e46.lv

November 19 2017 01:19:07
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 32
· Lietotāji: 4
artyp_19
Gultnis
INFINITE
mazaisarvits

· Vispār lietotāji: 4,476
· Jauns lietotājs: artyp_19
Random user photo

e46 viesošanās bāreņu namā "Līkumi"
Tēmas apskats
e46.lv » Sarunas » Pasākumi
 Izdrukāt tēmu
Labdarība 2016
Laureens
Sveiciens! Nu jau 3. gadu pēc kārtas, tradicionāli tiek plānots atbalstīt bāreņu namu "Līkumi", Salas novadā.
Kāpēc ne citu namu? Jo regulāri strādājot ar šiem cilvēkiem, labāk izzinām vajadzības un situācijas apstākļus.
Šajā reizē apmeklējums tiek plānots 09.01.2016., ir jārēķinās ar visu dienu šim pasākumam.

Apzinot situāciju namā, esam konstatējuši ka novārtā ir atstāti cilvēki, kas strādā ar šiem bērniem, tāpēc šogad gribam arī parūpēties par viņiem. Tās varētu būt kādas teātra/koncerta biļetes, jaukas paciņas mājai, kosmētika utt. Lūgums atsaukties, ja kādam ir iespēja šajā jomā ko ziedot. Nākamnedēļ man solīja atsūtīt personāla sarakstu, bet es provizoriski pieļauju, ka personāls nav lielāks par kādiem 20 cilvēkiem.

Mazie bērni. Tiem ir vairāk nepieciešamas nevis mantas, bet cilvēku kontakts. Pieturoties pie tradīcijām atbraucot uzcepsim cepumus ar skaistām dekorācijām un pēcāk pavadīsim laiku ar katru grupiņu. Varbūt kāds var piedāvāt kādas aktivitātes šiem bērniem, ko realizēt uz vietas. Ir pavisam mazie ķipari ap 3 gadiem, ar kuriem pagājušajā reizē izrevidējām visu spēļu mašīnu kolekciju. Nākamā grupa ir jau nobriedusi vairāk, meitenes bija priecīgas sapīt bizes (ļoti noderētu dažādi bērnu matu rotājumi), puišiem jau patīk kaut ko būvēt, attiecīgi tie ir konstruktori un mašīnas nekur jau neizpaliek. Grupiņa kur jaunieši ir tikuši pāri 10 gadu slieksnim, jau interesējas par zīmēšanu (nereti dažas dāmas ļoti skaisti zīmē), liek puzles, spēlē galda spēles. Tālāk jau ir grupa pirms 18 gadiem, kuriem vajadzīgi ir prezervatīvi (nav joks) un iespēja paskatīties uz citu dzīvi, kādu viņi var dzīvot, ja vien izvēlēsies pareizo ceļu iet. Šobrīd situācija ved viņus viņu vecāku takās, pie alkoholisma un nelabvēlīgas vides.
Nākamnedēļ nams solīja arī precizēt grupiņās esošo bērnu skaitu. Šobrīd kopā pa visām grupām esot 24 bērni. Viņu nav tik daudz, lai mēs nespētu viņus individuāli iepriecināt.

Pašam namam vienmēr nepieciešami ir dažādi būvmateriāli. Bērniem drēbes, apavi, spēles un arī ikdienišķas lietas. Jebkurai lietai pielietojumu tur atradīs. Attiecībā uz tehniku vai citām dārgām lietām, iesaku neiespringt jo vecākie puiši mēdzot šo to pajaukt un kādus dārgākus metālus nodot, pārdot, iemainīt pret smēķiem vai alu.

Izbraukšana būs ap pulksten 10:00 no Salaspils (lai nepazūdam Ķengaraga luksoforos). Attālums ~120km vienā virzienā.
Šis nav pasākums, kur jābrauc atrādīt savs auto. Ņemot vērā, ka ceļš ir tāls, ļoti iesaku kooperēties vairākiem personāžiem vienā automašīnā.
Vēlreiz uzsveru, ka bērniem vairāk nepieciešams tieši kontakts ar jums, jūsu smaids, nekā dāvanas.
Protams bez finansiāla pamata arī nekur tālu netiksim, tāpēc kā allaž būsim pateicīgi par jebkuru summu, ko spēsiet ziedot, lai šis pasākums izdotos un mēs spētu iepriecināt lielākus un mazākus cilvēkus.

Atpakaļceļā noteikti kopīgi pavakariņosim kopā paši. Smile
P.S. Braucēji noteikti apbruņojas ar čībām, ērtu apģērbu, kurš iespējams tiks notraipīts ar miltiem. :D
Sīkāks info noteikti sekos.
P.P.S. Mīkstās mantiņas ir pārpārēm. Tas atstājiet savā kolekcijā.

Rekvizīti:
Biedrība "BMW E46 Club Latvia"
Reģ.n. 40008224723,
A/S "Swedbank"
Konta numurs LV63HABA0551038552891

Mērķī norādiet: Ziedojums bāreņiem, foruma niks
Ziedot var līdz 08.janvārim.

Ierosinājumiem, jautājumiem rakstiet man droši PM.

Laureens
Bāreņu nama kolektīvs sastāv no 28 cilvēkiem - 20 dāmas un 8 kungi. Vēlamies sagatavot paciņas, ja kādam/kādai ir kas ziedojams, priecāsimies.

Laureens
Braucēji, lūdzams pieteikties pie manis tuvāko dienu laikā, lai varu izveidot sarakstu un iespējami sakomplektēt pa 4 vienā mašīnā. Ja kādam ir īpaša vēlme braukt vienītī vai kādā citā skaitā, ziņojiet!

Paldies liels ziedotājiem!
Netti
modjo
Jolantai
SA26

Laureens
Paldies AFam un Emc par ziedojumiem!
Gaidu rīt vēl ziņas no dažiem iespējamiem atbalstītājiem priekš personāla paciņām, pagaidām izskatās bēdīgi. Sad

AF
bet domāju ka personālam vnk jāsapērk kaut kas no saziedotās naudas ne?

Jo personīgi uzskatu, ka šoreiz mums ir vairāk jāatbalsta personāls, jo kā direktors minēja, bērniem nekā netrūkst izņemot rūpju.
Bet vot personālam ir daudz sliktāk, sāksim ar to, ka atalgojums ir smieklīgs.
Vēl vajag padomāt kaut ko speciālu medmāsai kura tur strādā teju 60 gadus
un pašam direktoram Wink
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

Laureens
Ja kāds vispār lasītu ko rakstu... Angry

krnls
saņemamies

www.EsKaspars.lv
Laureens
Sestdienas plāns!

Pulcējamies no pulksten 9:40-10:00 Salaspils Neste/Hesburger stāvlaukumā (Zviedru iela 1C, Salaspils). Tie, kas grib fast food brokastis, lūdzams līdz 10:00 to nokārtot, lai varam izbraukt. Ceļā viena pieturvieta Ķeguma Astarte (Ķeguma prospekts 1A). Turpceļā braucam caur Pļaviņu HESu.

www.bildites.lv/images/vutlap8mp3zxuhcvvfve.png

Ap pulksten 13:00 esam uz vietas. Un sadalāmies 3 grupās.

1.grupa iet uzreiz ar lielajiem jauniešiem. Programmā Noras stāstījums par RTU, lateksa izstrādājumu izdale pusaudžiem. Tālāk kopīgi jauniešus pavada uz fiziskām un garīgām aktivitātēm ārā – ievads industriālajā alpīnismā. Tie biedri, kas tālāk negrib uzturēties alpīnisma atmosfērā, var pievienoties pie 2. un 3.grupas.

2. un 3.grupa izkrāmē mantas tur, kur norāda nama darbinieki. Tālāk novieto mantas direktora kabinetā un dodas ar bērniem cept cepumus.

Ap pulksten 15:00 kad cepumu epopeja beigusies 2. un 3.grupa atdalās un katra dodas pie jaunāko un vidējo bērnu kompānijas, ņemot līdzi mūsu sagādātās dāvanas (katrai grupai par ziedojumiem būs iegādāts vecumam un interesēm atbilstošas spēles un citas mantas). Dāmas gatavojieties spēlei “frizieri” un puiši, esat gatavi ko konstruēt.

Ap 16:30 dodamies uz direktora kabinetu iedzert tēju, pārrunāt kā pagājis gads.

Ap 17:30 dodamies paēst kopīgas vakariņas uz Lielvārdi. Kafejnīca Kante (Laimdotas iela 1). Ap 19:00 varētu būt tur. Braucam caur Pļaviņu HESu.
www.bildites.lv/images/8a7ui2uv843b4jm8d1dq.png

Iespējama laika nobīde. Viss atkarīgs no kataklizmām, kādas mūs nepiemeklēs.

Ņemiet līdzi maiņas apavus, lai nepiebradātu bērniem iekštelpas.
Velciet ļoti ērtu, šmulējamu apģērbu.
Caurbiras un pārējie, nodrošinaties ar pārtiku, lai varat izvilkt līdz 19:00.
Ja kāds nepaliek uz kopīgām vakariņām, lūdzams ziņojiet, lai varu rezervēt max konkrētu skaitu.
Uzpildiet bākas ~250 km braucienam.
Mainījis(usi) Laureens, 06.01.2016 16:35

Laureens
Šī brīža braucēji un to dalījums pa mašīnām.

1. Ervīna piedzīvojumu buss (7/7)

Pacienti:
AFs, Signe, Oskars, Baiba, Laureens, SA26 un pats Ervīns!

2. Keša racekūtiņa (3/4)
Pacienti:
Pats Kesis, līgava Nora, Naura Inese bez Naura

3. Nevar saprast kurš vāģis - visi grib stūrēt (kautiņš) (4/4)
Pacienti:
Kristy, Sanča ar vīru un Netti

4. Alpīnistu raudī (lūdzams ar cieņu šajā dienā) (3/4)
Pacienti:
Gatis (saukt Zutis), Edžiņš, Moretti (nesaukt par Mārtiņu)

5. Dzeltenā saulīte (dzeltens Ford transportieris ar būvmateriāliem un iespējams suni) (2,5/2,5)
Pacienti:
Gatis (saukt jautruls), Laura (saukt Bībers) un iespējams Kuce (suns, kuru dažreiz sauc par Franci)

6. Gadījuma sakars (3/4)

Pacienti:
Emīls, Līga un Robis (tieši Robis šeit ir gadījuma sakars) :D

7. Meistars un Margarita (2/4)
Pacienti:
Meistars Japiņš un Margarita Zane, par pirmdzimtā līdzi ņemšanu informācija nav.

8. Ķirbītis (2/2)
Pacienti:
Ķirbītis (bērnības iesauka, bet pasē Ansis) un Līgava Samanta. Atpakaļ nebrauks.
Mainījis(usi) Laureens, 07.01.2016 03:18

Laureens
Saņemta ziņa no bāreņu nama, ka uz vietas būs tikai 14 bērni, jo mazie līdz pavasara brīvdienām ir tālajās skoliņās un daudzi ir vai nu atgriezušies ģimenē vai adoptēti. Par ko īstenībā liels prieks!

Ja kādam ir vēl idejas, par to kā individuāli varam padarboties ar bēnriem, dodat ziņu. Jo bērnu šobrīd ir mazāk nekā mēs, braucēji.

2x 17 gadīgas meitenes
1x 17 gadīgs puisis
1x 16 gadīga meitene
3x 15 gadīgi puiši
3x 15 gadīgas meitenes
1x 14 gadīga meitene
1x 13 gadīgs puisis
1x 10 gadīga meitene
1x 8 gadīga meitene

Laureens
Paldies
Oskaram ar Baibu
kashmaram
ervuhai
yedais
un manai senai skolas biedrenei par ziedojumiem!!!! Jūs esat super!

Laureens
Atpakaļceļā piestāsim Lielvārdē, kafejnīcā Kante, lai pavakariņotu kopā. Esmu rezervējusi mums 26 vietas. Lūdzams līdz piektdienai visiem braucējiem izvēlēties silto ēdienu un atsūtīt man ziņā, lai varu jau informēt kafejnīcu un mums nebūtu jāgaida stunda no pasūtījuma līdz vakariņām.
Ēdienkarte ar siltajiem ēdieniem failiem.lv https://failiem.l...
Pārējie ēdieni šeit https://failiem.l...

Laureens
Rīt no ģimenes ņem ārā 8 bērnus. Rīt arī būs info ar vecumiem un dzimumiem.
Tātad uz sestdienu būs 22 bērni

Laureens
Pilnais bērnu saraksts uz 09.01.2015. (provizoriskais) italian rakstā atzīmēju bērnus ar vienādiem uzvārdiem. Iespējams brāļi un māsas.

1. Elīna – 17 gadi
2. Andrejs – 15 gadi
3. Sergejs – 15 gadi
4. Dāvis – 15 gadi
5. Raivis – 13 gadi

6. Miranda – 15 gadi
7. Viktorija – 15 gadi
8. Līga – 16 gadi
9. Marta – 14 gadi
10. Kitija – 8 gadi
11. Megija – 15 gadi
12. Viktorija – 10 gadi

13. Dana – 17 gadi (pašlaik patvaļīgā prombūtnē, grūti prognozēt vai būs uz vietas)
14. Niklāvs - 17 gadi (pašlaik patvaļīgā prombūtnē, grūti prognozēt vai būs uz vietas)
15. Mārtiņš – 3 gadi
16. Jeļizaveta – pēc mēneša būs 2 gadi
17. Vladimirs – 3 gadi
18. Igors – 13 gadi
19. Diāna – 12 gadi
20. Jevgeņijs – 11 gadi
21. Vera Ligita – 8 gadi
22. Ļubova – 7 gadi
23. Aleksandra – 5 gadi

Laureens
Paldies šodienas ziedotājiem

Kristam
Ralfiņam
Anetei
Vlajeram
un Līvai!

Hip - hip urrā! Jūs esat vislabākie!

Laureens
UN
Netti ar viņa BOSU! Dziļš izklupiens! Nekad dzīvē nebiju redzējusi 150 cukura gailīšus vienuviet! :D

Laureens
Milzīgs paldies E46 Club Latvia vārdā visiem, kuri piedalījās un atbalstīja šīs dienas Labdarības pasākumu!
Ļoti ceru, ka katrs mūsu brauciens uz bāreņu namu Līkumi ir vērtīgs kādam bērnam, kurš redz un spēj saprast, ka var būt savādāka dzīve! Viss ir viņu rokās, - mūsu uzdevums ir palīdzēt atrast ceļu.
Arī mums katrs šis brauciens, atstāj dziļas pārdomas, par to, ko mēs dzīvē meklējam, pēc kā tiecamies un kas dzīvē patiesi ir svarīgs. Vēroju, kā bērns caur agresivitāti cenšas panākt kaut ko cēlu un sev nezināmu, kas patiesībā ir vienkāršs glāsts, silta samīļošana un rūpes par viņa ledainajām rokām. Tas man lika atgādināt sev par dzīves prioritātēm. Lai dzīvē būtu laimīgs neko daudz nevajag, tikai atvērtu sirdi un tik pat plaši atvērtas rokas.
Šodien bija kārtējā diena manā mūžā, kad es uz brīdi apstājoties un pavērojot sev apkārt notiekošo sapratu, cik ļoti fantastiski cilvēki man pulcējas apkārt. Tas bija kā atgādinājums man novērtēt to kas man ir, nevis skaitļot to, kas man nav un shēmot, kā to dabūt. Un tas mirklis, kad es atkal novērtēju to kas man ir, padarīja mani ļoti laimīgu (arī bez auto un moto parka un milzīgas garāžas).
Milzīgs paldies visiem ziedotājiem, - šogad savācām vairāk nekā pa iepriekšējiem diviem gadiem kopā! Bet par to sīkāk vēlāk, jo mani pirksti ir atsaluši.
Tas viss noteikti nebūtu iespējams bez jums - Baiba, Oskar, Ervīn, Gati Z., Edgar, Mārtiņ K, Artūr F, Signe, Gati A, Laura B, Inese, Nora, Pēteri, Sandija, Artūr Š, Sancha, Valdi, Kristy, Netti, Ansi, Samanta, Emīl un Līga. Lai kādus reizēm nepareizus lēmumus jūs pieņemtu, lai kādus vārdus aizvainojumā teiktu, es jūs katru mazliet ļoti, pa savam mīlu.
Sīkāk par to kā gāja (bildes utt.) citu dien`. Šodien - karsta vanna, tēja, vilnas zeķes un grāmata zem segas.

SigneB
video no manis Smile

Laureens
Bildes no motopoweristiem!
https://plus.goog...889?sort=1

Netii
Bildes no manis http://1drv.ms/1O...
e46.lv/locale/IMG_0085.jpg

Atgriezties forumā: