e46.lv

July 09 2020 04:55:21
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 16
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,356
· Jauns lietotājs: mareks05
Random user photo

Tūja @ 8-9 jūnijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Auto audio, video, navi
 Izdrukāt tēmu
16:9 alternatīvas Dynavin, Eonon utt
uldisa
piedodiet - a kam updeitot?
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Jonjis
ieraugot "windows ce" - tur pa to dzelzi ir jāaizmirst startā.

UldisUldis
Vai kādam ir 16:9 android ar Carplay?

emc
Tas pazaudē visu jēgu no tās galvas... Apgraizīts Waze, apgraizīts Google Maps, viss ierobežots drošībai. Kāpēc neizmantot pilnvērtīgas aplikācijas? Kvai to pašu YouTube lai klausītos dziesmas kustībā?
Love my e46! :love:

UldisUldis
Kurš klausās dziesmas youtube?
Carplay ir principā vienīgais, ko man no tās galvas vajag (waze, spotify), nav jāslēdzās klāt nekādiem hotspotiem un lieki jābakstās, piespraud trubu un dzīvo.

emc
:D ļoti daudz cilvēku.

Par Hotspot piekrītu. Wink Tikai CarPlay un AndroidAuto wazē nerāda cik ilgi vēl jābrauc pa vidējā ātruma radara zonu. Tas bija tas komentārs par apgraizītajām aplikācijām.

Par pašu CarPlay uz Android galvas - cik zinu, tad der jebkura galva (lētākas būs drausmīgi laggy un līdz ar to kaitinošas), un vajag dongle (kā jau Apple produktiem. Smile ) Kkas šim līdzīgs - https://www.ebay....0012.m1985

modjo
Čoms nopirka Xtron. Simboliska nauda, un viss ar HK kopā ļoti labi skanēja.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

sandiszE46
Kādu no alternatīvajiem 16:9 izvēlēties?
:alco:

emc
Ir divi dažādi korpusi:

Viens, kas ir pēc iespējas līdzīgāks OEM look, bet pēc pieredzes - reāli tizli ir tas, ka viņiem ir pārāk dziļi pats ekrāns un tad ar pirkstu tikt klāt ekrāna augšai, lai novilktu notifications bar, ir ļoti grūti.

Otrs ir planšetes tipa. Viņš tā kā nedaudz "torčī" uz āru, bet ir daudz lielāks ekrāns, izskatās mūsdienīgāk un ērtāk lietojams.

Ja precīzāk gribi zināt kuru ņemt - nav svarīgi ražotājs, bet svarīgi ir tieši iekšas. Ja meklē Aliexpress, meklētājā raksti: "e46 android octa 4g". Obligāti vajag Octa core, vismaz 4GB RAM, ērtībai iesaku 64GB atmiņu un skaties lai ekrānam horizontāli ir vismaz 1024 pixeļi. Protams, ka jo augstāka Android versija, jo labāk. Pievērs uzmanību variantiem - ir ar DSP un bez DSP. To kuru tev vajag jāzina būs tev pašam - ja tev ir bez pastiprinātāja audio sistēma, tad bez DSP, ja tev ir jebkāda cita (Harmon&Karton vai parastās tumbas ar OEM pastiprinātāju) tad ar DSP. Viss kas mainās - nāk līdzi 6m kabelis ar ko savienot galvu no bagāžnieka līdz priekšai.

Pēc tam svarīgi ir paskatīties no kurienes piegādā. Ja nav no Eiropas, tad nepērc - būs vēl 150EUR nodokļos/muitā.

Tīri uzmetot ātri aci piedāvājumam:

OEM-look: https://www.aliex...web201603_

Planšetes tipa: https://www.aliex...web201603_

Martinss
Ir vēl labāka, bet dārgāka alternatīva no USA, Avin Avant 4, tas ir praktiski 1:1 ar oem 16:9 un neizskatās pēc lēta plastmasas sūda, kā visi xtroni, eononi un tamlīdzīgie.

emc
Tā noteikti nav labāka alternatīva. Izgāju cauri - max 6core procesors, iBus reader ir papildus ekstra, DSP čips ir papildus ekstra, iGO kartes ir papildus ekstra, un tā kā sūta no USA, būs vēl 150-200EUR nodokļi/muita.

Par taviem aizspriedumiem par "lēto plastmasas sūdu" nemāku spriest, nezinu cik vecus modeļus esi redzējis, bet zinu, ka daudzi sapirka lētākās Android galvas, kuras tiešām bija mēsli, jo lai lietotu viņu ir jābūt ultra stipriem nerviem. Tieši tāpēc mani ieteikumi par "iekšām".

P.S. neviena Eonon, Xtron utml. "firmas" Android galva nenāca ar normālām iekšām, pat ja gribēji maksāt.

Martinss
Tas papildus ekstras nav obligata prasiba, vienigais, ko var piemest klaat uir tas ibus, ka ari 6 core cpu neredzu nekadu problemu.

Par letajiem mesliem - paskaties jebkuru 16:9 china galvu, visas ir vienadi sudigas pec izskata. Ja budzets ir ierobezots, tad tiesam labak njemt to otru variantu, ko iemeti, kur ir plain touch, bez pogaam.

emc
Laikam diezgan subjektīvi, jo pašam ir viena no pirmajām Android galvām un plastmasa ir kvalitatīva - nav graboša, nav tā pretīgā lētā skaņa kad pieskaries ar nagiem utt.

Ja tikai par izskatu - tad arī subjektīvi. Man OEM izskats pat ļoti nepatīk - tās pogas ir nevajadzīgi garas.

modjo
Nezinu, es esmu vīlies Eonon. Čoms par Xtronu nesūdzās. Turklāt vecie modeļi var būt gan win vai jau andrīši.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

brasulis
Piekrītu Martinss par avin avant 4. Pats iecelu px6, ar ibus. Patīk kā izskatās, tas ka ibus ir jau iestrādāts iekšā vados, viss kas atliek ir pašu usb tikai pieslēgt. Kā jau androids, pārējais tas pats kā visiem. Maz ar viņu esmu rīkojies,patreiz, tik pieslēdzu intereses pēc pie cita e46, bet viennozīmīgi esmu vairāk sajūsmā par dynavin n6, tīri mans viedoklis. Visticamāk kas citiem varētu nepatikt avin, tas ir tas ka nav cd. Bet ir tam opcija kuru arī izmantošu, uz bagāžnieku oem changera vietā ielikšu usb cd lasītāju.

sandiszE46
Konkrēti es meklēju, oem look, man vajag bez dsp, likšu mazā maģa vietā, bet vēl kas interesē, svarīgi lai darbojas kopā ar multistūri.
:alco:

emc
Lai strādātu multistūre vajag iBus kastīti. Visiem ķīnas Android nāk līdzi iBus kastīte. Ja gribi to Avin Avant 4, tad tev tā kastīte jāpieķeksē klāt.

brasulis
Emc, viņiem visiem nāk līdzi priekš multistures,pat avin, un ibus nav domāts tam lai strādātu multisture. I būs ir kas tev parāda auto info tāpat kā oem. Uz Android ibus dara vēl vairāk nekā oem, respektīvi, tur ir iespējams arī šādas tādas lietas aktivizet..

emc
Tas nav īsti patiesi. E46 visas stūres pogas iet caur iBus/CANBUS. Tas, ka tur ir papildus fīčas, kā piemēram parkinga sensoru vizualizācija, tā ir cita lieta. Bet bez BUS adaptera stūres pogas neies.

R-M
Ja kāds grib iegadāties Ibus "kastīti" atsevišķi, tad es sūtīju te:

https://shop.ibus...e/en/shop/

Un iespējams arī tāds setups

Mainījis(usi) R-M, 13.03.2020 09:22

Atgriezties forumā: