuram ir sakars ar abs un tādu, kam ar abs nekāda sakara. Tā vismaz man pārdevējs izstāstīja. Tad kāds īsti ir vajadzīgs ?

MAXixt
Nav nekadi tur veidi, ir M3 un visi parejie.31226757024 det num.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

kaaaarlis
Varbūt ir kāds servisa čalis vai zinātājs tam, kāds ir pakaļējā gultņa numurs/kods? Noteikti šajā čatā to var atrast, bet laiks ir ļoti ierobežots un ceru uz palīdzību.

emc
Ja der visiem vienāds, tad: 33412295519
Love my e46! :love:

AF
Uz 3.0i/d un m3 ir savi gultņi
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

kaaaarlis
Pasūtīju gultni pēc augstāk minētā koda, bet gros auto saka, ka nevar nomainīt, jo esot 2cm par lielu. Tad ko es vispār esmu nopircis ? varbūt kādam viņu vajag pa piecīti ? :D

essential
Ja tu par aizmugures gultni, tad tu pēc koda esi nopircis 3.0/3.0d gultni :D
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D

Dzontars
Braucot taisni pec 50 no priekšas nāk skaņa tāds kā tirkšķis, uz vienu pusi vairāk uz ortu mazāk, pārbaudīju gultņus tie ir itkaa okey,
Joks arii taads ka Dažreiz ir dažreiz nav skana???
Mmmm...?

Atgriezties forumā: