e46.lv

October 23 2019 07:23:25
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 37
· Lietotāji: 3
ficux
Matysy
Sandzha

· Vispār lietotāji: 5,217
· Jauns lietotājs: Danielchannel
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Piekare, bremzes
 Izdrukāt tēmu
Gultņu maiņa
RaL
Ja pareizi sapratu noīpašnieka, tad graboņa esot izspiežot sajūgu hvz
Rīt pats varēšu pārliecināties, bet gribētos vispirms zināt, kā varu pāraudīt to izspiedējgultni :D

Laureens
Man peec skanjas liekas, ka gaudo kreisais aizmugureejais gultis, bet grozot ruleti skanja nemainaas. Jo aatraak brauc, jo vairak krit uz nerva.

Jautaajums - ja tas ir aizmugurejais gultis, grozot stuuri skanjai butu jamainaas?

krnls
varbūt jā, varbūt nē :shura:

www.EsKaspars.lv
Laureens
kraanel, es nevaru pasutit detalju ar "varbuut jaa, varbuut ne" :D mani nesapratiis :D

edw
Nav riepas nodilušas vairāk no iekšpuses, nekā ārpuses?

Tad parasti arī ir nepatīkama dūkoņa.

Laureens
Pirms 2 nedeeljaam samainiju. Un skanja jau bija pirms tam, bet ta ka vairak braucu ar Mo, atliku sho mokosho jautajumu. Laikam meetaa kads jaseedina blakus un jaastaasta "Re, kaa man duuc" :D :naac:

Laumiic
Es lieku uz gultni.. jo vīram autiņš ar šitā pat tagad gaudo.. jo ātrāk brauc, jo vairāk krīt uz nerva.. :D

Un, manuprāt, gaudojošu gultni nevar sajaukt ar kaut ko citu.. :lol:

twitter- Laumiic
Laureens
Ha, man vakar Mo sāka brakšķēt. Sāku kliegt un raudāt watsappā..puikas lika stafkas ka gultnis. Vakarā sāku skatītes...hlopts - zobrats skrūvējas vaļā un taisa skaņu flap, flap :jack:

Lūk, es arī domāju ka Bandīta gadījumā tas ir gultnis, jo kas gan cits tur ātrumam palielinoties var kutināt man nervu. Turklāt ko maina dibenam stūres kustināšana - neko taču, vai ne? Līdz ar to dibena gultnis sēž un kauc dziļi netraucēts. Ne?

kar4a
Kādu firmu labāk ņemt priekšējie gultni?
31226757024

AF
Swaf, febi, skf, trw,srt
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Doping
kar4a rakstīja:

Kādu firmu labāk ņemt priekšējie gultni?
31226757024

SKF 70€
Ir uz vietas Wink

Ir arī OPTIMAL 40€ arī uz vietas.
Pārdodu jaunas auto rezerves daļas par labām cenām!!!

chornis
Sveiki, vakar nomainiju aizmugurējo gūltni viss forši, gribu paņemt no kastītes uzgriezni, lai pievilktu to gūltni un ko es kastītē pamanu? To, ka kastītē stāv jaunais sprostgredzens kuru esmu aizmirsis uzlikt un viss jau ir salikts ! :faceoff: Angry

ko darīt ? raut visu ārā, pirkt jaunu gultni un visu no jauna ? vai var iztikt bez sprostgredzena? :confangry:

modjo
Kā tu iedomājies iztikt bez sprostgredzena. Viņam tur jābūt, ja nevēlies braucot riteni pazaudēt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

AF
chornis rakstīja:

Sveiki, vakar nomainiju aizmugurējo gūltni viss forši, gribu paņemt no kastītes uzgriezni, lai pievilktu to gūltni un ko es kastītē pamanu? To, ka kastītē stāv jaunais sprostgredzens kuru esmu aizmirsis uzlikt un viss jau ir salikts ! :faceoff: Angry

ko darīt ? raut visu ārā, pirkt jaunu gultni un visu no jauna ? vai var iztikt bez sprostgredzena? :confangry:
nav variantu Wink būs tev mācība
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Identy
Braucot uz 40-60km/h tāda spalga rūkoņa nāk no aizmugures šofera pusē, cik saprotu tas ir gultnis? Nekas cits nevarētu būt? Un braucot virs 100km/h rūc aizmugure spiežot gāzi, kad pedāli atlaiž tad klusām ripo. Un viss auto mazliet vibrē. Kas varētu būt? Karājošais gultnis?

AF
Reduktors

Identy
Reduktoru mainīju

AF
ratus esi labi pievilcis?

Identy
Protams, turklāt tas izskaidrotu vibrāciju, bet ne rūkoņu

MiniSausins
Sveiki Biedri !

Varbūt bik ne pa kjeksi,bet Ir sekojošs jautājums -Vai aizmugurēja stupica no e36 derēs e46 ?
Vizuāli izskatās identiskas!

Atgriezties forumā: