e46.lv

June 18 2018 16:26:38
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
Random user photo

#Liepāja
Tēmas apskats
e46.lv » Mūsu auto » Mūsu e46
 Izdrukāt tēmu
Sandijas E46
reinis28
Starp citu, atklāšanā aiz Tevis braucot ievērojām, ka izpūtēja gali kkā nedaudz šķībi, slīpi piemetināti, tā bija domāts? Smile

AF
Vinai stāv bundulis kas vairāk domāta benzīna auto, pielauju, ka metinot klāt diži neiespringa uz taisnām līnijām Wink jaudu tas nemaina
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

SA26
modjo rakstīja:

Neklausies visos gudros. Galvenais ka pašai patīk savs auto:cafe:

Man bumbucītis priekš manis ir pats labakais Pfft

katram jau savs auto mīļš Smile

Par bunduli- tas man jau no pirkšanas ir uzlikts Smiledevil

modjo
Vispār pašus uzgaļus var pa aptuveni 20 eur nomedīt, ja gribas galīgi pa smuko.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

SA26
Japaskatās, varbūt var kko izdomat, lai gan man pašai arī sobrīd nešķiet ne vainas, nav standarts virsu.

SA26
Brivdienās čabulim nomainīta kreisajā pusē priekšējā tilta pakaļējā bukse, uzlikta jauna celiņsiksna un kondicioniera siksna(savadāk bija sācis čivināt no rītiem :D )- šodien plānā aizbraukt noregulēt savirzi un tad jau kādu laiku atkal būs miers :hourra::hourra:

modjo
Viss pareizi. Savirzi un savērsumu ieteicams katru gadu regulētWink

SA26

dins k
Nav slikti :hourra:

SA26
:lol::kicher:

modjo
Cik noprotu pat ar tomātkārbu tas auto iet kā tam būtu jāiet. Čips tas ir labi, bet nesamocīts auto ir vēl labākWink

AF
Pateikšu vienu lietu modri, DD no rūpnīcas nāk tik liesi ka bail, tākā nedaudz degvielas klāt par łaunu nenāks Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

modjo
Es te mazliet uz citu tēmēju, ka maz ir to dīzeļu, kuri patiešām brauc kā tiem būtu jābrauc. Līdz ar to dragā pat ar tomātu pelnīta otrā vietaWink

AF
nū jā zināma taisnība tev ir, bet ar DD sistēmu ir tā, ja kaut kas ir noguris un nepilda savu funciju, ECu to parasti pamana Wink
a tomāti mūsdienīgam auto nearko stipri neatpaliek no manuāļa, vienīgi priekā uzsist pa sajūgu Wink

SA26
modjo rakstīja:

Es te mazliet uz citu tēmēju, ka maz ir to dīzeļu, kuri patiešām brauc kā tiem būtu jābrauc. Līdz ar to dragā pat ar tomātu pelnīta otrā vietaWink

Es jau vsp biju prieciga pat par kvalificēšanos :D bet nu parsteiguma moments paņema arī mani Wink

schneider
Sēdinājumam iesaku eibach sportline+ savērsums, ja gribi pārvietoties vienādā ātrumā ar auto pamatplūsmu un izvairīties no hate'riem. Ar coilover'iem vajadzēs iespringt, izvēloties maršrutu.Smile

SA26
Paldies par ieteikumiem, ņemšu verā :naac::hourra:

SA26
Nu tad pa šo laiciņu šis tas piečubināts Smile

Nomainītas priekšējiem plauktiem aizmugurējās bukses, kreisajā pusē arī priekšējais plaukts, stabilizatora bukses priekšā un aizmugurē.

Kā arī milzum liels PALDIES jāsaka JAPIŅAM-

Kaut kas pa retam klakšķēja, un izbraukājot 3 servisus pēdējā cerība bija, ka Japiņš atradīs šo klakšķi- un 30min, vaina bija atrasta, (klakškis , kas bija dzirdams pie kaut kādas zināmas slodzes, vai līkumā asāk iebraucot-jo uz asfalta vai pa parastām bedrem skaņa nebija) rezultāts- dzinēja spilveni- viens nebija līdz galam pievilkts un otrs bija jānomaina. Paldies par pacietību un atsaucību,tiešām palīdzēja, tā vietā, lai citi, kam slinkums meklēt atšūtu ar stulbiem aizbildinajumiem!

[img]www.bildites.lv/images/jveeb9y841i9ox53jbq9.jpg[/img]

modjo
Viena no tipiskām vainām gadījumos "kad vainu nevar 3 servisos atrast":D
Patīkami ripot klusumà:naac:

SA26
modjo rakstīja:

Viena no tipiskām vainām gadījumos "kad vainu nevar 3 servisos atrast":D
Patīkami ripot klusumà:naac:

Ja klusums patīkams :naac: beidzot mierīga sirds :hourra:

Atgriezties forumā: