e46.lv

July 18 2019 10:42:57
Navigācija

Reklāma
protuning.lv
Gadījuma bilde

e46 touring press photos
Onlainā
· Viesi: 40
· Lietotāji: 4
ArtE46
emc
m1es
woodooboy

· Vispār lietotāji: 5,161
· Jauns lietotājs: Shonce
Random user photo

Dazzle '99 328Ci
Tēmas apskats
e46.lv » Sarunas » Diskusijas
 Izdrukāt tēmu
E90
Seel
erviinsh rakstīja:

tad sanāk var paņemt 325d (kas ir lētāks, nekā 3.0d) iemočīt iekšā sprauslas, pačakarēt kompi un būs tas pats 3.0d vien :D ?

No kurienes tu to izrāvi, ka 325 d ir lētāks nekā 330d?

SAULE
325d un 330d vaitad neatšķirās virzuļa gājiens ?

jenchs
Nē, jo tilpums ir tas pats 3.0
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu ŠEIT un AJmotorsports.lv oficiālajā mājas lapā
PM vai 2237[sešiviensseši]7

www.ajmotorsports.lv
uldisa
neatšķiras pilnīgi nekas - dzinēja BMW kods ir viens un tas pats...
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Seel
Cik var vārīties : atšķīrās- E90 330d ieplūdes kolektors ar klapēm (swirl flaps), e90 325d no rūpnīcas bez klapēm, sprauslas pēc koda atšķīrās 330d (13 53 7 808 089 ) un 325d (13 53 7 794 435 ), softs cits, viss pārējais identisks.

uldisa
Tu raksti par M57TU2 uz N57 tā nav kolektri 11618511363 sprauslas 13537805428 abiem modeļiem vienādi..
BMW ir kā ielasmeita - laba bet ar sliktu slavu:D
Un spogulī skaties divreiz DIVREIZ!!!:emo:

Janka96
Interesējos par e91(dīzeļis) fl modeļiem, bet palasot var secināt, ka N47, N57, ja būs jāmaina ķēde, tad jāceļ ārā motors un izmaksas kosmosā.
Kamēr M47, M57 var apmainīt ķēdi cilvēcīgāk. :D
Vot, kāpēc vācieši izdomāja tādu motoru uzbūvi. Un vēl jo vairāk, e90/e91 fl jau nāk krietni smukāki, bet šiem taču N47/N57 motori..
Tātad var secināt, ka labāk izvēlēties ne fl modeli, diemžēl. :D
Mainījis(usi) Janka96, 15.05.2019 16:14

AF
Tieši otrādi, n dzinējiem visu var izdarīt akurāti tikai kārba jānoņem nost, a M motoram ir pizdec kāda jebļa to darīt jo īpaši vadīklas jānomaina.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

roberts656
Sveiki bmw e91 320d 120kw zūd jauda no 3k, pieslēdzot pie pc uzrāda kvēlsveču kļūdu, var būt kad deļ kvēlsvecēm vai kvēlsveču releja zūd tā jauda?
Dedzini riepas nevis dvēseli!:hourra:

AF
Nekāda sakara, veic diagnostiku nevis nolasi kļūdas.

P.s izskatās ka tev dpf ir pilns un kļūdu maska ir nodzēsta
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

roberts656
Varētu tā būt, jo man braucot ik pa laikam iedegas dpf lampiņa, bet pats viņs reģeneraciju neveic, sākumā nestrādāja termostati, tos samainīju mašīna mazliet palika dzīvīgāka, principā to dpf jāgriež labāk laukā?

AF
Nu lūk, kāpēc to uzreiz nepiemini.

Vai nu maini dpf vai griez laukā un izprogrammē pareizi, savādāk pēc neprofesionālas izprogrammēšanas auto iestumsi Daugavā.

roberts656
Ok vedīšu uz Remap lai griež ārā un izprogrammē.

AF
Paceļam Daugava ir :D ? :lol:

roberts656
Domā tur sudīgi būs?:D

AF
Nu es kā ieinteresēta persona labāk nekomentēšu , ja interesē mans viedoklis varam PM izrunāt.
Publiski teikšu - katrs dara kā grib un kā māk.

Atgriezties forumā: