e46.lv

September 18 2019 04:42:53
Navigācija

Reklāma
AMriepas.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 18
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,195
· Jauns lietotājs: Jevgenij Palych
Random user photo

e46 coupe
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Sajūgs
Qwerty25
Hey!
Kas par lietu varētu būt vakar ateicās bramzes izspiežot pilnā grīdā nedaudz bremzē. Šodien atkal nevar ielikt ātrumā sajūgs izspiest bet ātrumā ielikt nav iespējams sajūgs un bremzes pedālis ispiežot vispār bez nekādas mazākās pretestības kas varētu būt par vainu? Sajūgs beigts?

R-M
skaties bremžu šķidruma līmeni, vrb noplūde kaut kur vai gaiss sistēmā

Kaspars4596
Sveiki. e46 318d ir padedzināts sajūga disks bet pārējais ir labs (iepriekšējais saimnieks vainīgs) negribas mainīt visu sajūgu bet mēģināt ielikt lietotu sajūga disku. Kā tas sajietu kopā? nebūtu vēl sūdīgāk? Zinu ka labāk būtu mainīt visu bet auto ies uz pārdošanu un negribas baigi ieguldīd. paldies iepriekš.

INFINITE
Pirmkārt - protams, ka mainīt tikai disku ir stulbums.
Otrkārt - apzināti sūdīgi taisīt priekš pārdošanas tik nozīmīgu auto elementu arī ir stulbums. Karmai netici? Vienkāršāk nav pārdot kā ir, ierakstīt sludinājumā un nomest 200eur no cenas???

AF
Kaspars4596 rakstīja:

Sveiki. e46 318d ir padedzināts sajūga disks bet pārējais ir labs (iepriekšējais saimnieks vainīgs) negribas mainīt visu sajūgu bet mēģināt ielikt lietotu sajūga disku. Kā tas sajietu kopā? nebūtu vēl sūdīgāk? Zinu ka labāk būtu mainīt visu bet auto ies uz pārdošanu un negribas baigi ieguldīd. paldies iepriekš.

Kas par auto? Lai zināt kuru nepirkt.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

martinels
kāda problēma pārkniedēt to disku? būs kā jauns un nekād vain` es tā domāt.
minišosejas dampim tā darīju, jo M50 sajūga diskus vairs nevarēju ātrumā atrast
šite vedu: https://goo.gl/jK...

edit: grozs bija jauns un spararats M50 vienmasas, tā ka po,
tik nesapratu, kas ir nosvīdis....
Mainījis(usi) martinels, 29.08.2018 22:53

AF
Vaina tāda, ka 90% gadījumos kad sajūga disks ir beidzies vai nosvīdis vai kka savādāk beidzis savu funkciju- groza virsma arī ir sabojāta, piesvilinata vai deformēta un tā pat arī spararata .
Tas , ka tev viss ir zjbisj , tas ir tavs subjektīvais uzskats.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

uldisa
ja jau nevaram atļauties nopirkt jaunu sajūga disku - tad visdrīzāk auto nav priekš tevis...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Kaasis
Gribēju pajautāt, izspiežot sajūgu auto mazliet novibrē un ir dobja skaņa, ātrumi slēdzas labi, uzsākot ripināties ar 2. ātrumu nekādu trokšņu nav, tas varētu būt sajūga disks vai spararats? Jebkurā gadījumā mainīšu gan spararatu gan sajūga komplektu, vai kādam ir pieredze cik varētu maksāt darbs?

arturs007
Ieliec 2.ātrumā pie novilktas roku bremzes laid vaļā sajūgu un klausies, vai nav metālisks troksnis - spararats. Vai arī pie 90-120km/h pie straujākas akseleratora pedāļa nospiešanas sāk vibrēt, vai pārslēdzoties pie lielākiem ātrumiem.

Varu piedāvāt sajūga komplektu un spararatu par labu cenu! PM

Viesulis
Labdien, kāds varbūt zin vietu kur kniedē sajūga diskus vel? Varetu pats to lietu izdarīt bet vajag vel specializētās kniedes , kuras nezinu kur dabūt, caurejošais 5mm pirma pakāpe 7mm tad mice 10mm

AF
Netaisi jaunu topicu

Viesulis
kāds varbūt zin kā bez tās spec atslēgas atspriegot sajūga grozu e46, vai kur var iegādaties to atslēgu/dabūt?

Viesulis
https://www.youtu...-5YpaCF1ho Kaut ko atradu, biju lidzigi saspiedis skruvspiles, bet aiz smalkajiem zobiem isti nesanaca pagreizt, meģināsu velreiz.

keksis323
sveiki, ir radies jautajums 323 2.5 170zs sajuga disks ir 228 -230mm ka kura firma piedavā, bet uz 328 ir 240mm, vai es reali uz 323 ar stock karbu varu ielikt no 328 sajuga kompelktu..vai kaut kas nesanaks?

AF
Vari, tik spararatu tev arī vajag no 240mm komplekta un 5 robu kārbas

Viiitols
Sveika tauta, vēlējos pavaicāt kādi ir vēl piedāvājumi sajūgam 330D 5gang 135kw kārba +- lai tur 300zs, keramika nav pa kabatai. :D

AF
Ppirmkārt sajūgam svarīgi Nm nevis zs, var mēģināt likt sajūga grozu no jaunāka - n57 3.0d , tie var turēt šo jaudu

keksis323
Sveiki, interese, vai uz getrag karbas 323 modela ir iespeja uzlikt sajugu nevis 228 bet 240mm?

Atgriezties forumā: