e46.lv

September 26 2017 15:49:12
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 Individual
Onlainā
Random user photo

minimeet @ 30.05.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Kardāna krustiņa maiņa
reinis28
Cik aptuveni izmaksā kardāna krusteņa maiņa un vai tas e46 kardānam vispār ir izdarāms?

Garais
Tu domā to savienojumu pa vidu?

reinis28
Jā!

MAXixt
Laikam kardans lv saucas sia, kardana restauracija 120-200eur
BMW Autoserviss

modjo
Nezinu kà tavam modelim, bet cik redzu no sludinàjumiem, cits lietots maksā ap 60 eur.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

ivarings
Auto: M43B19 318i 1999. Gads - sedans
Kāda izmēra krustiņš nāk blakus karājošajam gultnim?

Doma nomainīt, bet nezinu kāds tur nāk iekšā pēc izmēriem..
MOTOREĻĻAS, FILTRI, DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMI, AKUMULATORI PAR VAIRUMTIRDZNIECĪBAS CENĀM! + free shipping
Tel. (+371) 26230101

naikijs3
tak liec lietotu un vis bus oki! protams , lai lufte nav....

ivarings
Jauns maksā + - 10€

Kāds vēl lietots!
MOTOREĻĻAS, FILTRI, DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMI, AKUMULATORI PAR VAIRUMTIRDZNIECĪBAS CENĀM! + free shipping
Tel. (+371) 26230101

naikijs3
pats krustins?

ivarings

Tel. (+371) 26230101

AF
kurā vietā var atsevišķi krustiņu dabūt>?
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

reinis28
Man arī šis vēl joprojām aktuāli. Sāk likties, ka sāk palikt arvien sliktāk.

ivarings
AF rakstīja:

kurā vietā var atsevišķi krustiņu dabūt>?

Visos veikalos kur tirgo gultņus!

http://www.skf.co...index.html
http://e-autoplus...sh-sarniri
Un ta tālak!
Tel. (+371) 26230101

AF
blec vot lošara :D jau 2 gadus pēc kārtas gultņu veikalā pētu šo te krustiņu un nevaru izfīrēt savā galvā, kam tas domāts, kkādam hidrauliskam sūknim, vai 4 galu virzulis, nē ble - faking krustiņs tā izskatās - kad ir jauns :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

ivarings
Es ceru ka mēs nerunājam par divām dažādām lietām, bet ja par šo pasākumu prasa 200€, tad man nav ko teikt... :shura:
http://youtu.be/x...
Tel. (+371) 26230101

AF
nē nu 200e par pilnu restaurāciju + balansēšanu Wink

ivarings
Bet ja kardāns vēl nav demontēts un atliek atmetkas, un pēc tam visu saliek 1 pret 1 atpakaļ, balansēt itkā nevajadzētu.. doma
Tel. (+371) 26230101

AF
vecam kardānam jebkurā gadījumā vajag balansēt, bet nu man piemēram ir pārmetināts kardāns un neesmu neko balansējis, un kkā pie 230 nejūtu neko.
Protams ka vibrācija kkāda ir un tas piš pasākumu, bet mums Latvijā nav ceļu pa kuriem braukt stundām ilgi ar ātrumu 130km/h lai tas tik tiešām atstātu jebkādu iespaidu :D mans viedoklis

modjo
Vai tad Lt nav blakus? Klaipèda- Viļņa ceļš ir labi velkams. Reizēm sanāk pabraukt.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

Re5tepa
Tev darbs - mājas uz tā ceļa?
cik bieži ir tas reizēm?!

Atgriezties forumā: