e46.lv

January 16 2018 17:21:10
Navigācija

Reklāma
turbita.lv turbīnu apkope un remonts liepaja.
Gadījuma bilde

e46 sedan press photos
Onlainā
· Viesi: 29
· Lietotāji: 15
AF
Akulis
Arvids
Brigadieris
chaboska
Deivid
Doping
Jonjis
Kaspars
Krii
modjo
ralfsan
Ryan
UldisUldis
wadims98

· Vispār lietotāji: 4,552
· Jauns lietotājs: edgarse46320i
Random user photo

Bikernieki 1 maijs
Tēmas apskats
e46.lv » Tehniskiem jautājumiem, DIY utt » Pārnesumkārba, reduktors, sajūgs, stūres meh
 Izdrukāt tēmu
Stūres mehānisms
gigabyte
cik jums cienītais gadu, vai kā ar komunicēšanu, normāls cilvēks pats var noskaidrot tādas lietas, kā, kur taisa un cik maksā...par to cik liela bēda pārlasam attiecīgos topikus...

kids pffff

akokenbergs
Brīvdienās diezvai uz kādu kantori pazvanīšu un noskaidrošu to visu. Tomēr cilvēki šeit ir ar to saskārušies, paldies MODJO kurš ieteica kur pazvanīt Smile

jaunais
Kur atrodās stures krustiņš - solonā vai motortelpā? Un cik sarežģīti/reāli būtu pašam viņu sataisīt?

Vispār lieta tāda, kasture sāk nedaudz ķerties, bet ne regulāri. Reika netek, sūknis negaudo. Vaina varētu būt krustiņā?

modjo
Diez vai.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

AF
var gan! Paņem ar pūšamo eļļu saeļļo. ja nepalīdz, tad meklē citu vainu
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

Ja tev ir problēma ar auto, NEzvani man Wink

jaunais
Vēl esot stūres pirksti uzlikti otrādi un iespējams reika pa stingru saregulēta.

jaunais
Un kur viņš atrodās? No salona tiek klāt?

Stachels
ja mehanisms regulēts un ir par stingru, tad braucot pagriezta stūre neatgriežas sākotnējā stāvoklī.
Krustiņu eļļo no motortelpas, laikam ērtāk bija no apakšas.

jaunais
Stachels rakstīja:

ja mehanisms regulēts un ir par stingru, tad braucot pagriezta stūre neatgriežas sākotnējā stāvoklī.
Krustiņu eļļo no motortelpas, laikam ērtāk bija no apakšas.

Jā, tas ir mans variants. Krustiņu ieeļļoju, mehānisms arī būs jāpārregulē?

GatisM
Sveiki... Gribeju pajautat gudriem cilvekiem!! Vai atskiras stures reika xd ar parasto d???

modjo
Domāju ka jā, bet labāk paskaties realoem.
inbox.lv/albums/m/modjoe46/ModjoE46/CaptureNew-X-sized.sized.jpg

GatisM
Sveiki. Gribeju paintereseties vai majas apstaklos var nomainit reikai salnikus.??? Nau nekad bijusi darisana ar tadam lietam...

doubled
Tad varbūt to nevajag nemaz darīt, ja reiz nav pieredzes?

naikijs
Sveiki, ir problēma, iebraucot bedrēs stūre izdod jocīgu skaņu, itkā plastmasas grabētu, bet nav kam tur grabēt, stūre netrīc viss ir stibgri tik nāk skaņa, pievienoju video failiem tīmekļa vietnē, links šeit - https://failiem.l...
Cerams, ka kāds padalīsies ar atbildi uz šo bēdu

Mainījis(usi) naikijs, 11.05.2016 14:00

Spelmanis
Ja nekas nevar grabēt tad tā nevar būt reika?

naikijs
un sīkāk kas varētu reikā? Gliemezis?

Re5tepa
drīzāk sāc ar:
pārbaudi plastmasas vai negrab ap stūri;
airbags;
stūre vaļā;

Pmac
Caur bmw petrolheadiem uzzināju, ka var uzlikt e36 reiku uz e46, jo manējā sulo un esmu uz budžeta. Pats nekad to neesmu reiku ņēmis nost un mainijis, bet šoreiz nāksies to darīt. Ir pacēlājs un instrumenti, cik ilgā laikā to varētu izdarīt? Kādi ieteikumi pirms ņemu to nost?

AF
būtu vēl pats aizdomājies, ja tava 15 gadus veca auto reika pat sākusi sulot, un ir nokalpojusi savu, tad nav jābūt īpaši apdāvinātam tehniski, lai noprastu, ka no e36 20+ gadus veca reika nebūs diži labāka :D
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."

AF
ieteikums ir restaurēt esošo, bet ja nav izejas, tad sadabū labas lielas atslēgas, un vēlams karsējamo kkādu.

Atgriezties forumā: