e46.lv

September 24 2020 04:33:31
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 M3 cabrio press photos
Onlainā
· Viesi: 27
· Lietotāji: 0

· Vispār lietotāji: 5,392
· Jauns lietotājs: val4ha
Random user photo

26.10.13.
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Auto audio, video, navi
 Izdrukāt tēmu
16:9 alternatīvas Dynavin, Eonon utt
emc
ae01.alicdn.com/kf/H1ff5b690c1a24a7e9abc4fba078ef641u.jpg
Love my e46! :love:

INFINITE
Visas atbildes pieņemu. Bet tas pēdējais salīdzinājums ar to pentium gan ir nevietā, jo mans jautājums bija tieši par kodolu skaitu.
Adekvātāk būtu salīdzināt kaut kādu vecu 8 core amd bulldozer ar Zen2 4 core procesoriem. Bet par to es jau visu zinu pats. :shura:

emc
Ne gluži. Abi salīdzinājumi īsti nav vietā. :D Point is - minimums, ko jāņem ir octa core. ideālā variantā PX6 seškodolu - tas ir daudz jaudīgāks, bet cena uzreiz augstāka.

Kalnz
Vai kādam ir šāds, planšetes tipa androids iekš e46? Labprāt paspaidītu dzīvē...

https://www.aliex...web201603_

Kurš planšettipa andoids man ir nepieciešams lai darbotos multistūre, HK audio un būtu bluetooth?

emc
Bluetooth un multistūre ir visiem. Par H&K - tur jāskatās pēc ražotāja. Dažiem neko nevajag klāt, dažiem vajag 6m kabeli piepirkt.

Kalnz
emc rakstīja:

Bluetooth un multistūre ir visiem. Par H&K - tur jāskatās pēc ražotāja. Dažiem neko nevajag klāt, dažiem vajag 6m kabeli piepirkt.

Visi vadi vienojas panelī, aiz maģa, izņemot 6m kabeli kas velkas uz HK pastiprinātāju bagāņiekā?!

emc
Viss ir plug&play, izņemot to 6m vadu, kurš abos galos ir plug&play, tik cik izvilkt viņu pa visu salonu.

UldisUldis
manam auto ir hk, kādreiz dzīvē bijusi kaut kāda navigācija ar to mikro ekrānu. tagad tur ir pioneer 1din maģis. lai iestumtu, piem., dynavin, tur nekādus 6m vadus tad vairs nevajag?

emc
Man domāt, ka vajag. Atkarīgs cik ļoti izvaroti ir oriģinālie vadi, lai dabūtu 1din maģi. Un LŪDZU nepērc to mēslu Dynavin vai Eonon. Tur ir tikai atpazīstams vārds, nekā vairāk - ir daudz labāki un lētāki varianti ar labākām iekšām.

modjo
Starp citu, kuri tagad skaitās tie pareizie? Cik naudas? Vai tepat uz vietas vai tāpat ar činu jāķēpājas?
Ir jau manīti 10 collu bezpogu. Labrāt kaut ko nopietnāku ieliktu, ja tik oriğinālā vieta atļauj, graizīt ventilācijas trubas noteikti negribu.
P. S. Es par salīfzinoši dārgo Eonon arī saku ovno.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

emc
Zem 300 naudiņām mierīgi var dabūt. Rekur tepat biedrs paņēma šo - https://www.aliex...web201603_ un ļoti apimierināts. H&K skan lieliski, nekas nekur nav jāgriež, viss strādā, kā arī max OEM look. Nāk no Čehijas noliktavas, tā kā nodokļi papildus nav jāmaksā.

Var pameklēt, jābūt arī tiem planšetveidīgajiem jau ar jauno procesoru, bet rēķinies, ka būsi pirmais, kas mēģina. :D Personīgi man tomēr pogas prasās. Ja meklē, tad atslēgas vārdi ir PX6 (procesors), 4GB (RAM) un 64GB (atmiņa).

modjo
Te kolēğim no Jelgavas jau labu laiku bez pogām. Nav sanācis ievērtēt. Savu savlaik pa 500 ls ņēmu, gan jau 300 eur pārdzıvotu:D
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

emc
Tad kad bija Lati, jau bija android maģis? Shock

FIB
Man arī jau 2012. gadā bija tāda iekārta ar divām OS. Viena bija Windows CE un otra android, pirku arī pa baisu naudu :D http://e46.lv/for...owstart=40
Jaunas auto rezerves daļas !

emc
Labs! :yo:

Atgriezties forumā: