e46.lv

March 19 2019 12:40:50
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 28
· Lietotāji: 11
andissukis
Andzha
bikeman1
blackbmw
bushish
dzhonsons
emc
Klibikis
modjo
R-M
zaqs

· Vispār lietotāji: 5,035
· Jauns lietotājs: namyvon
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Kesis 320d ///M
MAXixt
Man vini izgatavoja pec pasutijuma,leti nebus bet ta ari var.
BMW Autoserviss
Lietotas un jaunas oem detalas

Kesis
Sanāca ieķert skaistu dekoru, kurš kādu laiku atradīsies uz plauktiņa.
Vai tiks izmantots, will see, pagaidām nav prioritāte.
i63.tinypic.com/1ertqx.jpg

AF
Nice, būsi smaidīgs :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Kesis
Sanāca paķimerēties un Recaro ir ielikti. Izdevās uztaisīt ievērojami zemāku sēdpozīciju :mhihi:
i64.tinypic.com/140jim9.jpg

Ziema gan šķiet, ka vēl īsti nav sākusies, bet ir aizdomas, ka ar steigu ir jāpieķeras dzinēja galvas skrūvju maiņai, lai būtu gatavs, ja nu ezers tomēr aizsalsts. Pagājušajā ziemā nesanāca pavizināties ar zāģiem, bet šajā negribētos to laist garām :emo:

AF
Vizuāli csl atgadina
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

emc
Izskatās labi! :super:

Žēl tikai, ka tā krēsla tumšā daļa ir tāda violeti pelēka. Bet kopumā ir labs - vizuāli traki neatšķiras no E46 Recaro beņķiem, kas manuprāt ir pozitīvi!
Love my e46! :love:

RL90
Liekas ka vestu pie šuvēja lai piešuj līdzīgā materiālā, lai neatšķiras no kopainas. Bet izskatās tīri labi un pats galvanais jau ir funkcionalitāte
Krāsotājs!
BMW E46 Ci '04 daily project
BMW E46 '05 Touring- ex
VW Touran '08 highline family/sievas auto

INFINITE
Tak nediršat cilvēkam dvēselē... Man gan liekas ka izskatās pietiekami Ok, lai neko nepāršūtu. Zamšveidīgie materiāli tāpat nekad neizskatīsies pavisam melni. :cafe:

ervuha
Tālākais krēsls izskatās labi, šofera noteikti gaismas leņķis neveiksmīgs.

OSIS94
Vedat savus saplestos krēslus parsut :faceoff:

Manuprāt,izskatās ļoti labi :super:

Kesis
He, traka diskusija šeit notikusi :D
Bet prieks, ka cilvēkiem ir viedoklis.

No mana skata punkta ir tā, ka primāri ir ērta un stabila sēdpozīcija.
Materiālu atbilstība auto, kurš netiek taisīts smukumam ir sekundāra, bet ir diezgan līdzīgi stock sportsitze beņķiem - alkantara/zamšādas borti un pelēks tonis.

Kesis
Laiks iet uz priekšu un prioritātes mainās. Ienākušies EvoCorse SanremoCorse 18'' disku komplekts. Galvenais mērķis bija iegūt interesantus diskus ar parametriem lai varētu lietot 225/40 profila riepas un tie nepazustu arkās.
Diski mazlietoti. R18 J8 ET25.
i65.tinypic.com/wmf6ad.jpg

BBS RK002 komplekts un 6x 205/40 riepas iet uz tirgu. Pagaidām nopietnāki interesenti par ''pierezervē man'' un ''varu mainīt pret rolleri un telefonu'' nav bijuši. Vasaras sezonai sākoties situācijai vajadzētu mainīties.

Ja nu kādu interesē, tad varu samainīt 205/40 R18 pret sakarīgu vasaras R18 225/40 komplektu. 2x 205/40 R18 ir loti labas, 4x 205/40 vēl vismaz stabilu sezonu braucamas. Tuvākajās dienās precizēšu milimetru atlikumu.

AF
Kādi parametri diskiem?

Kesis
AF rakstīja:

Kādi parametri diskiem?

R18 J8 ET25.

AF
Tu zjbal, a pats galvenais? Svars?

krsloka
10,4 vai 10,5

AF
Da lab, neizskatās tik smagi

Kesis
Ye, svars nav labākā īpašība šiem diskiem. 10.7kg.
https://www.evoco...rse-wheel/

Svars rotējošajai masai ir ļoti svarīgs, bet šķiet, ka šis auto nekad nebūs konkurētspējīgs tieši svara dēļ. Ja nu nedaudz pietrūks, tad uzlikšu 9kg st90 ar pusslikiem.

Kesis
BBS RK002 disku komplekts nu ir lieks, tad nu iet uz tirdziņu. Super duper viegli(8.4kg), der stance, sportam, ikdienai un E39.
i65.tinypic.com/1443f42.jpg
Diski bez riepām - 550eur.

Pieejamas arī 205/40 R18 riepas.
2x 205/40 R18 vasaras riepas ar 5mm atlikumu - 70eur.
4x 205/40 R 18 vasaras riepas ar atlikumu 3-4mm ar nedaudz vairāk paēstām iekšmalās - 20eur/gab.

Kesis
i66.tinypic.com/246ji2r.jpg

Gliemeža tempiem darbi virzās uz priekšu. Paklausīju ieteikumiem un noņēmu dzinēja galvu, ja jau tik tālu jaucu, tad vismaz, lai visu var pārbaudīt.

Pagaidām no defektiem ir atklājies, ka otrajam un trešajam cilindram izplūdes porti ir mitri, bija zilais dūms.

Izmantojot situāciju, ka galva ir nocelta, plānots izdarīt darbiņu, kurš sākotnēji netika izdarīts - vārstu atvieglināšana.

Atgriezties forumā: