e46.lv

August 11 2020 22:06:22
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 coupe press photos
Onlainā
· Viesi: 40
· Lietotāji: 6
anoance
Deivid
Doping
ficux
Freeman
GFD

· Vispār lietotāji: 5,370
· Jauns lietotājs: krishtopaans
Random user photo

edw-Art
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Auto audio, video, navi
 Izdrukāt tēmu
16:9 alternatīvas Dynavin, Eonon utt
brasulis
To jau es saku, kastē jau nāk līdzi priekš multistures, 2 veidu štekeri, gan apaļie, gan jaunākiem modeļiem.

emc
Tikko paskatījos komplektāciju - tiešām tam AVIN nāk tā mazā kastīte, kas pārveido BUS signālus no stūres. Tā kā, ja tas patīk labāk un nav žēl vēl 150EUR par muitu/PVN piemaksāt, tad ņem to. Tikai kā minimums tad ņem to 6-core.
Love my e46! :love:

brasulis
Pvn gan diezgan sanāk, es ņēmu uz Īrijas adresi un maksāju Pvn ap 65-70€,tā kā biju jau kādu laiku skatījies un viņiem ir atlaides, tad ilgi nevilcinājos, ņemt vai nē.

Gropiks
Čau, jautājums.
Iegādājos androide 16:9 galvu.
Pašā auto stāv 16:9 navigacija ar kaseti aizmugurē divi štekeri, balts un zils. Bagažniekā stāv cd changer un visi parejie bloki.
(kāda ir šo aparātu vertība tirgū :hmm: ?)
Kāds kabelis,man ir vajadzīgs, lai ieliktu to jauno 16:9 android kasti.
Paldies.

Deivid
No tā paša ražotāja atrodi "6m extended radio wiring harness"

Orginalais ekrans skatos ka pa 250iet , bet man gruti iedomaties kas ko tadu gribetu likt. nav vairs 2000.gads

Salveens
sveiki. gribu Nomainīt savu 16:9 xtronu pret planšettipa maģi. varat ieteikt kur labāk iegādāties un kādas firmas.

emc
Firma nav svarīga - iekšas visiem vienādas. Galvenais skaties lai ir PX5 vai vislabāk PX6 procesors, 4GB RAM un 64GB ROM. Viss pārējais ir tikai vizuāls.

Lētāk dabūsi no Aliexpress, tikai skaties, lai izsūta no EU valstīm, vai arī rēķinies ar 25% muitu un 21% PVN klāt.

Shonce
Neteiktu ka firma nav svarīga, liela daļa pavisam lēto android maģu gļuko un šādas tādas funkcijas atsakās strādāt.
To ņemot vērā nopirku Eonon maģi savam e46, lēti jau nebija, bet pus gadu braukājot esmu pilnībā apmierināts.
Visas funkcijas strādā pietiekami ātri un nekas nav pievīlis.
Vienīgais ko neesmu pieslēdzis ir atpakaļskata kamera jo domāju ka viņa ir bezjēdzīga.

R-M
emc rakstīja:

Firma nav svarīga - iekšas visiem vienādas. Galvenais skaties lai ir PX5 vai vislabāk PX6 procesors, 4GB RAM un 64GB ROM. Viss pārējais ir tikai vizuāls.

Lētāk dabūsi no Aliexpress, tikai skaties, lai izsūta no EU valstīm, vai arī rēķinies ar 25% muitu un 21% PVN klāt.

Sanāk, kad preci pasūti Aliexpress un to izsūta no kādas Eiropas valsts, maksā tikai preces cenu un ja nepieciešams par piegādi? Nekādas papildus maksas nav jāmaksā?

emc
Tieši tā, tikai pārliecinies par to.

Ņem šo - https://www.aliex...web201603_

P.S. Eonon nepērciet, tiem ir tikai PX30 čips (2x vājāks par PX5, kur nu vēl PX6) Cena šausmīga, RAM tikai 2GB, ROM tikai 32GB. Kā arī - nenorāda kāds pastiprinātājs un kāds radio modulis iekšā, bet spriežot pēc 4x45W tas nozīmē, ka vecais kuram kvalitāte nav nekas īpašs.
Mainījis(usi) emc, 06.08.2020 09:30

Salveens
Ir varbūt kāda vieta kur latvijā var nopirkt. Iesakat uzreiz tieši kādu modeli ņemt lai būtu arī audio izejai kvalitāte

emc
Tikai lietoti, bet to gan neiesaku.

Salveens
Tad tikai ebay vai aliexpress

Foxijs
Ir Avin 16:9 androids, viss itkā baigi ok, izņemot vienu lietu, ceru ka varbūt kādam ir kas līdzīgs un var ko ieteikt.

Slikti slēdzas klāt Iphone XR hotspotam. Ja sen nav slēgts klāt tad pieslēdzas ar pirmo un viss šancē, bet tiklīdz ir kkāda mašīnas noslāpēšana, aizej uz veikalu un atpakaļ, ieslēdz to uzparikti un nekonektējas klāt. Mēģināju ar android telefoniem un izskatās ka android hotspotus viņš uzreiz veikli piekonektē vienmēr, bet Iphone negrib konektēt.

Nav jau itkā liela problēma, var klausīties caur bluetooth muzonu, bet visa mērce ir kad var pieslēgt wifi hotspotu un klausīties spotify, daudz labāka kvalitāte.

emc
Man domāt, ka tas ir dēļ vispārzināmām iPhone problēmām ar Hotspot - https://www.macru...t-issues/.

Kā FIX vari mēģināt Android galvas iestatījumos sameklēt kur ir tas sleep timeout vai kkas tamlīdzīgs - funkcija, kas neļauj galvai izslēgties noteiktu laiku. Defaultā tās ir 30min un ja atnāc atpakaļ uz mašīnu tajā laikā, tā galva ieslēdzas uzreiz un nav jāgaida 30 sekundes. Tad risinājums būtu uzlikt mazāko vērtību un tad katru reizi, kad izņemsi atslēgu no aizdedzes tā galva izslēgsies. Jā būs jāgaida 30 sekundes katru reizi, bet alternatīva ir ņemt 4G pieslēgumu pašai galvai. Nu vai arī nomainīt telefonu. :D

Atgriezties forumā: