e46.lv

October 21 2019 07:38:41
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 58
· Lietotāji: 1
AF

· Vispār lietotāji: 5,216
· Jauns lietotājs: Wilsons37
Random user photo

minimeet @ 30.05.2013
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Salons, apsilde/kondicionieris
 Izdrukāt tēmu
Salona grabēšana...
ivarings
jāpamēģina ar to krūzas variantu būs! :D

modjo
Limlenta jau vel neko, ja atceros ka zigulim porolonu pie gumijam limejam, un silto segu zem paklaja skanas izolacijai ieklajam. Rezultats bija:super:
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

ivarings
Vispār tās gumijas jaunas var nopirkt? Smile

ivarings
Es nezinu kā citiem, bet es kad uzsniga sniegs sajuku prātā. Mašīnā kautkāda debīla skaņa no aizmugures parādījās. Pārlasīju salonā visu aizmuguri! :lol:
Izrādās ka ledus piesalsts pie aizmugurējā stikla gumijas, un auto braucot pa nelīdzenu ceļa segumu tas stikls tajā gumijā padodas un tas ledus visu laiku krakšķ salonā! :D

pedro
ivarings - man tas pats, riktīgi tracina, bet pagriežu skaļāk muzonu, tad dzirdēt nevar :D

steinmanisk
Mar arī tas pats - pirmo reizi, kad izdzirdēju, likās, ka stiklam kirdik, bet tad arī sapratu, ka pie vainas ir ledus. Par laimi,ik pa brīdim ir atkusnis :D

modjo
Tas ledus veidojas kustot udenim notekot un sasalstot. So biju jau atkodis, tapec meginu iespeju robezas to nahrenizet pie atverta grabaznieka. Ja nemaldos kaut kur bija saraksts, tiesa parpublicets no amisu saita, ar tipiskam salona skanam, to iemesliem, un likvidesanas iespejam. Man vienu bridi saulesbrillu kastites vaks taisija ciparus aizverta stavokli.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

ivarings
Ja atrod linku, tad pamet arī parejiem.. Smile

Anrijs
ivarings, norm nolime, nekada skirbas nav Smile

Nauris
ko varētu izdarīt lietas labā lai negrab 'štorka' kad ir pacelta? (izņemot to ka nolaist :D)

VitaLjikS
Tur kur seza gumiju kkadu uzliec, lai viss butu pa glauno Smile

Chera
Tātad radās problēma!
Sekojoši salona pa vidējām ventilācijas lūciņām nāk interesanta skaņa ārā un visbiežāk pie zemiem apgriezieniem (Skaņa ir tāda itkā kāds vadiņs būtu kautkur pie kāda ventilatora ārā piespiedies un visu laiku sitas gar viņu) Negribās ārdīt visu salonu āra nezinot kāda problēma :D
Varbūt kāds ir saskāries?

bafonss
vajag noņemt paneli, lai tiktu pie ventilācijas šahtām, mīļotā man gredzenu ielidināja . Pie kā vērsties pēc palīdzības un cik tas izmaksās?

Ja vien nav izkritis pa kādu caurumu...

AF
Nu nekur viņš neizkritīsWink bet visas šahtas tagad ir jāizņem
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

123tarakans
Chera man kkas līdzīgs bija- pamēģini- http://www.e46zon...ngine-bay/

Chera
Nop! Šī problēma skārusi mani nebūs. Jau sen atklāju kur problēma, bet vienīgi aizvien nezinu viņas risinājumu. Pamanīju šaizi, kad liku sev jaunu maģi iekšā- Izrādījās, kad tā graboņa nāk no klimata kontroles panelīša un grab pat tad, kad auto ir noslāpēts:faceoff: Pats interesantākais, kad tagad vasarā nav pilnīgi nekādas skaņas, bet ziemā grab kā nenormālais :D

Andzzeys
Karoče, gads LV nobraukts ar tauringu un ar šķiet, ka viss sāk grabēt... durvis, pats par sevi, tur vnk jāpieķeras, bet ir lieta, kas vairāk uztrauc. Grab, pat ne grab, bet tā kā skrapšč pa asākām bedrēm braucot priekšā pie vējstikla - starp logu un torpēdu, tobiš centrālo paneli. Tur it kā ir tāda kā sprauga visa vējstikla garumā, bet reāli jau kko iestumt blīvēšanai jau ir nereāli, mmm? Ir kādam pieredze, jeb man vienīgajam šī "laime" trāpījusies? Gracias

pedro
Man arī tas pats. Šovasar bija doma nojaukt tur visu nost, bet tā arī nav sanācis.

R-M
nesen ar sev kko tādu pamanīju un ar nesaprotu kas un kpc, bet par laimi pagaidām tikai reti parādās šī čīkstoņa

Andzzeys
Skaidrs! Gandrīz jāpriecājas, ka neesmu vienīgais - tas ir, kāds varbūt arī pieķersies un atradīs, kas tur pa hu*ņu, un dos šo gudrību arī citem! Un, jā, pa parastiem bedrīšu ielāpiem un kanalizācijas vākiem uz ielām skaņa neparādās, bet tieši uz tādām asākām, naidīgākām bedrēm... uz Rīgas vēsturiskā bruģa Smile

Atgriezties forumā: