Navigācija
Reklāma
Gadījuma bilde
Onlainā
Random user photo
Tēmas apskats
|
E90
|
|
| erviinsh |
Publicēts 09.01.2016 13:01
|
|
Offline Ieraksti: 264 Reģistrējies: 16.12.2013 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: x3 |
ar vienu brīdi bija doma pārsēstie no e46 uz e90/91... bet tad izdomāju, ja mainīšu, tad tikai uz kko lielāku un komfortablāku... doma par e60/61 535d... bet tiem labiem gadiem vēl diezgan sālīts cipars ![]() |
|
|
|
| chaboska |
Publicēts 09.01.2016 13:27
|
|
Offline Ieraksti: 491 Reģistrējies: 26.02.2012 Dzīvesvieta: Mārupe Brauc ar: 330dA ///M |
Pliks e90 2.0d līdz 4.5k nav manīts. Aptuveni samejie nāk ap 6k eur. ![]() |
|
|
|
| marchello |
Publicēts 09.01.2016 16:06
|
|
Offline Ieraksti: 572 Reģistrējies: 23.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: E46/2S |
e90 ar manuālo kārbu un bez monitora... nu nez. |
|
|
|
| erx |
Publicēts 09.01.2016 17:31
|
|
Offline Ieraksti: 179 Reģistrējies: 08.01.2015 Dzīvesvieta: incukalns Brauc ar: 330d 04g daily turing |
vnk letai ar bmw brauksanai idealy
kad ber tad per!
|
|
|
|
| bum |
Publicēts 09.01.2016 17:41
|
|
Offline Ieraksti: 162 Reģistrējies: 31.08.2014 Dzīvesvieta: Nenoteikta Brauc ar: To kas ir |
Es persoigi gribu 3.0 dizeli ar mehanisko karbu. Bet pagaidām nekā tirgū laba nav. pārsvarā automāts un to nevēlos baigi, jo cik zinu tad 3.0 tomātam patēriņš ir diezgan augsts. Kā arī gribas jau ādu, bet tad tikai ar dirsas apsildi. pa lielam tie ir tie kritēriji. Ekrāns nav galvenais. Un varbūt kāds zin cik tādam aparātam ceļa nodeva? |
|
|
|
| Dizelvirs |
Publicēts 09.01.2016 18:02
|
|
Offline Ieraksti: 22 Reģistrējies: 16.01.2014 Dzīvesvieta: BERLIN |
Jau vairākus gadus saskarsme ar e90,e91 un e92. Neko sliktu nevar pateikt ,protams detaļas ir dārgākas kā priekštecim e46. Autmātam nav ne vainas ,jauzmanas no auto kuram ir 300+ tkm it sevišķi 3.0,bieži novēroti sitieni kas liecina drīz tuvojas beigas. Mehānikas vājiba sparrats ![]() Noteikti pievērs uzmanību NOBRAUKUMAM ,un nolietojuma pazīmēm piemēram 200tkm nekad nebūs pāršūta stūre,vai lāpīti sēdekļi,un ja ari ir tad lietots uz nebēdu. Personīgi es kā exporta tirgonis Ieteiktu skatīties uz normālu eiropieti (Vācieti), protams cena būs nedaudz virs ss.lv ja ņemsi auto vienā gabalā,un ar labu un īstu nobraukumu. No rumbulas un kauņas ieteiktu turēties pa gabalu ![]() |
|
|
|
| bum |
Publicēts 11.01.2016 02:02
|
|
Offline Ieraksti: 162 Reģistrējies: 31.08.2014 Dzīvesvieta: Nenoteikta Brauc ar: To kas ir |
https://www.ss.lv...egnpm.html Kāds zinātājs nevar pateikt kas panelī tā par izsaukuma zīmi spīd blakus skaitļiem 290? Ko viņa nozīmē? Auto nav šiš noskatīts bet cits, un tam tāda pati spīd un saimnieks nevarēja paskaidrot ko tas nozīmē. |
|
|
|
| defekc |
Publicēts 11.01.2016 02:04
|
|
Offline Ieraksti: 875 Reģistrējies: 30.01.2012 Dzīvesvieta: Rīga/Jelgava Brauc ar: BMW 3 |
service overdue. nav nodzeesta kkaada ellas mainja vai kas tamliidziigs. |
|
|
|
| BUHARDI |
Publicēts 11.01.2016 15:13
|
|
Offline Ieraksti: 715 Reģistrējies: 28.07.2014 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E46 328i drift missile, E90 325i daily |
Jāskatās ko saka check controll, tas var būt jebkas, kaut vai brīdinājums par temperatūru ārā, bet visdrīzāk kā saka defekc - nav kāda apkope uztaisīta/resetota. |
|
|
|
| Seel |
Publicēts 11.01.2016 19:41
|
|
Offline Ieraksti: 132 Reģistrējies: 21.02.2013 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E60 530d FL m-package chipped |
Katrs, protams, pērk to, ko viņš vēlas, bet pirms izvēlēties ir rūpīgi jāpārbauda. Jāpieslēdz obligāti pie kompja. Uzzinu visu informāciju pie JURCX no poweristiem, tam ir pielaide pie datu bāzes, pateiks pēc VIN, ja ir remonti tad kādi, nobraukumu, vai nav iebraucis atpakaļgaitā. Un neskaties tos lētos variantus, it sevišķi pirmos ražošanas gadus. Ja gribi 3.0d tad rēķinies ar labu ciparu, tici man lēts būs nopistenis ar 100 un vienu problēmu, remonti nav lēti. |
|
|
|
| M3R |
Publicēts 11.01.2016 21:16
|
|
Offline Ieraksti: 1868 Reģistrējies: 22.11.2011 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: i3 & passat |
izsaukum zīmīte deg pat ja beidzies logu šķidrums
e46.lv
|
|
|
|
| bum |
Publicēts 11.01.2016 21:43
|
|
Offline Ieraksti: 162 Reģistrējies: 31.08.2014 Dzīvesvieta: Nenoteikta Brauc ar: To kas ir |
Seel rakstīja: Katrs, protams, pērk to, ko viņš vēlas, bet pirms izvēlēties ir rūpīgi jāpārbauda. Jāpieslēdz obligāti pie kompja. Uzzinu visu informāciju pie JURCX no poweristiem, tam ir pielaide pie datu bāzes, pateiks pēc VIN, ja ir remonti tad kādi, nobraukumu, vai nav iebraucis atpakaļgaitā. Un neskaties tos lētos variantus, it sevišķi pirmos ražošanas gadus. Ja gribi 3.0d tad rēķinies ar labu ciparu, tici man lēts būs nopistenis ar 100 un vienu problēmu, remonti nav lēti. Viss notiek. Viss ko teici tiek darīts. VIN jau pārbaudīts dīleros un pietiekta diagnostika un ritošās daļas pārbaude. Tiek noskatīts 2007 gada decembra izlaidums. Runājot par 3.0 motoru - pagaidām neesmu atradis neko sakarīgu, pat par normālām naudiņām. Tāpēc 3.0 laikam atkrīt. Palikšu pie 2.0, jo cik izbraucu tad viņš tā pat labi iet, jo mašīnu nepērku sportošanai bet gan braukšanai uz darbu un skolu. |
|
|
|
| Seel |
Publicēts 11.01.2016 22:56
|
|
Offline Ieraksti: 132 Reģistrējies: 21.02.2013 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: E60 530d FL m-package chipped |
Kad uzcelsiet, pievērs uzmanību barošanas vadam, kādā tas stāvoklī, jo tiem pirmajiem e90 tā ir problēma – nomainīt padārgi. Vēl no kaitēm, priekšējie lukturi, ja ir ksenons, stiklos veidojās melnie punktiņi, izdeg no stara, pirmspēdējiem modeļiem to izlaboja, stikli atsevišķi nepārdodas. Par ķēdi uzprasi, vai nebija remonti, jo ja pārplīsīs un cik zināms pirmajiem 2.0d tā ir kaite, mainīsi motoru. Kloķvārpstas skriemelis, (spararats – to drīzo nāvi var konstatēt noslāpējot bez izspiestas sajūga pedāļa). Ja līdzi ir kompetenti meistari, kuri rubij fišku , tad risks iegrābties mazinās. |
|
|
|
| AF |
Publicēts 12.01.2016 00:12
|
|
Offline Ieraksti: 8569 Reģistrējies: 21.07.2012 Dzīvesvieta: Rīga Brauc ar: 318d |
barošanas vadu nav obligāti jāmaina, kam ir galva uz pleciem un rokas spēj saremontēt ![]() un jā pirmajiem mēdz plīst kēdes bet tas ir gadījumi kad auto ir jāts bet vairāk tā kaite ir FL modeļiem ar N47 motoru - jeb alu bloku un ķēdēm aizmugurē - tās ir pēc grāmatas jāmaina ik pēc 100k "Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man ![]() |
|
|
|
| tomijslv |
Publicēts 12.01.2016 04:22
|
|
Offline Ieraksti: 145 Reģistrējies: 16.10.2012 Dzīvesvieta: Teika Brauc ar: LCI |
N47 kkas ar tām ķēdēm viņiem nav līdz galam izdomāts, savam pirms mēneša ar samainīju @174tkm, augšējai ķēdei bija palikuši pēdējie km ![]() |
|
|
|
| bum |
Publicēts 12.01.2016 13:43
|
|
Offline Ieraksti: 162 Reģistrējies: 31.08.2014 Dzīvesvieta: Nenoteikta Brauc ar: To kas ir |
Nu vedīšu uz diagnostiku un ritošās daļas pārbaudi uz WESS select. Domāju ka tur arī džeki viss sīkāk izskatīs un pārbaudīs. Pateiks lietas kas ir uz robežas utt. |
|
|
|
| bum |
Publicēts 15.01.2016 13:48
|
|
Offline Ieraksti: 162 Reģistrējies: 31.08.2014 Dzīvesvieta: Nenoteikta Brauc ar: To kas ir |
Kāda atšķirība starp 320 2.0d un 318 2.0d? Pārdevējs saka ka tikai jaudā 320 2.d nāk 120kw bet 318 2.d nāk 105kw. Tā ir? |
|
|
|
| jenchs |
Publicēts 15.01.2016 13:54
|
|
Offline Ieraksti: 285 Reģistrējies: 25.02.2015 Dzīvesvieta: Rīga, Jūrmala Brauc ar: E61 Touring daily |
Jā
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu ŠEIT un AJmotorsports.lv oficiālajā mājas lapā
PM vai 2237[sešiviensseši]7 |
|
|
|
| krnls |
Publicēts 15.01.2016 14:09
|
|
Offline Ieraksti: 1912 Reģistrējies: 03.01.2012 Dzīvesvieta: Liepāja Brauc ar: 5er |
jā |
|
|
|
| bum |
Publicēts 15.01.2016 20:45
|
|
Offline Ieraksti: 162 Reģistrējies: 31.08.2014 Dzīvesvieta: Nenoteikta Brauc ar: To kas ir |
https://www.ss.lv...ddceo.html Ja nu kāds taisās iegādāties šo auto. 1. Dzinējs nesasniedz vēlamo temperatūru. Jāizdedzina partikulārais filtrs, iepriekš jāsamaina termostats 2. Trijos cilindros nedarbojās kvēlsveces. Viena kvēlsvece 22Eur; iespējams, ka jāmaina relejs 140Eur/gb 3. Nedeg gabarīti 4. kreisajam lukturim nav vāks... tur iekļuvis mitrums 5. Jāmaina akumulators 6. Kur otra atslēga? 7. Spoguļi norūsējuši pa riņķi - jāmaina stikliņi 8. Jāmaina izpūtēja gofra - saplaisājusi 9. Plaisas dzinēja priekšējā skriemelī ~ 400,00 Eur 10. Jāmaina aizmugurē'jās peldošās bukses abas 11. Jāmaina amortizatoru putekļsargi 12. Jāmaina aizmugurējās daļas kardāna elastīgā mufta - saplaisājusi Viss tika pārbaudīts WESS select. Smieklīgākais pa atslēgu. Itkā ir, bet tajā pašā laikā nav paredzēta tam auto. Jāieliek līdz 1500 naudiņām. Protams ja taisa WESS selectā. |
|
|
|
| Atgriezties forumā: |







Ieteiktu skatīties uz normālu eiropieti (Vācieti), protams cena būs nedaudz virs ss.lv ja ņemsi auto vienā gabalā,un ar labu un īstu nobraukumu. No rumbulas un kauņas ieteiktu turēties pa gabalu 
