e46.lv

October 23 2018 12:14:04
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 36
· Lietotāji: 14
AF
alex7
andissukis
DaavidsB
emc
FIB
Germans
Kaasis
klaavis
R-M
tags
Titijs
z-street
Zarins

· Vispār lietotāji: 4,933
· Jauns lietotājs: Mescaline
Random user photo

Minimeet 07.04.2016
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Sajūgs
mfg
AF rakstīja:

Kaut arī tagad vairs neatceros cik un kādi tur parametri bija palikuši tam šliču garuma, vienīgi tas fakts ka man tas ļoti nepatika ka izlēmu virpot spararatu, pirms liec visu uzmēri cik tad īsti dziļi uzsēžas spararats.

nav mana bilde,bet lai RE butu ideja kur domat talak

AF
Bildi nerāda
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

xaero
Sveiki. Kādi būtu varianti uzlikt uz e46 330d 135kw niknāku sajūgu? Par Sachs performance esmu informēts, meklēju lētāku alternatīvu. Pētot saderības savstarpēji dažādiem bmw modeļiem - tieši sajūga kurvim, sanāk ka uz mana modeļa der pat F10 530d ar 258hp.??? Par sajūga disku ir skaidrs, tas neder dēļ šlicēm. Vai uzliekot citu kurvi var gadīties, ka izspiedējs vairs neder ne manējais oriģinālais ne arī no tā cita komplekta, piemēram mainās kaut kādi attālumi? Un ja arī var uzlikt citu kurvi, vai tas dotu iespēju turēt lielāku griezi, ja disks paliek 135kw oriģinālais? Vēl it kā der e39 m5 sajūga komplekts, bet par to neesmu pārliecināts. Doma ir uzlikt čipu - tuvu maksimumam, ko no stock sprauslām un augstspiediena sūkņa var dabūt, tāpēc laicīgi gribu uzlikt nopietnāku sajūga komplektu, jo agri vai vēlu šitam pienāks gals. Kādi varianti ?

AF
Stock 135kw chipo kaut zili melnu, tāpat jauda nebūs tik liela, lai stock sajūgs neturētu.
Bet drošības pēc vari uzlikt kurvi no kāda daudz jaudīgāka 3.0d bmw.
Disks der tik tāds kāds ir.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

xaero
OK. Paldies par info. Un cik aptuveni NM ir griesti stock 135kw sajūgam?

AF
Hz, nav zinātniski pierādīts, bet no pieredzes, ap 500-550nm

erx
Neaizmirsti par spararatu kurš ari pieteiksies.lieki piebilst ka lietotie bus loterija
kad ber tad per!

AF
Lietotu veselu var teikt ka nav :D

ba1111
Sveiki! Ko varat ieteikt nākotnei! Turot kāju uz sajūga pedāļa, slīd sajūgs, ir aizdomas ,ka iet uz beigām! Kādu sajūgu lai izvēlas? Auto tikai izklaidei, m54b30 dzinējs!

AF
Ieteiktu neturēt kāju uz sajūga.

blackcat
Uz 328 kupejas atvieglināts vienmasas spararats, kurvis no 3.0d... Jautājums - vai vajag sajūga disku ar atsperēm? Cik liela starpība tajā pasākumā?

Jautājuma nebūtu aktuāls ja varētu viegli atrast 240mm disku ar atsperēm .
Izpētīju, ka e36 m3, e32 3.0 ir 240mm diski ar atsperēm bet intercarā nevar atrast neko kas būtu pieejams.

Kādam ir kādi citi varianti piedāvājami vai ieteikumi?

AF
Var arī braukt bez

naikijs3
jautajums 320d 2003 gads august 110kw, ar 6 gang karbu, sajugs 5 gang un 6 gang ir vienads? etkaa rada ka 240mm sanak vienads vai kaa? skatos lidz 2003 gadam iet cits kods sajugam bet tas ir letaks bet nevar isti saprast.. lidz 2003 gadam martam 21207531845 ; no 2003 gada marta - iet sis kods 21207575556 , ar ko vini atskrias var kurs pateikt?

Re5tepa
zinu ka neder.
man šķiet ka šlices atškiras.

MAXixt
Viss cits,nekas neder.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

Makleins
Braucot uz brīdi pazuda sajūgs, sanāk pizda sajūgam? Vai ir labojams?

AF
Gan jau izspiedējcilindrs tek

railors2
Interese, vai kads ir licis 330d 184hp sajuga komplektu sachs, luk vietā, vai viss der un nav nekada starpiba?

railors2
P.s atvainojos ka sajaucu topika vietu.

AF
Jā viss der

Atgriezties forumā: