e46.lv

October 23 2019 05:11:16
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 16
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,217
· Jauns lietotājs: Danielchannel
Random user photo

minimeet 19.06.14
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Piekare, bremzes
 Izdrukāt tēmu
Gultņu maiņa
Hawk_lv
Ka tik tev Solvita A. nav ielīdusi bagānā un neūjina (negaudo) :emo:
uk.itvnet.lv/article/zinas/572254_980x420.jpg

Ir samērā grūti pateikt no kā tā skaņa nāk aprakstot viņu, bet pa lielam tie varētu būt gultņi.
šaubos ka kardāns diži varētu gaudot jo piekaramais gultnis parasti kad nolietojas sāk klabēt nevis gaudot. Liela iespēja ka reduktors vai arī kāds no ratu gultņiem, nekāda raķešzinātne jau tur nav. Paņem kādu draugu.. un noliec pasēdēt aizmugurē un lai klausas un ausas braucot.. un meklē no kurienes skaņa varētu nākt, vai arī vienkārši aizved pie kāda uz servisu, lai izkrata pārbauda ritošo + gultņus.. iespējams tas likvidēs problēmu, ja nē nu tad kāda no gultņu maiņām auto jau nu par sliktu nenāks.
Auto rezerves daļu sludinājumi - http://ards.lv
Programmu, App'u,mājaslapu un sistēmu izstrāde - http://dzundza.lv/

http://dzundza.lv
Miiix
kādam ir gadījies, ka aizmugurējo ratu pēkšķošas pīles apsēdušas?
efekts/defekts identisks: https://www.youtu...voRqmVB2sM

sākumā likās, ka stāvbremze ķīle, viss nomainīts, bet bez izmaiņām. tagad liekas, ka gultnis varētu būt pie vainas, bet vai tiešām...

naikijs3
iespejams ka blekis berzas iespejams , varbut nedaudz esi palocijis..man arii taa bija..palokis blek kai aiz diska staav!...iespejams malas berzas diska berzas..ari pret to bleki

MM
iespejams ka blekis berzas iespejams , varbut nedaudz esi palocijis..man arii taa bija..palokis blek kai aiz diska staav!...iespejams malas berzas diska berzas..ari pret to bleki

Šis koments noteikti netapa skaidrā prātā :lol:

modjo
Noformulēts neveikli, bet tiem kas to ir darījuši, doma skaidra:naac:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Miiix
Doma skaidra, bet arī aizsargbleķis 3x pārcilāts un nebūs viņā vaina Sad

zr325
Sveiki, lieta sekojoša, braucot pie atruma virs 40km/h no aizmugures, labās puses nāk nelāga skaņa, varētu būt gūltnis beigts?Pie 90kmh gaudo aizmugurē kā traks, .Ja ta ir gūltņa vaina cik km vel var nobraukt lai nesalaistu vel vairāk ko dirsā, vai mainīt tulīt pat uzreiz?Ja jāmaina ,tad mainīt tikai to vienu gūltni vai abus?

P.S Laimīgu jauno !drink

arturs007
Nu tā ir laimes spēle, kad pilnībā noķīlēs, vai izjuks, range rover ir tā slimība, tik tur gultnis izjūk un tas irļoti bīstami. Ja ir iespēja, pārbaudi brīvkustību pie pacelta rata.

Maini vienu Wink nav jēga remontēt to, kas iet.

Dudinaataajs
!

mazaisarvits
hello visiem.. gribēju ujzvaicāt, kāda brenda riteņa rumbas gūltņus labāk būtu pirkt? paldies jau iepriekš.. Smile

AF
FAG
Skf
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

arturs007

++ :super:

Ra
Nesen pirku gulti aizmugutei. Īsi pirms veikala slēgšanas un paņēmu to kas bij uz vietas snr vai sng netceros.
Bet atverot kasti uz gulņa skaisti marķēts fag.
Jautājums - tas reāli ir fag gultnis kreisajā kastē vai kreisais gultnis ar fag marķējumu?

AF
Fag gultņos citā iepakojumā jā tā var būt.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Ra
Sanāk ka esmu nopircis fag gultni par snr vai kā viņu tur cenu:yo:
Baigi stipri lētāk jau nebija kādi 6 eināri.

Rudenko
Vajag palīdzību jo vairs roka necaļas uz to bmw! Sākās ar to ka aizmugurē kautkas gaudoja, padomājām gultnis un tā tika nomainīti visi 4 gultņi pa riņķi un gaudoša nebeidzās tad nomainijām reduktoru un atklal gaudo. Vakar nomainijām kardāna gultni un atkal 0 rezultāta gaudo. Kas tas varētu būt?

kruumuedgars
Riepas:lol:

Rudenko
aizmirsu pierakstīt tās ar tika mainītas :D

proTEST
Man šo problēmu atrisināja, kad nomainīju pašu kardānu.
Kardānā bija lufte un tas veidoja gaudoņu.
Pirms tam arī izgāju visam tāpat cauri kā tu. :D

Rudenko
nopietni?! vot par kardānu es nekad un nemūžam nebūtu iedomājies! tikai tāds sīkums ka jāatrod kardāns bez luftēm :D pēc visa kam izgāju cauri meklējot vainu es vairs nekam neticu :D tas tiešām varētu būt kardāns? es tam nevisai ticu, bet varbūt... jo palielam tur vairs nav ko mainīt izņemot pusasis kurās arī ir luftes :D

Atgriezties forumā: